Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 29.05.2024)
505100
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7700
танків
14891
ББМ
13066
артилерія
815
ППО
1087
РСЗВ
17796
машин
27
кораблі і катери
Інструкція по завантаженню відео з сервісу TikTok (безкоштовно та без watermark)
Опубліковано Оновлено: 17.10.2023

Інструкція по завантаженню відео з сервісу TikTok (безкоштовно та без watermark)

Якщо ви ще не чули про TikTok, тоді рекомендуємо вам спочатку ознайомитися з цим коротким екскурсом.

TikTok (Тік Ток) – це дуже популярний відеохостинг, який перетворився в мегапопулярну соціальну мережу. Сервіс був запущений бізнесменами з Китаю в 2014 році під назвою Musical.ly. Спочатку ця соціальна мережа орієнтувалася на користувачів різного віку, але особливої ​​популярності набула саме серед молоді.

Сервіс TickTok призначений для створення коротких авторських відеороликів, онлайн-трансляцій, а також для перегляду відеороликів інших користувачів. ТікТок використовується для створення коротких музичних, танцювальних, комедійних і розважальних відеороликів тривалістю від 3 до 15 секунд, а також коротких циклічних відеороликів тривалістю від 3 до 60 секунд.

Після злиття компаній в 2018 році сервіс Musical.ly став називатися TikTok. Тік Ток дуже швидко завоював довіру мільйонів користувачів. Так, на сьогоднішній день, соціальна мережа має більше 1 мільярда користувачів і продовжує стрімко розвиватися. Географія додатку охоплює понад 150 країн, але найбільшу популярність має в Китаї, в якому ТікТок відомий під іншою назвою – Douyin (Доуїнь), — через обмеження цензури.

Сьогодні, коли говорять «TikTok» — це відразу асоціюється з популярним хітом, якимось танцювальним рухом і новим трендом. Все завдяки тому, що саме тут запускалися більшість вірусних тенденцій.

Інструкція по завантаженню відео з сервісу TikTok (безкоштовно та без watermark)

 

 

Завантаження відео з TikTok

Розробники TikTok створили в своєму функціоналі можливість завантажувати відео (які знаходяться у відкритому доступі). Коли ви натискаєте пункт «Поділитися» під час перегляду відео в додатку, ви одразу побачите пункт «Зберегти відео». Це дуже добре, але тут є деякі суттєві обмеження:

  • Перше обмеження – на збереженому відео буде watermark (водяний знак), в якому вказується походження файлу (логотип додатку), а також нікнейм автора.
  • Інше обмеження – оскільки додаток TikTok призначений для мобільних телефонів, ви не зможете завантажити вподобане вами відео на свій ПК (або ноутбук). А багатьом користувачам цього б дуже хотілося!

 

Ось тут і приходять на допомогу спеціальні сервіси, які дозволяють обходити вищерозглянуті обмеження. Одним з яскравих прикладів таких сервісів можна назвати sssTik.io. Завдяки цьому онлайн-сервісу (або подібному) ви зможете скачати відео з Тік Току і, при цьому, абсолютно безкоштовно.

 

 

Як завантажити відео з Тік Тока?

Крок №1: Виберіть в TikTok вподобане відео, яке ви хочете завантажити.

Крок №2: Скопіюйте посилання відео на свій смартфон або комп’ютер.

Крок №3: Відкрийте сайт сервісу завантаження з ТікТоку і вставте посилання на відео TikTok та натисніть кнопку «Завантажити».

Крок №4: Через секунду ви побачите кнопки завантаження відео: Без водяного знаку і З водяним знаком. Відповідно, з допомогою цих пунктів ви можете завантажити відео або музику без водяного знаку (або ж з ним).

Інструкція по завантаженню відео з сервісу TikTok (безкоштовно та без watermark)

 

От і все! Це досить просто! Тепер ви можете завантажувати улюблені відео та музику з Тік Тока у форматах Full HD, HD, SQ, MP4 або MP3 швидко і легко.

 

 

Де зберігаються відео після завантаження на ПК?

При завантаженні файлів вони зберігаються в папку за замовчуванням для завантажень, зазвичай це папка Downloads (або Завантаження). Найчастіше браузер автоматично вибирає цю папку, але ви можете вибрати й інше місце для зберігання завантажених відео.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *