Категорії: Здоров'я

Види та типи компресійних панчіх

Вироби називають компресійними, коли їх застосовують для лікування, а також профілактики порушень кровотоку в нижніх кінцівках. З допомогою такої білизни можна значно поліпшити циркуляцію крові в тканинах, запобігти венозному застою. У тих, хто постійно носить трикотаж з компресією, менше втомлюються ноги, відсутні набряки. Купити компресійні панчохи сьогодні з легкістю можна на сайті будь-якого ортосалону.

 

 

Як працюють компресійні панчохи?

Цей виріб має певний принцип роботи. Компресійні панчохи відрізняються від класичних стягуючих колготок тим, що забезпечують максимальний тиск на щиколотки, на область коліна – середній тиск, а тиск на стегна виявляється мінімальним. Саме такий вплив повторює роботу м’язів при русі, що і дозволяє збільшити відтік крові з вен нижніх кінцівок. Панчохи не чинять тиск на живіт. Попередження виникнення розвитку варикозу, що досягається за рахунок впливу таких факторів, як:

 • гіпоаллергійність;
 • відсутність будь-яких швів;
 • відмінна повітропроникність;
 • плетіння ниток, що забезпечує потрібний тиск в різних областях ніг;
 • відмінно сформована стопа;
 • підвищений вміст еластичних складових у виробі.

 

 

 

Показання для носіння компресійних панчіх:

 • своєчасна профілактика варикозного розширення вен;
 • виникнення болю в суглобах;
 • набряки нижніх кінцівок;
 • постійне відчуття почуття печіння в п’ятах;
 • малорухливий спосіб життя;
 • наявність зайвої ваги;
 • генетична схильність до розвитку варикозу;
 • поява судинних зірочок.

 

Якщо раніше, виходячи з перерахованих показань, лікарі виписували пацієнтам еластичний бинт, то сьогодні його замінили панчохи від варикозу вен на ногах.

 

 

Види компресійних панчіх

Компресійний трикотаж застосовується переважно для попередження варикозного розширення вен. Виходячи зі стадії захворювання, прописується виріб з певним потрібним пацієнту класом компресії. Компресією називають рівень тиску, вимірювання якого проводиться в мм Hg. Існує 4 класи компресії. Вибір конкретного класу залежить від запущеності випадку.

 

 • Панчохи з показником компресії до 18 мм Hg призначають в профілактичних цілях. Така білизна дозволяє привести в норму тиск у венах ніг і запобігти виникненню набряків.
 • Клас 1 з показником компресії до 23 мм Hg. Такі вироби зазвичай показані при початковій стадії варикозу, наявності судинних зірочок. Такі панчохи застосовуються і для профілактики в системі циркуляції крові в нижніх кінцівках.
 • Клас компресії 2 з показником до 33 мм Hg. Такі антиварикозні панчохи “тримають” вени, не допускають виникнення вузлів в судинах. Панчохи 2-го класу компресії незамінні при лікуванні серйозно вираженого варикозу, тромбофлебіту. Дають тривалий лікувальний, профілактичний ефект навіть при носінні кожен день.
 • Клас компресії 3 з показником компресії до 44 мм Hg. Такі панчохи дають сильний компресійний ефект. Тому їх носіння необхідно узгоджувати з лікарем. За рахунок сильного тиску підтягуються обвислі ділянки вен з застояною кров’ю, звужуються венозні просвіти. Такі панчохи виготовляються з непрозорої тканини. Вони показані при важкій венозній недостатності, а також при глибокому тромбофлебіті.
 • Клас компресії 4 з показником компресії до 50 мм Hg. Такі вироби рідше можна зустріти в продажу, оскільки вони призначені для лікування важких форм варикозу. Його використовують для поліпшення відтоку лімфи, усунення сильних набряків. Виріб добре звужує розширені вени.

 

 

Сьогодні, в будь-яких відомих ортосалонах, ви зможете придбати якісні компресійні панчохи від варикозу від кращих виробників України та зарубіжжя. Не змогли визначитись з вибором? Зателефонуйте в службу підтримки обраного інтернет-магазину, і досвідчені фахівці допоможуть вам обрати панчохи з потрібним класом компресії онлайн або ж в найближчому ортосалоні.

 

Share

Останні пости

Ніл Ґейман

Люди думають, що будуть щасливі, якщо переїдуть в інше місце, а потім виявляється: куди б… Читати далі

20/02/2024

Уроки JavaScript — як почати працювати з об’єктами

Об’єкти є однією з найважливіших і найпотужніших функцій JavaScript, і в багатьох вбудованих функціях об’єкти… Читати далі

17/02/2024

Часті питання (ЧаПи) про хуки та фільтри в WordPress

Будь-яка сторінка сайту на WordPress складається з безлічі функцій, файлів та запитів до бази даних.… Читати далі

16/02/2024

Створюємо 5 простих CSS анімацій використовуючи ключові кадри

В цьому практичному уроці я покажу вам кілька простих анімацій, які можна створити з допомогою… Читати далі

15/02/2024

З Днем святого Валентина!

I ♥ you!   do{ love++; } while (alive);   kisses=''; while(i==1) { kisses+=x; }… Читати далі

14/02/2024

У чому різниця між веб-додатком, мобільним додатком та PWA?

Якщо ви розробник і хочете створити крос-платформову програму, — у вас на вибір буде 3… Читати далі

13/02/2024