В сьогоднішньому уроці ми розглянемо створення бороди та вусів за допомогою кисті в програмі Фотошоп. Знання з цього уроку цілком зможуть стати в нагоді вам, щоб пожартувати над друзями, або ж для професійного ретушування.
Щоб малювати бороду і вуса в Photoshop, спочатку потрібно створити кисть, яка буде складатися з однієї волосини. Це найперший і найважливіший момент. Від якості пензля буде залежати якість всієї бороди і вусів у фінальному результаті.
Приступимо! Спочатку вибираємо інструмент «Пензель» і малюємо одну волосинку на новому шарі. Головне, щоб волосинка була схожа на справжню (ви можете взяти для зразка зображення з бородатим чоловіком і обвести саму «яскраву» волосину).
Налаштування інструмента «Пензель» залежать від розміру початкового зображення, ми ж використовували наступні налаштування:
Коли, методом проб та помилок, у вас вийде більш-менш прийнятний результат, приступайте до «Визначення кисті». Для цього створіть новий шар під шаром з волосиною, і створіть виділення за допомогою інструменту виділення (гаряча клавіша – M). Залийте виділення білим: натисніть правою кнопкою на виділенні – Виконати заливку – Використовувати: Білий – ОК.
Потім, перейдіть в Редагування > Визначити кисть (Edit > Define Brush Preset). Дайте ім’я кисті, наприклад, «Борода і вуса». Після збереження, нова кисть буде доступна в панелі пензлів.
Тепер прийшов час погратися з налаштуваннями нового пензля! Задача: домогтися реалістичного вигляду волосся. Для цього змінюйте налаштування кисті і оцінюйте результат.
Ми використовували такі налаштування пензля:
У розділі Динаміка форми:
У розділі Розсіювання:
Поставте галочку на розділі «Передача»
Поставте галочку на розділі «Згладжування»
Коли вас влаштує результат від налаштувань кисті, ось тоді і настане час малювати бороду і вуса!
Пам’ятайте: волосся не завжди однакового кольору, тому використовуйте різні кольори пензля. Також використовуйте різний натиск кисті та різну її непрозорість.
Ось, що у нас вийшло:
Я знаю світ: У ньому злодій дружить з шахраєм, І довбень завжди виграє у мудреця,…
Масиви не лише в JavaScript є фундаментальною структурою даних, але й практично у всіх мовах…
Системний блок – це центральна частина персонального комп'ютера, що включає основні апаратні компоненти: процесор, відеокарту,…
Чи думали ви коли небудь про кар’єру веб-розробника / програміста? Щоб самостійно створювати свої веб-сайти,…
Ніщо в сучасному світі не залишається довго незмінним. Застосовне до ремесла, це твердження означає, що…
Якщо представити життя у формі Гри, тоді кожному із нас у ній відведено свою роль.…