Categories: Цікаве

7 успішних компаній, які почали працювати в гаражі

Ви молодий підприємець, який хоче почати новий самостійний бізнес? Якщо ви розчаровані тим, скільки часу потрібно для досягнення успіху, тримайтеся і не відмовляйтеся від своїх мрій, тому що всі великі і відомі компанії завжди починаються з малого бізнесу. Є багато популярних і великих компаній, які почали свій шлях з маленької ідеї в гаражі.

Представляємо вам список з семи найвідоміших і надзвичайно успішних компаній, які почали працювати в гаражі. Цей список повинен вас надихнути.

 

 

  1. Microsoft

Microsoft – американська корпорація з виробництва програмного забезпечення зі штаб-квартирою у Вашингтоні, США. Microsoft був заснований Біллом Гейтсом та Полом Алленом 4 квітня 1975 року. Вони почали працювати над створенням Microsoft у невеликому гаражі з невеликою кількістю початкових ресурсів. Вони ліцензували свою першу операційну систему приблизно на 80,000$ після багатьох років наполегливої ​​роботи. З усіма початковими вдосконаленнями ми знаємо цю операційну систему під назвою Windows. Майкрософт зараз є найбільшим у світі виробником програмного забезпечення (що вимірюється за рахунок доходу), а засновник компанії Білл Гейтс – один із найбагатших людей на землі (на сьогодні його статок оцінюється в 90,5 мільярдів доларів).

 

 

  1. Google

Після закінчення Стенфордського університету Ларрі Пейдж та Сергій Брін розробили сайт Google.com у гаражі, що належав Сьюзан Войцицький. А сьогодні вони вже керують найбільшою за охопленням та трафіком мережею в Інтернеті. Їхня місія полягала в тому, “щоб організувати світову інформацію та зробити її доступною та корисною”. Зараз їх компанія володіє такими продуктами як: Gmail, Google Диск, Google+, YouTube і найкраща пошукова систему в світі. Сьюзан Войцицька, до речі, зараз є головним виконавчим директором (CEO) YouTube.

 

 

  1. Amazon

Компанія Amazon – це найбільший у світі роздрібний інтернет-магазин, головний офіс якого знаходиться у Вашингтоні, США. Амазон був заснований Джеффрі Безосом у 1994 році. Він розпочинав із продажу книг, а зараз продає практично все. Тепер Амазон обслуговує понад 50 країн світу, а чистий прибуток компанії оцінюється в  2.371 млрд. доларів (у 2016 році).

 

 

  1. Apple

У 1976 році Стів Джобс і Стів Возняк створили свій перший прототип персонального комп’ютера в невеликому гаражі в Каліфорнії. Першу партію комп’ютерів Apple I вони продавали приблизно за 500 доларів за одиницю місцевому роздрібному торговцю. З того часу, коли вони представили Macintosh в 1984 році, компанія стає дуже популярною у всьому світі. Компанія Apple Inc. відома своїми новаторськими та революційними гаджетами і на сьогодні є найбільш дорогою технологічною компанією у світі.

 

 

  1. Harley Davidson

Харлі Девідсон – це американська компанія з виробництва мотоциклів зі штаб-квартирою у штаті Вісконсин. У 1901 році 21-річний хлопець С. Харлей планував створити невеликий двигун, але з більшою потужністю. Після двохрічної тяжкої праці, Харлі та його друг Артур Девідсон створили свій перший мотоцикл у невеликому дерев’яному сараї в штаті Вісконсин. Вони офіційно заснували Harley Davidson в 1903 році і сьогодні це дуже популярний бренд з виробництва мотоциклів у всьому світі.

 

 

  1. Disney

Компанія Walt Disney – це американська корпорація засобів масової інформації зі штаб-квартирою в Каліфорнії. Дісней був заснований 16 жовтня 1923 р. братами Уолтом та Роєм Дісней. Вони створили свою першу студію в гаражі на одну машину біля будинку свого дядька. На сьогоднішній день це один з найбільших медіа-конгломератів та одна з найбільших корпорацій індустрії розваг у світі.

 

 

  1. Hewlett Packard

Hewlett Packard – це американська технологічна компанія, заснована Біллом Х’юлетом та Девідом Паккартом 1 січня 1939 року. Їх першим продуктом був звуковий генератор, а першим клієнтом був Уолт Дісней, який придбав аудіо-осцилятор для покращення якості звучання фільму Fantasia (Фантазія). Гараж HP вважається батьківщиною Силіконової долини, а сама компанія найбільшим у світі виробником ПК за одиницями продажу.

 

This post was last modified on 14/12/2017 16:30

Останні пости

Геракліт

Єдине, що постійне, — це зміни. Немає нічого постійного окрім змін. Усе плине, усе змінюється.…

23/06/2024

Іммануїл Кант

Sapere aude! Май мужність користуватися власним розумом! Іммануїл Кант  

22/06/2024

Джордж Орвелл

Уся пропаганда війни, усі крики, брехня і ненависть, йдуть завжди від людей, які на цю…

14/06/2024

Фітосвічки Вагіфлорин для підтримки здоров’я жіночої флори від Рослина Карпат

    Фітосвічки Вагіфлорин: Підтримка Здоров’я Жіночої Флори Фітосвічки Вагіфлорин від компанії Рослина Карпат є ефективним засобом…

11/06/2024

Тренування грудей з гантелями та лавкою від Youtube канала Workout Guru

Вітаю вас, друзі! Ви коли-небудь замислювалися, як покращити тренування грудей, використовуючи гантелі та лавку? Це…

05/06/2024

Що таке порт (комп’ютерний) і навіщо він потрібен?

Оскільки різні комп’ютерні програми можуть використовувати різні процеси та/або служби, для їх розрізнення операційна система…

01/06/2024