Як безкоштовно зберігати відео з соціальної мережі Twitter

Що таке Twitter (Твіттер)? Twitter – це популярна соціальна мережа, яка стрімко і дуже швидко завоювала довіру мільйонів людей по всьому світу. Вона була запущена в 2006 році, і вже на сьогоднішній день може похвалитися більш ніж 320 мільйонами активних користувачів на місяць.

Твіттер є системою «мікроблогів», яка дозволяє надсилати і отримувати короткі повідомлення (вони називаються твітами). Твіти обмежені 250 символами, вони можуть включати посилання на інші сайти, картинки і відео-ролики. Стислість твітів особливо сподобалася користувачам смартфонів, які не хочуть читати велику кількість контенту і витрачати свій дорогоцінний час. Тут спрацьовує принцип – «Стислість – сестра таланту».

Також багато про соціальну мережу говорить її назва – в прямому перекладі з англійської tweet означає «щебетати, цвірінькати або базікати». Відповідно, твіттер – це людина, яка «цвірінькає» або «щебече», іншим словами, коротко і лаконічно щось повідомляє іншим людям.

 

 

Популярний контент на Твіттері

Ви можете підписатися на інших користувачів Твіттеру, і в цьому випадку ви будете бачити їх твіти на своїй тимчасової стрічці новин. Створюючи свої власні твіти або «ретвічуючи» інформацію, яку писали інші, ви можете швидко і ефективно передавати якусь інформацію великій кількості людей.

Найпопулярнішим типом контенту на твіттері є картинки – вони отримують значно більше ретвітів в порівнянні з відео-роликами. З іншого боку, відео-контент на Твіттері активніше додають до обраного, ніж картинки. Твіти, які містять відео, отримують значно більше переглядів за звичайний текст, оскільки вони більш помітні. Це пояснює, чому користувачі ПК (або Android, або iPhone) часто бажають скачати відео з twitter.

 

 

Як завантажити відео з Twitter?

Twitter не дозволяє безпосередньо завантажувати відео з платформи, захищаючи своїх користувачів і захищаючись від конкурентів. Але, як же бути? Адже часто трапляється так, коли вам може знадобитися відео-ролик з Твіттеру на вашому локальному ПК або смартфоні. Наприклад, якщо ви хочете відредагувати його. Або, що буває досить часто, з огляду на можливе порушення політики Твіттера або порушення авторського права ви можете безповоротно втратити свій відеоконтент. На щастя, існує досить просте рішення даної проблеми.

Ви можете використовувати онлайн завантажувач відео з твіттера – sssTwitter. На цьому сервісі скачування відбувається безкоштовно і без обмежень.

 

 

Інструкція по завантаженню відео з Твіттера

Відкрийте пряме посилання на вподобане вами відео в браузері ПК або на смартфоні. Головне, щоб це була сторінка з одним твітів. Візьмемо, наприклад, відео із «втомленим котом» (https://twitter.com/alexey_sladkov/status/1333245567057715202).

 

 

Тепер все, що потрібно зробити, щоб завантажити дане відео – це додати одразу після https:// в посиланні значення «sss» і натиснути Enter.

 

 

Відкриється онлайн інструмент закачування відео з Твіттера.

 

 

Тепер залишилося тільки вибрати якість і формат відео, яке ви хочете завантажити. Натисніть відповідну кнопку «Завантажити».

Вітаємо, ви щойно навчилися безкоштовно і без обмежень завантажувати відео з соціальної мережі Twitter!

Сподіваємося, що сьогоднішня інструкція була для вас корисною. Дякуємо, що читаєте нас!

 

Recent Posts

Теорія кольору – поради для натхнення веб-дизайнерам

Ви коли-небудь замислювалися про те, як веб-дизайнери підбирають ідеальне поєднання кольорів? Цікавилися тим, які кольори… Read More

30/04/2021

Як стати фрілансером – дієві поради

Фріланс – це можливість спокійно і розмірено працювати вдома, не звертаючи увагу на навколишній простір,… Read More

27/04/2021

Найкрасивіші каньйони з усього світу (частина 1/2)

Протягом багатьох сотень тисяч, або навіть мільйонів років, швидка течія річок підточувала і вимивала скельні… Read More

27/04/2021

Вільям Шекспір

Чужі гріхи судити ви так ретельно любите, почніть з своїх – і до чужих не… Read More

18/04/2021

Що подарувати друзям на річницю весілля

Люди, між якими є любов і взаєморозуміння, скріплюють стосунки й народжують новий союз, а дату… Read More

13/04/2021

Авторитетність домену та його вплив на SEO просування сайту

Для якісного SEO (пошукової оптимізації, розкрутки сайту) одним з важливих показників є Авторитет домену (Domain… Read More

27/03/2021