Категорії: Wordpress - як зробити

Як додати в WordPress пост з обмеженим терміном дії

Деякі пости в WordPress можна порівняти з молоком. Коли вони «свіжі» (тобто, ви їх опублікували зовсім недавно), вони чудові, але через тиждень (не кажучи вже про місяці або роки), вони стають “кислими” та не зовсім корисними. Сюди можна віднести такі пости (статті, публікації), як сезонні оголошення, інформацію про певний захід, тимчасові акції та ін. У таких випадках ви, ймовірно, захочете обмежити термін “життя” поста, щоб ваші читачі знали, коли вміст вашої публікації буде вже неактуальним після закінчення терміну дії.

Ось чому додавання до посту дати закінчення терміну дії в WordPress може бути розумним кроком. Це дозволить вам не турбуватися про ручне видалення контенту, як тільки він стає застарілим. В цій статті ми поговоримо про те, чому це може бути для вас корисним. Потім ми покажемо, як можна додати дату спливу терміну дії до посту в WordPress на практиці. Отже, почнемо!

 

 

Навіщо вам додавати обмежений у часі контент на свій веб-сайт

Існують дві основні причини, за якими ви можете захотіти додати дату закінчення терміну дії контенту поста у WordPress:

  • По-перше, якщо ваш контент залежить від невеликих проміжків часу. Наприклад, якщо ви пишете про великі знижки в якомусь магазині, термін дії яких закінчується через тиждень. Після завершення дії знижки ваш пост не буде мати великої цінності. Так само це відноситься і до різноманітних купонів, розпродажів, акційних пропозицій тощо.
  • По-друге, вчорашні новини. Наприклад, ви очікуєте виходу в ефір нового епізоду свого любимого серіалу. В переддвер’ї цього ви пишете свої думки та припущення про можливі сценарії нового епізоду. Даний контент вже не буде таким крутим після виходу нового епізоду. Це всього лише приклад, але легко уявити схожі сценарії в різних областях або нішах.

 

 

Але ви також можете використовувати дату спливу терміну поста для створення штучного дефіциту, навіть якщо ваш пост дійсно не потребує додавання строку дії. Нестача додає відчуття терміновості у контент вашої публікації.

 

 

Як додати дату закінчення строку дії для поста в WordPress

Це завдання найкраще вирішити за допомогою готових плагінів. На офіційному сайті ВордПрес є досить великий вибір безкоштовних плагінів, серед яких можна виділити такі, як Simple Post Expiration, Post Expirator та подібні.

Після того як ви вибрали підходящий для вас плагін, завантажте його та встановіть.

УВАГА! Перевірте системні вимоги плагіна перед його вибором та установкою. Наприклад, деякі плагіни досить застарілі, а для нормальної роботи більшості плагінів може знадобитися налаштування розкладу завдань Cron.

 

Після встановлення плагіна, вам, швидше за все, потрібно буде приділити увагу налаштуванням плагіна.

Далі кожен плагіна має свою специфіку додавання дати терміну дії контенту. Наприклад, в плагіні Post Expirator це робиться за допомогою вибору дати спливу терміну життя посту. По досягненню цієї дати ви можете налаштувати автоматичне переведення поста в статус: Чернетка, Видалено, Кошик, Приватний та ін.

Плагін Simple Post Expiration працює трохи по-іншому. Він також використовує налаштування дати закінчення терміну дії посту, але також дозволяє зберегти саму сторінку посту, приховуючи весь контент публікації. Робиться це за допомогою відповідного шорткоду. Також він автоматично додає до заголовку статті слово Expired (термін дії закінчився). І можна налаштувати текст, яким буде замінено контент з терміном дії, що закінчився.

 

Як ви бачите, у кожного плагіну (і не тільки у розглянутих сьогодні) є свої плюси та мінуси. Але якщо у вас стоїть завдання додати до посту можливість вибору дати закінчення терміну дії, на офіційному сайті WordPress плагінів (https://wordpress.org/plugins/) ви зможете знайти для себе оптимальний.

Якщо ж ви не хочете використовувати плагін, вам залишається тільки вручну видалити (або перевести в статус Приватне) потрібні пости, або ж змінити, при необхідності, їх контент.

 

 

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися той мінімум інформації, яка дозволить вам справитися з завданням додавання можливості вибору дати закінчення строку дії посту у WordPress.

 

Share

Останні пости

202ЗСУ

SebWeo щиро вітає усіх із Новим роком! Бажаємо особистих перемог, а головне, найбажанішої — швидкої… Читати далі

31/12/2022

Який подарунок можна вручити батькові на День захисника України?

У кожної української сім'ї є свої певні традиції та улюблені свята, особливо усі ми любимо… Читати далі

19/08/2022

Демокріт

Ми потребуємо не стільки допомоги друзів, а більше тієї впевненості, що ми її отримаємо Демокріт… Читати далі

21/02/2022

Майк Тайсон

Коли мені важко, я завжди нагадую собі про те, що якщо я здамся — краще… Читати далі

12/02/2022

25 корисних порад та рішень jQuery, які ви повинні знати

jQuery – це швидка і досить невелика бібліотека JavaScript. Вона спрощує створення інтерактивних та приголомшливих… Читати далі

09/02/2022

Йоганн Вольфганг фон Гете

Кожен чує тільки те, що він розуміє Йоганн Вольфганг фон Гете   Читати далі

03/02/2022