Сучасне життя неможливо уявити без телебачення. Воно дозволяє дізнаватися про події в Україні та світі, розважатися, навчатися та просто весело проводити час у колі сім’ї та друзів.
Існує декілька способів перегляду телеканалів. Більшість із них є традиційними та передбачають підключення через антену. Серед них виділяється ефірне цифрове телебачення Т2. Але тисячі українців відмовляються від зайвих кабелів та підключають інтернет-телебачення. В чому причина такої популярності? Давайте розглянемо переваги та недоліки ефірного та інтернет-ТБ.
Ефірне цифрове мовлення є прямим нащадком аналогового стандарту. Але при цьому воно забезпечує набагато вищу якість зображення та звуку під час трансляції. У місцях поблизу телевеж якість ефіру може доходити аж до стандарту HD, що доволі непогано.
Головна перевага ефірної «цифри» полягає в її доступності. Глядачу не потрібно сплачувати щомісячну абонплату, на відміну від кабельного, супутникового чи інтернет-мовлення. Єдине, у що має вкласти гроші користувач — приймач сигналу Т2 (тюнер) та антена.
Також серед переваг варто відзначити покриття цифровим сигналом практично всієї території України.
Але стандарт Т2 має й певні недоліки. В першу чергу, глядачі отримують обмежену кількість телеканалів — 32 (в деяких місцях трохи більше). Ефірне цифрове мовлення передбачає лише українські телеканали, тому топових світових мовників тут не знайдеш. Щоб дивитися телебачення нового покоління, необхідно підключити окремий приймач до кожного телевізора в квартирі чи будинку.
Також стабільність сигналу залежить від погодних умов та відстані до телевежі. Тому віддалені райони не підходять для підключення ефірної «цифри».
Інтернет-ТБ (також відоме як стандарт ОТТ) вигідно виділяється серед більш класичних способів перегляду. Для його підключення не потрібне громіздке обладнання та підписання контракту з телевізійним оператором. Трансляція телеканалів ведеться через інтернет.
Переваги телебачення нового покоління очевидні:
Крім того, є ще одна важлива перевага інтернет-телебачення — можливість керування ефіром телеканалів. Трансляцію можна поставити на паузу, якщо з’явилися важливі справи. Цікаві моменти телешоу та несподівані вчинки кіногероїв також можна переглянути заново, перемотавши ефір назад. А якщо хочеться знову пережити яскраві емоції, є можливість перегляду телешоу чи фільму з початку.
Також всі програми записуються та зберігаються в спеціальному архіві. Тому їх можна переглядати у будь-який час протягом 14 днів.
Ефірне цифрове мовлення має багато вагомих недоліків. Тому десятки тисяч українських глядачів звертають увагу на послуги інтернет-ТБ. В Україні працюють десятки провайдерів телебачення нового покоління. Глядач обирає оператора за двома показниками — вартість послуг та якість сигналу.
В Україні є чимало провайдерів. Ці сервіси пропонують дивитися рейтингові телешоу, фільми та серіали у відмінній якості зображення та звуку. Також користувачі отримують доступ до онлайн-кінотеатру з новинками прокату та відомими кінохітами. Ще одна цікавинка — добірка нових американських та європейських серіалів від провідних студій. При цьому не потрібно нічого доплачувати за перегляд.
Також сервіси дозволяють керувати трансляцією телеканалів — ставити на паузу, перемотувати та дивитися з початку. Все різноманіття якісного контенту доступне всюди, де є Інтернет.
Якщо ви плануєте розмістити веб-сайт в мережі Інтернет, дуже важливо знайти для нього швидкий і…
Навчання за кордоном вже давно асоціюється з якісною освітою, новими можливостями та безліччю перспектив. Але…
Вибір майстра для ремонту та перетяжки меблів – завдання, яке потребує вдумливого підходу. Адже від…
Вибір ідеального хостингу під свій сайт може бути досить заплутаною справою, особливо коли існує багато…
Щоб уникати помилок, потрібно набиратися досвіду; щоб набиратися досвіду, потрібно робити помилки Лоуренс Пітер
Коротке визначення Чорного SEO Чорне СЕО (або Чорна оптимізація) — це будь-яка практика, метою якої…