Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 29.05.2024)
505100
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7700
танків
14891
ББМ
13066
артилерія
815
ППО
1087
РСЗВ
17796
машин
27
кораблі і катери
Що краще працює для просування сайту: контент чи посилання?
Опубліковано

Що краще працює для просування сайту: контент чи посилання?

Процес просування сайтів є досить складним і потребує значних витрат часу, уваги та, звісно, коштів. У SEO-спільноті часто точаться дискусії та виникають питання: “Що важливіше – зовнішні посилання чи якісне контентне наповнення сайту?”.

 

Чи можливе просування сайту без використання зворотних посилань?

Ми, компанія Links-Stream – сервіс комплексного лінкбілдингу по всьому світі, на основі власного досвіду можемо сказати, що просування сайту в ТОП за ультра- і високочастотними ключовими запитами неможливе без посилань.

Піднімати позиції в пошукових системах через контент реально тільки у випадку з середньочастотними і низькочастотними запитами. Однак такий метод вимагає великих часових і фінансових витрат на створення “оригінального” контенту, регулярну його публікацію та очікування результатів.

Якісний сайт і унікальний контент сприяють поліпшенню поведінкових факторів і збільшенню часу, проведеного користувачами на ресурсі. Однак, якщо структура сайту незручна або контент не є оригінальним, користувачі швидко залишають веб-сторінку.

Зростання трафіку – один із результатів розміщення посилань на сайт
Зростання трафіку – один із результатів розміщення посилань на сайт

 

Який контент буде працювати без посилань?

Ніхто не сумнівається у важливості контенту сайту з точки зору SEO. Технічні аспекти, дизайн та графіка можуть займати другорядне місце, проте контент завжди має відповідати запитам користувачів та бути SEO оптимізованим.

 

Якісний та оптимізований контент повинен володіти певними характеристиками:

  1. Мати чітку та зрозумілу структуру
  2. Приносити користь для користувачів
  3. Містити в собі ключові слова та фрази
  4. Бути унікальним та не містити граматичних помилок
  5. Інформація повинна бути актуальною на момент відвідування сайту

 

Важливо, щоб контент дозволяв користувачам отримати потрібну інформацію з теми, що представлена на сайті, і надавав повну характеристику та деталізовану інформацію про продукт чи послугу. Відсутність інформативності призводить до того, що сайт стає малоцінним і не здатним до просування.

 

Як посилання впливають на просування сайту в ТОП видачі Google

Використання посилань виправдане, якщо якісний контент не сприяв просуванню вашого сайту в ТОП-10. Однак, слід дотримуватися певних правил:

 

  • Анкорна вага. Текст, що оточує ваше посилання, має бути привабливим і цікавим, мотивуючи користувачів переходити за посиланням.
  • Статистична вага. Спеціальний алгоритм враховує вагу посилань, зважаючи на їхню кількість, що ведуть на конкретну сторінку.
  • Кількість кліків. Висока клікабельність вважається важливою складовою SEO-просування. Пошукові системи особливо цінують зворотні клікабельні посилання.

 

Дотримання SEO-правил під час розміщення посилань однозначно сприяє поліпшенню позицій вашого веб-сайту в рейтингу.

Результат поєднання посилань і контенту – ТОП-10 видачі в Google
Результат поєднання посилань і контенту – ТОП-10 видачі в Google

 

 

Висновок

Щоб досягти вершини рейтингової видачі Google і забезпечити свою присутність на першій сторінці результатів пошуку за різноманітними ключовими запитами, необхідно активно працювати над внутрішньою і зовнішньою оптимізацією вашого сайту. Для цього потрібно розробити ретельно сплановану і послідовну стратегію, яка охоплює як лінкбілдинг, так і просування контенту на сайті.

Ефективна стратегія лінкбілдингу означає, що ви повинні активно працювати над створенням якісних зворотних посилань на ваш сайт. Це можна зробити шляхом розміщення статей на різних зовнішніх майданчиках, які посилаються на ваш веб-ресурс. Внутрішня оптимізація сайту також відіграє важливу роль. Вона охоплює не тільки правильне структурування контенту, а й оптимізацію мета-тегів, заголовків сторінок та інших елементів.

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *