Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь
Опубліковано Оновлено: 28.11.2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

 

 

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були презентовані Apple Watch Series 9, котрі вражають своїм розширеним функціоналом та іншими особливостями. Візуально нове покоління мало чим відрізняється від свого попередника. Гаджети також запропоновані у двох розмірах дисплею: 41 та 45 мм. Водночас бренд не зраджує традиції стилю смарт годинників та виконав дев’яте покоління у класичному корпусі. Проте технічне начиння вражає своїми можливостями. Докладно розглянемо їх далі.

Основні особливості Apple Watch Series 9

 

Основні особливості Apple Watch Series 9

Смарт годинники вражають користувачів такими фішками:

  1. Новий процесор S9. Він на 30% продуктивніше за минулий варіант. Це означає, що пристрій буде швидше працювати та реагувати на будь-які команди.
  2. Яскравість екрана в 2000 ніт. Це удвічі більше, якщо порівнювати з минулим поколінням. Зображення на такому екрані буде чудово видно навіть у сонячний день.
  3. Керування за рахунок подвійного дотику. Це дозволяє розблокувати пристрій однією рукою.

 

Також дев’яте покоління старт годинників обладнане чипом Ultra Wideband для максимально точного пошуку. Він використовує надширокосмугові сигнали з дуже низькою спектральною силою потужності.

 

Особливості дизайну смарт годинника Apple Watch 9-го покоління

За своїм зовнішнім дизайном дев’ята серія нічим не відрізняється від восьмої. Покупець може вибрати для себе корпус з нержавіючої сталі або алюмінію. Проте головною відмінністю 9-го покоління стало розмаїття нових кольорів:

  • рожевий;
  • сріблястий;
  • червоний;
  • темна ніч;
  • сяюча зірка.

 

До того ж американський бренд декілька останніх років працює над тим, щоб зробити своє виробництво більш екологічним. Саме тому Apple Watch Series 9 можуть похизуватись новими ремінцями, котрі не впливають на довкілля: компанія поступово відмовляється від використання шкіряних ремінців для своїх годинників.

У комплектації зі спортивним ремінцем Sport Loop пристрій є першим на 100% вуглецево-нейтральним аксесуаром. Крім того, під час презентації увазі покупців був продемонстрований ремінець із революційно нового матеріалу, який замінив натуральну шкіру. Це FineWoven, який складається зі вторинної сировини на 68% — це вражаючий показник.

 

Чи варто купувати Apple Watch Series 9: підбиваємо підсумки

Дев’яте покоління смарт годинників стало цілком логічним продовженням свого попередника. Гаджети оснащені більш продуктивним процесором, завдяки якому вони не тільки працюють швидше, але й мають нові функції та покращену енергоефективність. Якщо потрібен сучасний пристрій, який дозволяє виконувати повсякденні справи з використанням різноманітних цікавих та корисних опцій, то «яблучний» смарт годинник 9-го покоління — найкращий вибір.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *