Категорії: Технології

Які товари найбільш маржинальні

Високомаржинальні товари – це та категорія, яка забезпечує підприємству найвищий рівень прибутку через значну різницю між ціною закупівлі та ціною продажу. А маржинальність – це відсоток прибутку, який залишається після віднімання всіх витрат.

Висока маржинальність свідчить про те, що прибуток від продажу товару чи послуги є значно вищим, ніж витрати на їхнє виробництво чи постачання. З точки зору бізнесу, товари з високою маржинальністю є надзвичайно привабливими, оскільки вони дозволяють забезпечити стабільний прибуток і кращі можливості для росту. Чохли, мобільні аксесуари – одна з популярних категорій товарів з високою маржею. Однак важливо також враховувати попит на ці товари і конкуренцію на ринку. Тому замовляти такі товари як захисне скло для iPhone краще оптом.

 

Формування попиту на товари

Споживчий попит на високомаржинальні товари зазвичай залежить від кількох факторів:

 • Платоспроможність цільової аудиторії. Чим вищий дохід, тим більше можливостей для продажу високомаржинальних товарів.
 • Наявність альтернативних товарів, адже якщо на ринку з’являються аналогічні товари, що пропонуються за більш вигідними цінами клієнт може обрати їх.
 • Споживачі часто купують товари, які відповідають поточним модним та культурним тенденціям.
 • Щоденне використання та необхідність в повсякденному житті.
 • Сезонність товару, яка може бути пов’язано, наприклад, зі сезонними розпродажами, обмеженими партіями товару або пори року.

 

Для аналізу попиту на товари можна використовувати різні інструменти, зокрема:

 • Google Trends допоможе виокремити популярні теми та товари в конкретному регіоні.
 • Аналіз конкурентів допоможе з’ясувати, які товари добре продаються на ринку із високою націнкою.
 • Маркетплейси та онлайн-ринки можуть надати інформацію про популярні товари та їх ціни.

Одним з яскравих прикладів постійно популярного, актуального та високомаржинального товару є мобільні аксесуари.

 

Чому мобільні аксесуари – високомаржинальний сегмент

Мобільні аксесуари є високомаржинальним сегментом ринку через численні причини:

 • Велика популярність мобільних пристроїв. Смартфони і планшети стали невід’ємною частиною сучасного життя, і багато людей постійно оновлюють свої пристрої або шукають способи покращити їх функціональність. Це створює постійний попит на мобільні аксесуари.
 • Різноманітність аксесуарів. Мобільні аксесуари охоплюють широкий спектр продуктів, включаючи чохли, захисні плівки, навушники, зарядні пристрої, тримачі для автомобіля, адаптери, кабелі та інші. Ця різноманітність дозволяє оптовим покупцям вибирати і пропонувати високомаржинальні товари, які відповідають попиту
 • Зручність та естетика. Споживачі хочуть захистити пристрої від пошкоджень, але і не менш важливий і естетичний дизайн. Це створює готовність клієнтів платити більше за якісний і стильний аксесуар.
 • Деякі мобільні аксесуари можуть бути пов’язані з сезонними подіями або святами, що створює можливість для компаній збільшити ціни під час певних періодів.
 • Ексклюзивність і бренд. За відомі і перевірені часом аксесуари клієнти готові платити більше.
 • Швидкий розвиток технологій і поява нових моделей мобільних пристроїв створюють нові можливості для розробки і продажу популярних аксесуарів.

 

Усі ці фактори сприяють тому, що мобільні аксесуари залишаються високомаржинальним сегментом на ринку. Саме тому і продовжують привертати увагу підприємців, які бажають забезпечити стабільний прибуток і ріст своєї діяльності.

Важливо розуміти, що високомаржинальні товари можуть бути вигідними для бізнесу, але вимагають детального аналізу, вивчення ринку та ретельних розрахунків рентабельності.

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

Share

Останні пости

Основні критерії при виборі та купівлі телевізора

В цьому огляді ми зібрали основні поради та критерії щодо придбання телевізора, в одному місці,… Читати далі

30/11/2023

На що звернути увагу при виборі ліхтарика на батарейках

Ліхтарик на батарейках здатний допомогти у різних ситуаціях, починаючи від походів і закінчуючи аваріями. При… Читати далі

29/11/2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були… Читати далі

24/11/2023

Як утеплити дитину на зиму за допомогою хутряних навушників

Голова та вуха – це ті частини тіла, які найбільше потребують тепла взимку. Особливо для… Читати далі

23/11/2023

Як відбувається огляд у проктолога при різних захворюваннях і як до нього підготуватися?

Проктологія спеціалізується на лікуванні різних захворювань ануса та прямої кишки. Такі делікатні проблеми викликають біль… Читати далі

23/11/2023

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у… Читати далі

22/11/2023