Інструкція по завантаженню відео з сервісу TikTok (безкоштовно та без watermark)

Якщо ви ще не чули про TikTok, тоді рекомендуємо вам спочатку ознайомитися з цим коротким екскурсом.

TikTok (Тік Ток) – це дуже популярний відеохостинг, який перетворився в мегапопулярну соціальну мережу. Сервіс був запущений бізнесменами з Китаю в 2014 році під назвою Musical.ly. Спочатку ця соціальна мережа орієнтувалася на користувачів різного віку, але особливої ​​популярності набула саме серед молоді.

Сервіс TickTok призначений для створення коротких авторських відеороликів, онлайн-трансляцій, а також для перегляду відеороликів інших користувачів. ТікТок використовується для створення коротких музичних, танцювальних, комедійних і розважальних відеороликів тривалістю від 3 до 15 секунд, а також коротких циклічних відеороликів тривалістю від 3 до 60 секунд.

Після злиття компаній в 2018 році сервіс Musical.ly став називатися TikTok. Тік Ток дуже швидко завоював довіру мільйонів користувачів. Так, на сьогоднішній день, соціальна мережа має більше 1 мільярда користувачів і продовжує стрімко розвиватися. Географія додатку охоплює понад 150 країн, але найбільшу популярність має в Китаї, в якому ТікТок відомий під іншою назвою – Douyin (Доуїнь), — через обмеження цензури.

Сьогодні, коли говорять «TikTok» — це відразу асоціюється з популярним хітом, якимось танцювальним рухом і новим трендом. Все завдяки тому, що саме тут запускалися більшість вірусних тенденцій.

 

 

Завантаження відео з TikTok

Розробники TikTok створили в своєму функціоналі можливість завантажувати відео (які знаходяться у відкритому доступі). Коли ви натискаєте пункт «Поділитися» під час перегляду відео в додатку, ви одразу побачите пункт «Зберегти відео». Це дуже добре, але тут є деякі суттєві обмеження:

  • Перше обмеження – на збереженому відео буде watermark (водяний знак), в якому вказується походження файлу (логотип додатку), а також нікнейм автора.
  • Інше обмеження – оскільки додаток TikTok призначений для мобільних телефонів, ви не зможете завантажити вподобане вами відео на свій ПК (або ноутбук). А багатьом користувачам цього б дуже хотілося!

 

Ось тут і приходять на допомогу спеціальні сервіси, які дозволяють обходити вищерозглянуті обмеження. Одним з яскравих прикладів таких сервісів можна назвати sssTikTok.io. Завдяки цьому онлайн-сервісу (або подібному) ви зможете скачати відео з Тік Току і, при цьому, абсолютно безкоштовно.

 

 

Як завантажити відео з Тік Тока?

Крок №1: Виберіть в TikTok вподобане відео, яке ви хочете завантажити.

Крок №2: Скопіюйте посилання відео на свій смартфон або комп’ютер.

Крок №3: Відкрийте сайт сервісу завантаження з ТікТоку і вставте посилання на відео TikTok та натисніть кнопку «Завантажити».

Крок №4: Через секунду ви побачите кнопки завантаження відео: Без водяного знаку і З водяним знаком. Відповідно, з допомогою цих пунктів ви можете завантажити відео або музику без водяного знаку (або ж з ним).

 

От і все! Це досить просто! Тепер ви можете завантажувати улюблені відео та музику з Тік Тока у форматах Full HD, HD, SQ, MP4 або MP3 швидко і легко.

 

 

Де зберігаються відео після завантаження на ПК?

При завантаженні файлів вони зберігаються в папку за замовчуванням для завантажень, зазвичай це папка Downloads (або Завантаження). Найчастіше браузер автоматично вибирає цю папку, але ви можете вибрати й інше місце для зберігання завантажених відео.

 

Recent Posts

Преміум та безкоштовні WordPress шаблони: що варто обрати саме вам?

Коли мова заходить про вибір ідеальної платформи для побудови сайту, багато людей, перш за все,… Read More

02/06/2021

Ошо

Вже пізно повертати назад, щоб все правильно почати, але ще не пізно рушити вперед, щоб… Read More

23/05/2021

Шпаргалка по часовим формам дієслова в англійській мові

В англійській мові дуже складна система часів (часові форми дієслова – Verb Tenses), яка відноситься… Read More

17/05/2021

Теорія кольору – поради для натхнення веб-дизайнерам

Ви коли-небудь замислювалися про те, як веб-дизайнери підбирають ідеальне поєднання кольорів? Цікавилися тим, які кольори… Read More

30/04/2021

Як стати фрілансером – дієві поради

Фріланс – це можливість спокійно і розмірено працювати вдома, не звертаючи увагу на навколишній простір,… Read More

27/04/2021

Найкрасивіші каньйони з усього світу (частина 1/2)

Протягом багатьох сотень тисяч, або навіть мільйонів років, швидка течія річок підточувала і вимивала скельні… Read More

27/04/2021