Як додати блок з інформацією про автора поста в WordPress

Блок з інформацією про автора – це невеликий розділ, де ви можете відображати коротку інформацію про автора з посиланнями на його сайт і профілі в соціальних мережах. Вам потрібно додавати такий блок в кінці кожної публікації в WordPress? У даній статті ми покажемо, як на практиці додати блок з біографією автора в статті сайту на двигуні WordPress.

 

 

Навіщо потрібен інформаційний блок про автора в WordPress

Наочне уявлення про людину, яка створила публікацію, може допомогти підвищити довіру і посилити авторитет вашого сайту серед його відвідувачів. Плюс до цього, розміщення інформації про себе спонукає автора активніше взаємодіяти з читачами.

Для сайтів з одним автором ви можете просто додати посилання на сторінку Про мене. Але для сайтів з кількома авторами вам потрібно буде додати інформаційний блок про автора під кожним постом. Якщо ви дозволяєте гостьовий блогінг на своєму сайті, інформаційний блок автора допоможе вам збільшити авторитетність вашого ресурсу.

А тепер перейдемо до практичного вирішення даної задачі.

 

 

Додавання блоку Про автора в кінець кожного поста в WordPress

Щоб вирішити це завдання ми скористаємося невеликим фрагментом коду. Спочатку вам потрібно додати цей код в файл functions.php вашої активної теми:

 

function sebweo_author_info_box( $content ) {  global $post;  // Визначаємо, що це одиночний пост і у нього є автор  if ( is_single() && isset( $post->post_author ) ) {  // Отримуємо відображуване ім'я автора  $display_name = get_the_author_meta( 'display_name', $post->post_author );  // Якщо відображуване ім'я недоступне, використовуємо нікнейм як відображуване ім'я  if ( empty( $display_name ) )  $display_name = get_the_author_meta( 'nickname', $post->post_author );  // Отримуємо біографію автора або короткий опис про нього  $user_description = get_the_author_meta( 'user_description', $post->post_author );  // Отримуємо посилання на сайт автора  $user_website = get_the_author_meta('url', $post->post_author);  // Отримуємо посилання на сторінку архіву записів даного автора  $user_posts = get_author_posts_url( get_the_author_meta( 'ID' , $post->post_author));  if ( ! empty( $display_name ) )  $author_details = '<p class="author_name">Про ' . $display_name . '</p>';  if ( ! empty( $user_description ) )  // Аватар автора і його біографія  $author_details .= '<p class="author_details">' . get_avatar( get_the_author_meta('user_email') , 90 ) . nl2br( $user_description ). '</p>';  $author_details .= '<p class="author_links"><a href="'. $user_posts .'">Подивитися всі пости автора ' . $display_name . '</a>';  // Перевіряємо, чи вказав автор веб-сайт в своєму профілі  if ( ! empty( $user_website ) ) {   // Відображаємо посилання на сайт автора   $author_details .= ' | <a href="' . $user_website .'" target="_blank" rel="nofollow">Сайт автора</a></p>';  } else {   // якщо у автора немає сайту, просто закриваємо абзац   $author_details .= '</p>';  }  // Передаємо всю цю інформацію в контент публікації  $content = $content . '<footer class="author_bio_section" >' . $author_details . '</footer>';  }  return $content; } // Додаємо нашу функцію в фільтр контенту публікації add_action( 'the_content', 'sebweo_author_info_box' ); // Дозволяємо HTML-код в секції біографії автора remove_filter('pre_user_description', 'wp_filter_kses'); 

 Цей код просто витягує всю необхідну інформацію про автора і відображає його в кінці контенту поста в WordPress. Тепер вам потрібно надати стильового оформлення блоку з інформацією про автора за допомогою CSS-стилів, щоб він виглядав красиво та відповідав вашій темі.

Ви можете використовувати цей невеликий приклад CSS в своїй таблиці стилів теми (файл styles.css в корені папки теми). Змініть дані стилі на свій розсуд, якщо потрібно.

 

.author_bio_section {  background: none repeat scroll 0 0 #f5f5f5;  padding: 15px;  border: 1px solid #ccc; } .author_name {  font-size: 16px;  font-weight: bold; } .author_details img {  border: 1px solid #d8d8d8;  border-radius: 50%;  float: left;  margin: 0 10px 10px 0; } 

 

 

 

Ми сподіваємося, що сьогоднішня стаття допомогла при практичному вирішенні задачі по додаванню блоку з інформацією про автора в кінець кожного поста в WordPress. Прокоментуйте статтю, якщо вам є що додати, в формі коментування нижче.