Категорії: SEO

Що краще працює для просування сайту: контент чи посилання?

Процес просування сайтів є досить складним і потребує значних витрат часу, уваги та, звісно, коштів. У SEO-спільноті часто точаться дискусії та виникають питання: “Що важливіше – зовнішні посилання чи якісне контентне наповнення сайту?”.

 

Чи можливе просування сайту без використання зворотних посилань?

Ми, компанія Links-Stream – сервіс комплексного лінкбілдингу по всьому світі, на основі власного досвіду можемо сказати, що просування сайту в ТОП за ультра- і високочастотними ключовими запитами неможливе без посилань.

Піднімати позиції в пошукових системах через контент реально тільки у випадку з середньочастотними і низькочастотними запитами. Однак такий метод вимагає великих часових і фінансових витрат на створення “оригінального” контенту, регулярну його публікацію та очікування результатів.

Якісний сайт і унікальний контент сприяють поліпшенню поведінкових факторів і збільшенню часу, проведеного користувачами на ресурсі. Однак, якщо структура сайту незручна або контент не є оригінальним, користувачі швидко залишають веб-сторінку.

Зростання трафіку – один із результатів розміщення посилань на сайт

 

Який контент буде працювати без посилань?

Ніхто не сумнівається у важливості контенту сайту з точки зору SEO. Технічні аспекти, дизайн та графіка можуть займати другорядне місце, проте контент завжди має відповідати запитам користувачів та бути SEO оптимізованим.

 

Якісний та оптимізований контент повинен володіти певними характеристиками:

  1. Мати чітку та зрозумілу структуру
  2. Приносити користь для користувачів
  3. Містити в собі ключові слова та фрази
  4. Бути унікальним та не містити граматичних помилок
  5. Інформація повинна бути актуальною на момент відвідування сайту

 

Важливо, щоб контент дозволяв користувачам отримати потрібну інформацію з теми, що представлена на сайті, і надавав повну характеристику та деталізовану інформацію про продукт чи послугу. Відсутність інформативності призводить до того, що сайт стає малоцінним і не здатним до просування.

 

Як посилання впливають на просування сайту в ТОП видачі Google

Використання посилань виправдане, якщо якісний контент не сприяв просуванню вашого сайту в ТОП-10. Однак, слід дотримуватися певних правил:

 

  • Анкорна вага. Текст, що оточує ваше посилання, має бути привабливим і цікавим, мотивуючи користувачів переходити за посиланням.
  • Статистична вага. Спеціальний алгоритм враховує вагу посилань, зважаючи на їхню кількість, що ведуть на конкретну сторінку.
  • Кількість кліків. Висока клікабельність вважається важливою складовою SEO-просування. Пошукові системи особливо цінують зворотні клікабельні посилання.

 

Дотримання SEO-правил під час розміщення посилань однозначно сприяє поліпшенню позицій вашого веб-сайту в рейтингу.

Результат поєднання посилань і контенту – ТОП-10 видачі в Google

 

 

Висновок

Щоб досягти вершини рейтингової видачі Google і забезпечити свою присутність на першій сторінці результатів пошуку за різноманітними ключовими запитами, необхідно активно працювати над внутрішньою і зовнішньою оптимізацією вашого сайту. Для цього потрібно розробити ретельно сплановану і послідовну стратегію, яка охоплює як лінкбілдинг, так і просування контенту на сайті.

Ефективна стратегія лінкбілдингу означає, що ви повинні активно працювати над створенням якісних зворотних посилань на ваш сайт. Це можна зробити шляхом розміщення статей на різних зовнішніх майданчиках, які посилаються на ваш веб-ресурс. Внутрішня оптимізація сайту також відіграє важливу роль. Вона охоплює не тільки правильне структурування контенту, а й оптимізацію мета-тегів, заголовків сторінок та інших елементів.

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

Share

Останні пости

Основні критерії при виборі та купівлі телевізора

В цьому огляді ми зібрали основні поради та критерії щодо придбання телевізора, в одному місці,… Читати далі

30/11/2023

На що звернути увагу при виборі ліхтарика на батарейках

Ліхтарик на батарейках здатний допомогти у різних ситуаціях, починаючи від походів і закінчуючи аваріями. При… Читати далі

29/11/2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були… Читати далі

24/11/2023

Як утеплити дитину на зиму за допомогою хутряних навушників

Голова та вуха – це ті частини тіла, які найбільше потребують тепла взимку. Особливо для… Читати далі

23/11/2023

Як відбувається огляд у проктолога при різних захворюваннях і як до нього підготуватися?

Проктологія спеціалізується на лікуванні різних захворювань ануса та прямої кишки. Такі делікатні проблеми викликають біль… Читати далі

23/11/2023

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у… Читати далі

22/11/2023