Як безкоштовно зберігати відео з соціальної мережі Twitter

Що таке Twitter (Твіттер)? Twitter – це популярна соціальна мережа, яка стрімко і дуже швидко завоювала довіру мільйонів людей по всьому світу. Вона була запущена в 2006 році, і вже на сьогоднішній день може похвалитися більш ніж 320 мільйонами активних користувачів на місяць.

Твіттер є системою «мікроблогів», яка дозволяє надсилати і отримувати короткі повідомлення (вони називаються твітами). Твіти обмежені 250 символами, вони можуть включати посилання на інші сайти, картинки і відео-ролики. Стислість твітів особливо сподобалася користувачам смартфонів, які не хочуть читати велику кількість контенту і витрачати свій дорогоцінний час. Тут спрацьовує принцип – «Стислість – сестра таланту».

Також багато про соціальну мережу говорить її назва – в прямому перекладі з англійської tweet означає «щебетати, цвірінькати або базікати». Відповідно, твіттер – це людина, яка «цвірінькає» або «щебече», іншим словами, коротко і лаконічно щось повідомляє іншим людям.

 

 

Популярний контент на Твіттері

Ви можете підписатися на інших користувачів Твіттеру, і в цьому випадку ви будете бачити їх твіти на своїй тимчасової стрічці новин. Створюючи свої власні твіти або «ретвічуючи» інформацію, яку писали інші, ви можете швидко і ефективно передавати якусь інформацію великій кількості людей.

Найпопулярнішим типом контенту на твіттері є картинки – вони отримують значно більше ретвітів в порівнянні з відео-роликами. З іншого боку, відео-контент на Твіттері активніше додають до обраного, ніж картинки. Твіти, які містять відео, отримують значно більше переглядів за звичайний текст, оскільки вони більш помітні. Це пояснює, чому користувачі ПК (або Android, або iPhone) часто бажають скачати відео з twitter.

 

 

Як завантажити відео з Twitter?

Twitter не дозволяє безпосередньо завантажувати відео з платформи, захищаючи своїх користувачів і захищаючись від конкурентів. Але, як же бути? Адже часто трапляється так, коли вам може знадобитися відео-ролик з Твіттеру на вашому локальному ПК або смартфоні. Наприклад, якщо ви хочете відредагувати його. Або, що буває досить часто, з огляду на можливе порушення політики Твіттера або порушення авторського права ви можете безповоротно втратити свій відеоконтент. На щастя, існує досить просте рішення даної проблеми.

Ви можете використовувати онлайн завантажувач відео з твіттера – sssTwitter. На цьому сервісі скачування відбувається безкоштовно і без обмежень.

 

 

Інструкція по завантаженню відео з Твіттера

Відкрийте пряме посилання на вподобане вами відео в браузері ПК або на смартфоні. Головне, щоб це була сторінка з одним твітів. Візьмемо, наприклад, відео із «втомленим котом» (https://twitter.com/alexey_sladkov/status/1333245567057715202).

 

 

Тепер все, що потрібно зробити, щоб завантажити дане відео – це додати одразу після https:// в посиланні значення «sss» і натиснути Enter.

 

 

Відкриється онлайн інструмент закачування відео з Твіттера.

 

 

Тепер залишилося тільки вибрати якість і формат відео, яке ви хочете завантажити. Натисніть відповідну кнопку «Завантажити».

Вітаємо, ви щойно навчилися безкоштовно і без обмежень завантажувати відео з соціальної мережі Twitter!

Сподіваємося, що сьогоднішня інструкція була для вас корисною. Дякуємо, що читаєте нас!

 

Share

Останні пости

Основні критерії при виборі та купівлі телевізора

В цьому огляді ми зібрали основні поради та критерії щодо придбання телевізора, в одному місці,… Читати далі

30/11/2023

На що звернути увагу при виборі ліхтарика на батарейках

Ліхтарик на батарейках здатний допомогти у різних ситуаціях, починаючи від походів і закінчуючи аваріями. При… Читати далі

29/11/2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були… Читати далі

24/11/2023

Як утеплити дитину на зиму за допомогою хутряних навушників

Голова та вуха – це ті частини тіла, які найбільше потребують тепла взимку. Особливо для… Читати далі

23/11/2023

Як відбувається огляд у проктолога при різних захворюваннях і як до нього підготуватися?

Проктологія спеціалізується на лікуванні різних захворювань ануса та прямої кишки. Такі делікатні проблеми викликають біль… Читати далі

23/11/2023

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у… Читати далі

22/11/2023