Категорії: Технології

Особливості та переваги стрічкових конвеєрів

Як автоматизувати більшість процесів, пов’язаних із транспортуванням вантажів по складу? За допомогою сучасного стрічкового конвеєра. Він дозволяє переміщати товари між різними зонами логістичного центру максимально швидко та за участю мінімальної кількості персоналу.

Стрічкові транспортери є універсальними. Вони можуть працювати з різними типами вантажів: ящиками, коробками, конвертами, товарами в м’якому упакуванні тощо. Такі конвеєри можуть переміщувати продукцію як горизонтально, так і під певним кутом, завдяки чому вдається організувати процес транспортування на різні рівні складу.

 

Плюси обладнання

До переваг стрічкових конвеєрів варто віднести:

  1. Можливість регулювання швидкості руху стрічки. Це дозволяє вибирати оптимальний режим роботи, який підходить для вашого складу.
  2. Можливість транспортування вантажів на будь-які відстані. Довжина стрічкових конвеєрів може бути різною. Також вони здатні опускати та підіймати товари між поверхами чи рівнями складу, змінювати напрямок руху та ін.
  3. Гарантія безпеки вантажів. Рух стрічки відбувається рівномірно, без ривків при старті та зупинці, завдяки чому продукція не пошкоджується. Також конвеєр має спеціальні бортики, які виключають падіння товарів.

До плюсів можна віднести й високу надійність таких пристроїв. Вони виконуються з сертифікованих матеріалів та розраховані на високі навантаження. При своєчасному обслуговуванні конвеєри можуть працювати 24 години на добу, не виходячи з ладу та не зупиняючись. Ще один вагомий плюс — модульність. Транспортер збирається з окремих елементів, які є взаємозамінними. Завдяки цьому можна швидко замінити сегмент, що вийшов із ладу, додати нові лінії, змінити конфігурацію наявних тощо.

 

Різновиди стрічкових конвеєрів

У продажу представлені:

  1. Стандартні горизонтальні моделі. Дозволяють переміщати вантажі на задану відстань по території складу та між його зонами.
  2. Похилі моделі. Використовуються для роботи на різних рівнях. Переміщують вантаж під певним кутом.
  3. Поворотні моделі. Дозволяють змінювати напрямок руху вантажопотоку. Застосовуються для створення ліній складної форми з метою оптимізації логістики на складі.
  4. Мержерні моделі.

 

Якщо у вас залишилися питання щодо стрічкових конвеєрів або іншого складського обладнання, ви завжди можете поставити їх менеджерам компанії Kapelou. Вона займається проєктуванням, виготовленням та продажем подібних товарів, а також їх обслуговуванням та ремонтом. У Kapelou ви зможете замовити підйомний конвеєр для палет, стрічкові моделі, рольганги та інше обладнання за доступною ціною з офіційною гарантією.

 

Share

Останні пости

Чи варто купувати MacBook Air 13 M1: стислий огляд

Макбук Ейр — культова лінійка портативних комп'ютерів від Apple. Усі пристрої відрізняються витонченим дизайном, компактним… Читати далі

28/09/2023

Просування в Інтернеті – 10 найбільш дієвих SEO тактик

Якщо ви власник веб-сайту, ви не можете дозволити собі нехтувати SEO. Окрім основ просування та… Читати далі

24/09/2023

Які товари найбільш маржинальні

Високомаржинальні товари – це та категорія, яка забезпечує підприємству найвищий рівень прибутку через значну різницю… Читати далі

21/09/2023

Як працює рішення SD-WAN: Основи технології та сфери застосування

У сучасному світі, де бізнеси намагаються вдосконалити свої мережі та забезпечити безперервний доступ до додатків… Читати далі

15/09/2023

Які строки варто прописати у договорі про розробку програмного забезпечення, щоб зробити процес роботи комфортним та передбачуваним?

Чітке визначення термінів проекту формує очікування, зменшує ризик порушення дедлайнів та посилює продуктивність співпраці між… Читати далі

31/08/2023

Комп’ютер: недорогий і функціональний водночас

Важко уявити собі роботу, розваги, спілкування та дозвілля без комп'ютера. Він допомагає у різних сферах… Читати далі

30/08/2023