Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Особливості та переваги стрічкових конвеєрів
Опубліковано Оновлено: 23.10.2023

Особливості та переваги стрічкових конвеєрів

 

 

Як автоматизувати більшість процесів, пов’язаних із транспортуванням вантажів по складу? За допомогою сучасного стрічкового конвеєра. Він дозволяє переміщати товари між різними зонами логістичного центру максимально швидко та за участю мінімальної кількості персоналу.

Стрічкові транспортери є універсальними. Вони можуть працювати з різними типами вантажів: ящиками, коробками, конвертами, товарами в м’якому упакуванні тощо. Такі конвеєри можуть переміщувати продукцію як горизонтально, так і під певним кутом, завдяки чому вдається організувати процес транспортування на різні рівні складу.

 

Плюси обладнання

До переваг стрічкових конвеєрів варто віднести:

  1. Можливість регулювання швидкості руху стрічки. Це дозволяє вибирати оптимальний режим роботи, який підходить для вашого складу.
  2. Можливість транспортування вантажів на будь-які відстані. Довжина стрічкових конвеєрів може бути різною. Також вони здатні опускати та підіймати товари між поверхами чи рівнями складу, змінювати напрямок руху та ін.
  3. Гарантія безпеки вантажів. Рух стрічки відбувається рівномірно, без ривків при старті та зупинці, завдяки чому продукція не пошкоджується. Також конвеєр має спеціальні бортики, які виключають падіння товарів.

Переваги стрічкових конвеєрів

До плюсів можна віднести й високу надійність таких пристроїв. Вони виконуються з сертифікованих матеріалів та розраховані на високі навантаження. При своєчасному обслуговуванні конвеєри можуть працювати 24 години на добу, не виходячи з ладу та не зупиняючись. Ще один вагомий плюс — модульність. Транспортер збирається з окремих елементів, які є взаємозамінними. Завдяки цьому можна швидко замінити сегмент, що вийшов із ладу, додати нові лінії, змінити конфігурацію наявних тощо.

 

Різновиди стрічкових конвеєрів

У продажу представлені:

  1. Стандартні горизонтальні моделі. Дозволяють переміщати вантажі на задану відстань по території складу та між його зонами.
  2. Похилі моделі. Використовуються для роботи на різних рівнях. Переміщують вантаж під певним кутом.
  3. Поворотні моделі. Дозволяють змінювати напрямок руху вантажопотоку. Застосовуються для створення ліній складної форми з метою оптимізації логістики на складі.
  4. Мержерні моделі.

Переваги стрічкових конвеєрів

 

Якщо у вас залишилися питання щодо стрічкових конвеєрів або іншого складського обладнання, ви завжди можете поставити їх менеджерам компанії Kapelou. Вона займається проєктуванням, виготовленням та продажем подібних товарів, а також їх обслуговуванням та ремонтом. У Kapelou ви зможете замовити підйомний конвеєр для палет, стрічкові моделі, рольганги та інше обладнання за доступною ціною з офіційною гарантією.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *