Категорії: ВажливоЗдоров'я

5 головних хвороб суглобів

Біль у суглобах може вибити тебе з колії. Щоб максимально довго бути у формі, ознайомся з найпоширенішими хворобами суглобів. Це забезпечить тебе інформацією і ти вчасно помітиш поломку, якщо вона все-таки трапиться.

БУРСИТ
При цій хворобі запалюються слизові сумки в області суглобів. Характерна ознака бурситу – раптова припухлість, що супроводжується болем. Можливі причини: травма або тривале та надмірне навантаження на суглоб.
Для профілактики: навантаження збільшуй поступово. Якщо болить, не пересилюй себе, краще зробити перерву та не завдавати суглобу ще більшої шкоди.

 

ОСТЕОАРТРОЗ
Ураження хрящової тканини. Захворювання може проявлятися у вигляді припухлості в районі суглоба, але зазвичай все починається із періодичного ниючого болю, котрий з часом прогресує від слабкого до сильного, постійного.
Для профілактики заведи собі правило робити розминку перед кожним тренуванням (або перед будь-яким фізичним навантаженням). Травма, що отримана в 18 років, може дати про себе знати і в 45, але вже у вигляді остеоартрозу. Важливо, також, стежити за своєю вагою. Надмірна вага прискорює зношування суглобів, а жирові клітини сприяють їх запаленню.

 

ПОДАГРА
Надлишок сечової кислоти в крові може призвести до відкладення її кристалів навколо тканини суглоба. Результатом стає запалення, сильний біль – найчастіше у великому пальці ноги, а також припухлість.
Головні вороги – алкоголь, тверді жири тваринного походження, червоне м’ясо та морепродукти. Ці продукти, при засвоєнні, переробляються саме в сечову кислоту.

 

РЕВМАТОЇДНИЙ АРТРИТ
При цьому захворюванні страждає суглобова тканина. Страждає та болить. Ревматоїдний артрит в першу чергу вражає невеликі суглоби рук і ніг. Пізніше починають хворіти лікті, плечі і так далі.
Для профілактики налягай на вітамін D (з досліджень відомо, що при нестачі цього вітаміну ризик підхопити ревматоїдний артрит збільшується на 24%).

 

ТЕНДИНІТ
Головна причина цієї хвороби – зношування тканини сухожиль через спорт, навантаження або важку роботу. Результатом є запалення сухожиль, з допомогою яких м’язи кріпляться до кісток. Найсильніша, ниюча біль, зазвичай відчувається вночі. Тому, не намагайся за місяць стати самим сильним, швидким і витривалим. Навантаження потрібно збільшувати поступово та акуратно.

 

Share

Останні пости

Як вибрати ідеальний ноутбук: Повний гайд

Вибір ноутбука може бути складним завданням у світі, де ринок переповнений варіантами на будь-який смак… Читати далі

22/04/2024

Томас Едісон

Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш діючий метод досягти… Читати далі

20/04/2024

Найкрасивіші та найбільш вражаючі мости з усього світу (ТОП-10)

Міст — це щось більше, ніж просто споруда, яка поєднує два береги. Для того, щоб… Читати далі

19/04/2024

Соломон

Життя нас вчить, що свою пару ми пізнаємо, коли розлучаємося, своїх братів ми пізнаємо, коли… Читати далі

18/04/2024

Чак Поланік

Хто може — той робить. Хто не може — той критикує Чак Поланік   Читати далі

17/04/2024

Річард Бах

Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, що дозволяє його здійснити. Хоча, можливо, для… Читати далі

16/04/2024