Categories: SEO

Ефективний контент сайту та його популярність в соціальних мережах

В наші дні для вебмайстрів та/або власників бізнесу недозволено повністю ігнорувати соціальні мережі, оскільки їх використання є практично обов’язковим. Якщо у вашого товару/послуги є аудиторія, вам потрібно спілкуватися з нею за допомогою соціальних мереж, адже це є ключовою частиною маркетингу в цифрову епоху.

Так, ніхто не говорить, що це легко. Керування кількома обліковими записами, розміщення публікацій і взаємодія з аудиторією – це досить таки трудомістке завдання.

У цій статті ми розглянемо основні поради щодо того, як правильно створювати контент, яким ваші користувачі захочуть ділитися.

 

 

Навіщо мені турбуватися про соціальні мережі?

Соціальні мережі – це не тільки фото з котиками, це також майданчик, на якому люди все більше проводять своє онлайн-життя. Користувачі Facebook, наприклад, в середньому перевіряють свій обліковий запис п’ять або більше разів на день, і все більше людей дізнаються новини тільки з соціальних мереж. Якщо ви хочете по-справжньому взаємодіяти зі своєю аудиторією, вам потрібно бувати там, де вона проводить більшу частину свого часу.

Як власник бізнесу, ви можете скористатися стратегічною перевагою цієї можливості для реклами важливих подій, збільшення трафіку на свій сайт і залучення потенційних нових клієнтів. Таким чином створюється реальний дохід. Соціальні мережі також є ключовим компонентом просування бренду і підвищують авторитет компанії в Інтернеті.

У цій статті ми зосередимося на тому, як отримати максимальну користь для свого сайту з цього контексту. Хоча ваші соціальні акаунти стають все більш важливими, ваш сайт все одно повинен бути основою ваших маркетингових зусиль. Поради, які ми розглянемо, повинні посприяти тому, щоб ви переконалися, що ваш сайт дійсно забезпечує максимальну віддачу від соціальних мереж.

 

 

Створюйте контент, яким хочеться поділитися

Чи використовуєте ви свій сайт для ведення онлайн-бізнесу, блогінгу або для свого особистого портфоліо, важливо навчитися формувати свій контент. Ви, ймовірно, вже знаєте, як оптимізувати свій контент для пошукових систем (з нашим порадами з розділу SEO :)), але ви також повинні приділяти час і зусилля тому, щоб зробити його максимально цікавим.

Люди люблять ділитися контентом, який має для них особисто якийсь важливий сенс. Ваш контент повинен орієнтуватися на основних потребах і бажаннях вашої аудиторії і послідовно вирішувати їхні проблеми.

Якщо ваш сайт присвячений огляду популярних CMS (наприклад, Magento), пишіть практичні і працюючі поради, які допоможуть і початківцям розробникам, і більш досвідченим програмістам. Якщо ваш контент сподобається читачам, і він принесе їм практичну користь, вони, швидше за все, більш охоче їм поділяться.

Розвиток такого вміння приходить з досвідом і практикою. Почніть з аналізу контенту, яким ви особисто поділилися недавно, і спробуйте з’ясувати, що підштовхнуло вас зробити це. Потім зробіть моніторинг соціальних мереж за допомогою інструментів, які виявляють поточні тенденції та контент, який знаходиться в тренді.

Після того, як ви виявите нішу, яка може бути популярною, почніть використовувати ці методи при створенні контенту для свого сайту. Поступово ви навчитеся створювати такий контент, який, ймовірно, приверне увагу користувачів в соціальних мережах.

 

 

Що працює в різних соціальних мережах

Є спокуса спробувати охопити практично всі канали соціальних мереж, але цілеспрямована стратегія, швидше за все, принесе більш привабливі результати.

Є способи відформатувати контент на своєму сайті, щоб він надавав більш ефективний вплив на певні соцмережі. Давайте розглянемо найпопулярніші соцмережі, а також деякі поради, які дозволять максимізувати віддачу для кожної з них.

 

Facebook

Facebook є безперечним королем соціальних мереж, кількість його активних користувачів на місяць давно перевалило за 2 мільярди. Багато користувачів теоретично зможуть побачити весь ваш сайт на Facebook, а для цього важливо зосередитися на кількох речах.

По-перше, переконайтеся, що у сторінок на вашому сайті є захоплююча назва (заголовок), яка приверне увагу читача. По-друге, завжди додавайте картинку в свої публікації, оскільки вона буде відображатися на таймлайні або в стрічці новин.

Вступний абзац також з’явиться в Facebook, тому ви повинні витратити час, щоб переконатися, що він дійсно чудово характеризує весь інший текст сторінки.

 

 

Twitter

Твіттер є іншим підвидом соціальних мереж. Незважаючи на те, що набір функцій Твіттера розширився за останні роки, обмеження в 280 символів при публікації твіта (запису) означає, що простір для цього дуже обмежений.

Тут працює правило, яке можна охарактеризувати як: «Стислість – сестра таланту». Якщо вам потрібно опублікувати важливий анонс, лаконічний вислів або думку – Twitter для цього підійде ідеально. Щоб зацікавити читачів прочитати великий текст на вашому сайті, просто додайте в твіт посилання на свою сторінку. Картинки тут також вітаються.

 

Google+

До цієї соціальної мережі є багато претензій, але Google+, як і раніше, входить в десятку найпопулярніших соціальних мереж в усьому світі.

Вимоги до форматування свого контенту в Google+ багато в чому схожі на вимоги в Facebook, тут також важливі привабливі заголовки та якісна картинка. Ця соціальна мережа дозволяє використовувати трохи форматування для тексту, наприклад, щоб виділити текст жирним, помістіть його в «зірочки»: *це буде текст жирним шрифтом*. Щоб зробити курсив, поставте нижнє підкреслення на початку і в кінці тексту: _це буде текст курсивом_. А щоб опублікувати перекреслений текст, поставте на початку і в кінці тире: -це буде перекреслений текст-.

 

 

Ефективно використовуйте можливості архіву

Після того, як ви доклали всіх зусиль для створення контенту і просування його в соцмережах, ви не повинні про нього забувати. Більшість основних каналів соціальних мереж надають варіанти для багаторазового просування вашого контенту в автоматичному режимі і за розкладом. Тут мається на увазі не безглузде повторне розміщення окремих частин контенту. Публікуйте популярний контент вашого сайту в соціальних мережах з використанням різних форматів і оформлення.

Складіть список основного контенту, який не втрачає свою цінність з часом, і просувайте його в соціальних мережах, щоб отримати максимальну вигоду для свого сайту.

 

 

 

Комбінація вашого сайту і соціальних мереж дасть вам потужний набір інструментів, за допомогою якого ви можете добитися ефективних результатів для свого бізнесу. Після того, як ви почнете активно використовувати соціальні мережі, ви досить скоро побачите зростання трафіку. Пам’ятайте, що лояльна аудиторія – це найактивніші покупці (або активні читачі). Якщо є можливість залучити додаткових користувачів на свій сайт, то чому б нею не скористатися?

 

This post was last modified on 18/09/2018 18:09

Останні пости

Фрідріх Ніцше

Не треба додумувати надто багато. Так ви створюєте проблеми, яких не існувало Фрідріх Ніцше  

11/07/2024

Такий різний інвертор! Вибираємо між кондиціонерами Inverter, Inverter DC та Full DC

Літо в розпалі, а значить якраз час задуматися про покупку кондиціонера. Але як не загубитися…

06/07/2024

Омар Хайям

Справжній друг — це людина, яка в очі викаже тобі все, що про тебе думає,…

30/06/2024

Корисні поради щодо вибору розсувних дверей

Варто знати, що функціональність і дизайн працюють рука об руку, коли ви використовуєте розсувні двері.…

29/06/2024

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024