Деякі пости в WordPress можна порівняти з молоком. Коли вони «свіжі» (тобто, ви їх опублікували зовсім недавно), вони чудові, але через тиждень (не кажучи вже про місяці або роки), вони стають “кислими” та не зовсім корисними. Сюди можна віднести такі пости (статті, публікації), як сезонні оголошення, інформацію про певний захід, тимчасові акції та ін. У таких випадках ви, ймовірно, захочете обмежити термін “життя” поста, щоб ваші читачі знали, коли вміст вашої публікації буде вже неактуальним після закінчення терміну дії.
Ось чому додавання до посту дати закінчення терміну дії в WordPress може бути розумним кроком. Це дозволить вам не турбуватися про ручне видалення контенту, як тільки він стає застарілим. В цій статті ми поговоримо про те, чому це може бути для вас корисним. Потім ми покажемо, як можна додати дату спливу терміну дії до посту в WordPress на практиці. Отже, почнемо!
Існують дві основні причини, за якими ви можете захотіти додати дату закінчення терміну дії контенту поста у WordPress:
Але ви також можете використовувати дату спливу терміну поста для створення штучного дефіциту, навіть якщо ваш пост дійсно не потребує додавання строку дії. Нестача додає відчуття терміновості у контент вашої публікації.
Це завдання найкраще вирішити за допомогою готових плагінів. На офіційному сайті ВордПрес є досить великий вибір безкоштовних плагінів, серед яких можна виділити такі, як Simple Post Expiration, Post Expirator та подібні.
Після того як ви вибрали підходящий для вас плагін, завантажте його та встановіть.
УВАГА! Перевірте системні вимоги плагіна перед його вибором та установкою. Наприклад, деякі плагіни досить застарілі, а для нормальної роботи більшості плагінів може знадобитися налаштування розкладу завдань Cron.
Після встановлення плагіна, вам, швидше за все, потрібно буде приділити увагу налаштуванням плагіна.
Далі кожен плагіна має свою специфіку додавання дати терміну дії контенту. Наприклад, в плагіні Post Expirator це робиться за допомогою вибору дати спливу терміну життя посту. По досягненню цієї дати ви можете налаштувати автоматичне переведення поста в статус: Чернетка, Видалено, Кошик, Приватний та ін.
Плагін Simple Post Expiration працює трохи по-іншому. Він також використовує налаштування дати закінчення терміну дії посту, але також дозволяє зберегти саму сторінку посту, приховуючи весь контент публікації. Робиться це за допомогою відповідного шорткоду. Також він автоматично додає до заголовку статті слово Expired (термін дії закінчився). І можна налаштувати текст, яким буде замінено контент з терміном дії, що закінчився.
Як ви бачите, у кожного плагіну (і не тільки у розглянутих сьогодні) є свої плюси та мінуси. Але якщо у вас стоїть завдання додати до посту можливість вибору дати закінчення терміну дії, на офіційному сайті WordPress плагінів (https://wordpress.org/plugins/) ви зможете знайти для себе оптимальний.
Якщо ж ви не хочете використовувати плагін, вам залишається тільки вручну видалити (або перевести в статус Приватне) потрібні пости, або ж змінити, при необхідності, їх контент.
Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися той мінімум інформації, яка дозволить вам справитися з завданням додавання можливості вибору дати закінчення строку дії посту у WordPress.
Якщо представити життя у формі Гри, тоді кожному із нас у ній відведено свою роль.…
Тема (шаблон) — це своєрідний кістяк сайту на WordPress. І, на жаль, іноді цей «кістяк»…
Контактна форма (чи будь-яка інша) на сайті — це дуже важливий компонент. На неї покладено…
Жах не в тому, що щось зміниться. Жах у тому, що все може залишитися так…
Що таке Ліла — це стародавня гра, що виступає в якості інструменту для особистісної трансформації,…
Сучасні варіанти дитячих конструкторів — це не просто іграшки, а дієвий інструмент розвитку, який допомагає…