Як безкоштовно зберігати відео з соціальної мережі Twitter

Що таке Twitter (Твіттер)? Twitter – це популярна соціальна мережа, яка стрімко і дуже швидко завоювала довіру мільйонів людей по всьому світу. Вона була запущена в 2006 році, і вже на сьогоднішній день може похвалитися більш ніж 320 мільйонами активних користувачів на місяць.

Твіттер є системою «мікроблогів», яка дозволяє надсилати і отримувати короткі повідомлення (вони називаються твітами). Твіти обмежені 250 символами, вони можуть включати посилання на інші сайти, картинки і відео-ролики. Стислість твітів особливо сподобалася користувачам смартфонів, які не хочуть читати велику кількість контенту і витрачати свій дорогоцінний час. Тут спрацьовує принцип – «Стислість – сестра таланту».

Також багато про соціальну мережу говорить її назва – в прямому перекладі з англійської tweet означає «щебетати, цвірінькати або базікати». Відповідно, твіттер – це людина, яка «цвірінькає» або «щебече», іншим словами, коротко і лаконічно щось повідомляє іншим людям.

 

 

Популярний контент на Твіттері

Ви можете підписатися на інших користувачів Твіттеру, і в цьому випадку ви будете бачити їх твіти на своїй тимчасової стрічці новин. Створюючи свої власні твіти або «ретвічуючи» інформацію, яку писали інші, ви можете швидко і ефективно передавати якусь інформацію великій кількості людей.

Найпопулярнішим типом контенту на твіттері є картинки – вони отримують значно більше ретвітів в порівнянні з відео-роликами. З іншого боку, відео-контент на Твіттері активніше додають до обраного, ніж картинки. Твіти, які містять відео, отримують значно більше переглядів за звичайний текст, оскільки вони більш помітні. Це пояснює, чому користувачі ПК (або Android, або iPhone) часто бажають скачати відео з twitter.

 

 

Як завантажити відео з Twitter?

Twitter не дозволяє безпосередньо завантажувати відео з платформи, захищаючи своїх користувачів і захищаючись від конкурентів. Але, як же бути? Адже часто трапляється так, коли вам може знадобитися відео-ролик з Твіттеру на вашому локальному ПК або смартфоні. Наприклад, якщо ви хочете відредагувати його. Або, що буває досить часто, з огляду на можливе порушення політики Твіттера або порушення авторського права ви можете безповоротно втратити свій відеоконтент. На щастя, існує досить просте рішення даної проблеми.

Ви можете використовувати онлайн завантажувач відео з твіттера – sssTwitter. На цьому сервісі скачування відбувається безкоштовно і без обмежень.

 

 

Інструкція по завантаженню відео з Твіттера

Відкрийте пряме посилання на вподобане вами відео в браузері ПК або на смартфоні. Головне, щоб це була сторінка з одним твітів. Візьмемо, наприклад, відео із «втомленим котом» (https://twitter.com/alexey_sladkov/status/1333245567057715202).

 

 

Тепер все, що потрібно зробити, щоб завантажити дане відео – це додати одразу після https:// в посиланні значення «sss» і натиснути Enter.

 

 

Відкриється онлайн інструмент закачування відео з Твіттера.

 

 

Тепер залишилося тільки вибрати якість і формат відео, яке ви хочете завантажити. Натисніть відповідну кнопку «Завантажити».

Вітаємо, ви щойно навчилися безкоштовно і без обмежень завантажувати відео з соціальної мережі Twitter!

Сподіваємося, що сьогоднішня інструкція була для вас корисною. Дякуємо, що читаєте нас!

 

This post was last modified on 08/12/2020 08:56

Останні пости

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024

Джордж Орвелл

Уся пропаганда війни, усі крики, брехня і ненависть, йдуть завжди від людей, які на цю…

14/06/2024

Фітосвічки Вагіфлорин для підтримки здоров’я жіночої флори від Рослина Карпат

    Фітосвічки Вагіфлорин: Підтримка Здоров’я Жіночої Флори Фітосвічки Вагіфлорин від компанії Рослина Карпат є ефективним засобом…

11/06/2024

Тренування грудей з гантелями та лавкою від Youtube канала Workout Guru

Вітаю вас, друзі! Ви коли-небудь замислювалися, як покращити тренування грудей, використовуючи гантелі та лавку? Це…

05/06/2024

Що таке порт (комп’ютерний) і навіщо він потрібен?

Оскільки різні комп’ютерні програми можуть використовувати різні процеси та/або служби, для їх розрізнення операційна система…

01/06/2024