Категорії: Технології

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були презентовані Apple Watch Series 9, котрі вражають своїм розширеним функціоналом та іншими особливостями. Візуально нове покоління мало чим відрізняється від свого попередника. Гаджети також запропоновані у двох розмірах дисплею: 41 та 45 мм. Водночас бренд не зраджує традиції стилю смарт годинників та виконав дев’яте покоління у класичному корпусі. Проте технічне начиння вражає своїми можливостями. Докладно розглянемо їх далі.

 

Основні особливості Apple Watch Series 9

Смарт годинники вражають користувачів такими фішками:

  1. Новий процесор S9. Він на 30% продуктивніше за минулий варіант. Це означає, що пристрій буде швидше працювати та реагувати на будь-які команди.
  2. Яскравість екрана в 2000 ніт. Це удвічі більше, якщо порівнювати з минулим поколінням. Зображення на такому екрані буде чудово видно навіть у сонячний день.
  3. Керування за рахунок подвійного дотику. Це дозволяє розблокувати пристрій однією рукою.

 

Також дев’яте покоління старт годинників обладнане чипом Ultra Wideband для максимально точного пошуку. Він використовує надширокосмугові сигнали з дуже низькою спектральною силою потужності.

 

Особливості дизайну смарт годинника Apple Watch 9-го покоління

За своїм зовнішнім дизайном дев’ята серія нічим не відрізняється від восьмої. Покупець може вибрати для себе корпус з нержавіючої сталі або алюмінію. Проте головною відмінністю 9-го покоління стало розмаїття нових кольорів:

  • рожевий;
  • сріблястий;
  • червоний;
  • темна ніч;
  • сяюча зірка.

 

До того ж американський бренд декілька останніх років працює над тим, щоб зробити своє виробництво більш екологічним. Саме тому Apple Watch Series 9 можуть похизуватись новими ремінцями, котрі не впливають на довкілля: компанія поступово відмовляється від використання шкіряних ремінців для своїх годинників.

У комплектації зі спортивним ремінцем Sport Loop пристрій є першим на 100% вуглецево-нейтральним аксесуаром. Крім того, під час презентації увазі покупців був продемонстрований ремінець із революційно нового матеріалу, який замінив натуральну шкіру. Це FineWoven, який складається зі вторинної сировини на 68% — це вражаючий показник.

 

Чи варто купувати Apple Watch Series 9: підбиваємо підсумки

Дев’яте покоління смарт годинників стало цілком логічним продовженням свого попередника. Гаджети оснащені більш продуктивним процесором, завдяки якому вони не тільки працюють швидше, але й мають нові функції та покращену енергоефективність. Якщо потрібен сучасний пристрій, який дозволяє виконувати повсякденні справи з використанням різноманітних цікавих та корисних опцій, то «яблучний» смарт годинник 9-го покоління — найкращий вибір.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

Share

Останні пости

Ніл Ґейман

Люди думають, що будуть щасливі, якщо переїдуть в інше місце, а потім виявляється: куди б… Читати далі

20/02/2024

Уроки JavaScript — як почати працювати з об’єктами

Об’єкти є однією з найважливіших і найпотужніших функцій JavaScript, і в багатьох вбудованих функціях об’єкти… Читати далі

17/02/2024

Часті питання (ЧаПи) про хуки та фільтри в WordPress

Будь-яка сторінка сайту на WordPress складається з безлічі функцій, файлів та запитів до бази даних.… Читати далі

16/02/2024

Створюємо 5 простих CSS анімацій використовуючи ключові кадри

В цьому практичному уроці я покажу вам кілька простих анімацій, які можна створити з допомогою… Читати далі

15/02/2024

З Днем святого Валентина!

I ♥ you!   do{ love++; } while (alive);   kisses=''; while(i==1) { kisses+=x; }… Читати далі

14/02/2024

У чому різниця між веб-додатком, мобільним додатком та PWA?

Якщо ви розробник і хочете створити крос-платформову програму, — у вас на вибір буде 3… Читати далі

13/02/2024