Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 22.04.2024)
460260
осіб
348
літаків
325
гелікоптерів
7236
танків
13904
ББМ
11736
артилерія
768
ППО
1046
РСЗВ
15812
машин
26
кораблі і катери
7 успішних компаній, які почали працювати в гаражі
Опубліковано

7 успішних компаній, які почали працювати в гаражі

Ви молодий підприємець, який хоче почати новий самостійний бізнес? Якщо ви розчаровані тим, скільки часу потрібно для досягнення успіху, тримайтеся і не відмовляйтеся від своїх мрій, тому що всі великі і відомі компанії завжди починаються з малого бізнесу. Є багато популярних і великих компаній, які почали свій шлях з маленької ідеї в гаражі.

Представляємо вам список з семи найвідоміших і надзвичайно успішних компаній, які почали працювати в гаражі. Цей список повинен вас надихнути.

 

 

  1. Microsoft

Microsoft – американська корпорація з виробництва програмного забезпечення зі штаб-квартирою у Вашингтоні, США. Microsoft був заснований Біллом Гейтсом та Полом Алленом 4 квітня 1975 року. Вони почали працювати над створенням Microsoft у невеликому гаражі з невеликою кількістю початкових ресурсів. Вони ліцензували свою першу операційну систему приблизно на 80,000$ після багатьох років наполегливої ​​роботи. З усіма початковими вдосконаленнями ми знаємо цю операційну систему під назвою Windows. Майкрософт зараз є найбільшим у світі виробником програмного забезпечення (що вимірюється за рахунок доходу), а засновник компанії Білл Гейтс – один із найбагатших людей на землі (на сьогодні його статок оцінюється в 90,5 мільярдів доларів).

 

 

  1. Google

Після закінчення Стенфордського університету Ларрі Пейдж та Сергій Брін розробили сайт Google.com у гаражі, що належав Сьюзан Войцицький. А сьогодні вони вже керують найбільшою за охопленням та трафіком мережею в Інтернеті. Їхня місія полягала в тому, “щоб організувати світову інформацію та зробити її доступною та корисною”. Зараз їх компанія володіє такими продуктами як: Gmail, Google Диск, Google+, YouTube і найкраща пошукова систему в світі. Сьюзан Войцицька, до речі, зараз є головним виконавчим директором (CEO) YouTube.

 

 

  1. Amazon

Компанія Amazon – це найбільший у світі роздрібний інтернет-магазин, головний офіс якого знаходиться у Вашингтоні, США. Амазон був заснований Джеффрі Безосом у 1994 році. Він розпочинав із продажу книг, а зараз продає практично все. Тепер Амазон обслуговує понад 50 країн світу, а чистий прибуток компанії оцінюється в  2.371 млрд. доларів (у 2016 році).

 

 

  1. Apple

У 1976 році Стів Джобс і Стів Возняк створили свій перший прототип персонального комп’ютера в невеликому гаражі в Каліфорнії. Першу партію комп’ютерів Apple I вони продавали приблизно за 500 доларів за одиницю місцевому роздрібному торговцю. З того часу, коли вони представили Macintosh в 1984 році, компанія стає дуже популярною у всьому світі. Компанія Apple Inc. відома своїми новаторськими та революційними гаджетами і на сьогодні є найбільш дорогою технологічною компанією у світі.

 

 

  1. Harley Davidson

Харлі Девідсон – це американська компанія з виробництва мотоциклів зі штаб-квартирою у штаті Вісконсин. У 1901 році 21-річний хлопець С. Харлей планував створити невеликий двигун, але з більшою потужністю. Після двохрічної тяжкої праці, Харлі та його друг Артур Девідсон створили свій перший мотоцикл у невеликому дерев’яному сараї в штаті Вісконсин. Вони офіційно заснували Harley Davidson в 1903 році і сьогодні це дуже популярний бренд з виробництва мотоциклів у всьому світі.

 

 

  1. Disney

Компанія Walt Disney – це американська корпорація засобів масової інформації зі штаб-квартирою в Каліфорнії. Дісней був заснований 16 жовтня 1923 р. братами Уолтом та Роєм Дісней. Вони створили свою першу студію в гаражі на одну машину біля будинку свого дядька. На сьогоднішній день це один з найбільших медіа-конгломератів та одна з найбільших корпорацій індустрії розваг у світі.

 

 

  1. Hewlett Packard

Hewlett Packard – це американська технологічна компанія, заснована Біллом Х’юлетом та Девідом Паккартом 1 січня 1939 року. Їх першим продуктом був звуковий генератор, а першим клієнтом був Уолт Дісней, який придбав аудіо-осцилятор для покращення якості звучання фільму Fantasia (Фантазія). Гараж HP вважається батьківщиною Силіконової долини, а сама компанія найбільшим у світі виробником ПК за одиницями продажу.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *