Categories: Випадкове

Клейова і замкова вінілова плитка – яку вибрати?

Сьогодні на ринку покриттів для підлоги можна вибрати матеріал для різних потреб і під будь-який бюджет. Останнім часом в число найбільш популярних настилів увійшла вінілова плитка, що представлена ​​двома типами – клейовим і замковим. Порівняльні характеристики обох видів допоможуть вам правильно визначитися з вибором.

 

Опис ПВХ-плитки

Плитка називається вініловою (або кварц-вініловою), оскільки її структура включає кілька ПВХ-прошарків, скріплених між собою кварцом. Вироби також складаються з опто- та скловолокна, що забезпечує додаткову міцність. Ламелі покриваються декоративним шаром, що створює малюнок. Захистом служить поліуретанова обробка, яка відображає ультрафіолетові промені. Клейова плитка встановлюється за допомогою контактного клею, а замкова – “плаваючим” методом, в замки. Другий різновид товще на 1-4 мм, через що коштує дорожче. Естетичність та показники міцності ідентичні.

Серед великого різноманіття підлогових покриттів важко вибрати підходящий матеріал для облаштування підлоги. В асортименті спеціалізованого інтернет-магазину ви завжди можете підібрати собі якісну вінілову плитку. Добротні онлайн-магазини володіють цілою колекцією вінілового ламінату товщиною від 0.2 до 0.7 мм – для різних цілей. Ви здивуєтеся різноманіттю дизайнерських рішень: для будь-якого інтер’єру знайдеться відповідний матеріал світлих і темних відтінків. Вироби виконані з абстрактним візерунком, під натуральну деревину, плитку, камінь або палацовий паркет.

 

Плюси і мінуси клейової ПВХ-плитки

Переваги:

  • При незначній різниці в експлуатації, клейова плитка коштує на порядок менше замкової.
  • Універсальність. Вироби використовують для обробки підлоги, а також по непрямому призначенню – для оформлення стін. Наприклад, нею обробляються стіни у ванній кімнаті. Вода не проникає під матеріал, кромки не відстають, тож грибок в таких місцях не з’являється.
  • Придатність до ремонту. Під час експлуатації іноді фрагменти зачіпляються. Але міняти їх повністю не знадобиться: досить замінити пошкоджену плитку новою. Стара ламель знімається, і замість неї приклеюється нова.
  • Простота в прибиранні. Завдяки гладкості поверхні її дуже легко мити – чи то жирні плями, чи то сліди від маркера.

 

Труднощі виникають, якщо ви вперше працюєте з клейовими покриттями. Тут необхідні певні навички монтажу.

 

Плюси і мінуси замкової ПВХ-плитки

Переваги:

  • Легкий монтаж: для кріплення виробів майже не потрібні додаткові комплектуючі (наприклад, підкладка). Весь процес обробки набагато спрощується і проходить швидше. Укладання можна виконати своїми силами.
  • Якщо труднощі все-таки виникли, плитка легко знімається і перекладається заново.
  • Плиткові підлоги миються чистою водою, бруд очищається будь-якими миючими засобами (в тому числі лужними і спиртовими).

 

Замковий кварцвініл коштує дорожче, оскільки виготовлений з дорогих вихідних матеріалів, а сам технологічний процес складніший.

Рекомендуємо також почитати: Як перетворити свій будинок в енергоефективний?

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

Recent Posts

Різниця між Зображенням обкладинки та Обраним зображенням у WordPress

Візуальна привабливість є ключовою особливістю будь-якого сайту на ВордПрес. Відвідувачі частіше будуть відкривати посилання, які…

17 години ago

15 класичних запитань на співбесіді, до яких варто бути готовим програмісту

Будь-які співбесіди завжди хвилюють, і навіть можуть викликати певного ступеню нервозність. Однак, якщо ви будете…

3 дні ago

Артур Шопенгауер

Змінити я цього не можу, залишається отримувати з цього користь Артур Шопенгауер  

4 дні ago

Ернест Хемінгуей

Якщо вас щось ранить, значить, вам не все одно Ернест Хемінгуей  

1 тиждень ago

Як створити власну URL-адресу для входу в WordPress

За замовчуванням після кожної інсталяції WordPress є три основні URL-адреси для входу в адмінку: {домен}/wp-admin.php,…

2 тижні ago

Як відстежувати продуктивність фрилансера без складного софту

Продуктивність - це валюта фрилансера. Коли ти працюєш сам на себе, ніхто не запитає: «Скільки…

2 тижні ago