Categories: Портфоліо

Як правильно приділяти час веденню свого блогу

Ведення свого блогу – це не тільки реалізація своїх амбіцій, але також і залучення додаткових клієнтів, і, можливо, один з основних джерел доходу.

Проте, цей процес є роботою, якій потрібно приділяти достатньо часу. Тому в даній статті ми розглянемо поради з управління часом для блогерів, які можуть допомогти вам ефективно виконувати цю роботу. Якщо ви вже почали працювати на фрілансі та хочете використовувати блог для просування своїх знань і навичок на ринку, ця стаття для вас.

Блогеру треба приділяти увагу багатьом речам: підбору ключових слів, написанню нової статті, пошуковій оптимізації, соціальним мережам, електронному листуванню та ін. Якщо ви працюєте на повний робочий день, ведення блогу створює додатковий тиск на вас, тому що цьому процесу потрібно приділяти достатньо сил і часу. Як з цим впоратися, читайте далі в статті.

 

 

Розгляньте свої пріоритети

Подобається нам це чи ні, ми, як люди, обмежені в тому, скільком речам ми можемо одночасно приділяти увагу. У нас не може бути десяти пріоритетів, — якби це було так, слово «пріоритет» втратило б свій сенс. Для більшості з нас розстановка до 3 пріоритетів – це цілком реалістичне завдання.

Подумайте про три головні пріоритети. Що це для вас? Якщо ведення блогу не входить в цю трійку пріоритетів, серйозно подумайте, чи варто вам займатися блогом прямо зараз. Блог може допомогти вам розвинути свій бізнес на фрілансі, наприклад, але він не повинен приносити шкоду часові, який вам потрібно присвячувати іншим своїм важливим пріоритетам.

 

 

Складіть графік

Після того, як ви знайшли місце для свого блогу в трьох основних пріоритетах, настав час розглянути свій денний графік і знайти всі зручні відрізки часу. Це ключовий принцип управління часом для блогерів.

Припустимо, вам потрібно працювати вісім годин на день. Чи можете ви виділити кілька годин після роботи і перед сном, які ви будете приділяти своєму блогу?

Може бути, ввечері ви відчуваєте себе втомленим і не можете приділяти час веденню блогу. Якщо це так, не могли б ви лягати спати на годину раніше і прокидатися на годину раніше, щоб попрацювати над своїм блогом вранці?

Як щодо ваших вихідних? Насправді, вікенди, для багатьох – це основний час для блогу.

 

Першим кроком в освоєнні управління часом для блогерів є знаходження вільного часу в графіку на свій блог. Іноді, правда, це більше відноситься до розподілу часу між вашими трьома пріоритетами.

 

 

Призначайте цілі

Цілі можуть стати величезною мотивацією для більшості блогерів. Найголовніше в досягненні цілей є зробити їх досить складними, але цілком досяжними. І як тільки ви досягнете однієї мети, відразу призначайте собі нову мету. Призначайте цілі на наступний тиждень або місяць, а не спільну мету на рік, часто це набагато краще працює.

Якщо це можливо, діліться своїми цілями з близькими людьми. Ніщо не справляє на нас такого тиску, як очікування наших друзів та близьких.

 

 

Працюйте старанно

Навіщо витрачати час на те, щоб написати відповідь на 500 слів по електронній пошті, коли ви могли б направити цю енергію на запис в блозі?

Ось деякі з найсильніших порад, щоб працювати старанно над своїм блогом:

  • Ваш час, який ви присвячуєте написанню статті в блозі, є священним. Не дозволяйте другосортним діям красти цей час.
  • У сучасному динамічному світі дуже важко бути сфокусованим на чомусь одному. Постарайтеся створити для себе таку обстановку, в якій ви будете на максимальному рівні зосередження. Встановіть таймер на годину і потратьте цей час тільки лише на написання статті і більше ні на що.
  • Закрийте браузер. Ймовірно, ви часто використовуєте Інтернет під час написання статті, щоб щось подивитися, але кожна пауза для отримання інформації уповільнює вас. Напишіть статтю повністю і тільки після цього використовуйте Інтернет, щоб підкоригувати деякі моменти.

 

 

Залишайтеся постійними

Не має значення, скільки ви будете працювати над своїм блогом, якщо вам вистачить енергії і бажання вести блог лише на два чи три місяці. Ведення блогу – це довгострокова гра, і щоб вона вдавалася, вам потрібно бути послідовним.

Для декого це означає робити щось для свого блогу кожен день, незалежно від того, наскільки це велике. Навіть якщо вам не вдається написати велику важливу статтю в певний день, не зупиняйтеся. На наступний день поверніться до цього завдання.

Для інших, залишатися послідовним може означати сувору відповідність графіку публікації статті в певні дні тижня або навіть щодня. Досягнення такого рівня постійності може бути важким, але від цього є дуже велика користь.

 

 

 

Короткий підсумок

Ведення свого блогу – це досить важка робота, яка вимагає великої кількості часу. І в сьогоднішній статті ми розглянули поради, які дозволять блогерам ефективно впоратися з цим завданням:

  • Визначте свої головні три пріоритети. Переконайтеся, що блог є одним з них.
  • Встановіть для себе короткострокові, складні, але досяжні цілі.
  • Знайдіть в своєму графіку доступні відрізки часу, які ви можете присвятити веденню блогу.
  • Знайдіть місце, а також приділіть достатньо часу, щоб ви могли ретельно попрацювати над своїм блогом.
  • Будьте послідовні. Зробіть процес ведення свого блогу повсякденною звичкою, а не випадковим заняттям.

 

Поділіться своїми думками про дану статтю в коментарях нижче.

 

Tags: Web

Recent Posts

Зигмунд Фрейд

  Кожен говорить про те, чого йому не вистачає. Той, кому не вистачає сексу, говорить… Read More

03/12/2020

Правильний вибір якісних гральних карт

Відомо, що перші гральні карти були винайдені династією Тан в Китаї ще в 9 столітті.… Read More

15/11/2020

Як знайти нову роботу – кращі тактики

Давно минули ті часи, коли люди отримували роботу одразу ж після закінчення навчання, і залишалися… Read More

13/11/2020

Ліцензування Zoom в Україні – тарифи і ціни

Самоізоляція 2020 року поставила людей в досить суворі умови – незважаючи на вимушені карантинні заходи,… Read More

10/11/2020

Десятка найбільш хокейних міст України

Чи є в Україні хокей? Багато шанувальників цього виду спорту асоціюють гру з шайбою на… Read More

09/11/2020

Переваги б/в ноутбуків та критерії вибору техніки

Сучасний ринок комп'ютерної техніки постійно оновлюється, щорічно пропонуючи користувачам нові і більш потужні моделі ПК… Read More

03/11/2020