Категорії: Цікаве

Все що важливо знати про речовину сульфат амонію

У сільському господарстві часто фермери використовують різні хімічні сполуки для прискорення росту рослин, а також для їх загального зміцнення. Інформація про сульфат амонію, його ціна оптом, – це те, що може знадобитися для великих цілей, пов’язаних із фермерством, удобренням рослин.

 

Сульфат амонію: властивості

Сульфат амонію постачає рослинам життєво важливі елементи для розвитку – сірку та азот. Це білий кристалічний порошок, який не є токсичним. Він добре розчиняється у воді, тому його дуже зручно використовувати для удобрення ґрунту. Сульфат амонію – це слабка кислота, щільність якої може змінюватись від початкової форми речовини, ступеня її гідратації. Як правило, він щільніший за воду. Сама по собі речовина не має вираженого запаху, проте це може змінюватись в залежності від виробника. На смак трохи кислуватий. Спеціалізований інтернет-магазин хімічної сировини – місце, де можна купити відповідний сульфат амонію для свого особистого городу та промислового.

 

Як речовина бере участь у харчуванні рослин

Ця речовина буде корисною для будь-якого городу не залежно від його розміру та призначення. З наступних причин:

  1. Як регулятор pH ґрунту. Так як сульфат амонію має невисоку кислотність, він здатний самостійно регулювати pH ґрунту. Особливо це буде актуально для тих фермерів, у яких на ділянці спостерігається надлишок лужних мінералів у ґрунті. Таке середовище перешкоджає здоровому розвитку багатьох культур, особливо унеможливлює зростання високих дерев. Адже чим глибше коріння занурюється в землю, тим більше вони будуть харчуватися лужним середовищем, що не є добре. Часто це призводить до загибелі рослини. Сульфат амонію здатний у такому разі врегулювати баланс pH у ґрунті та надати можливість рослинам рости вглиб.
  2. Звертає випари аміаку назад у ґрунт, що повертає рослинам поживні речовини. Сульфат амонію може зменшувати втрату аміаку, який викидає в атмосферу. Це зменшить вплив на навколишнє середовище, а також сприятиме утриманню аміаку в ґрунті, що благотворно впливає на розвиток та здоров’я рослин.
  3. Як джерело сірки. Сірка – важливий макроелемент для росту рослин, що міститься у сульфаті амонію. Сірка бере участь в утворенні амінокислот та білків, а також у процесах метаболізму рослин.
  4. Як джерело азоту. Азот легко поглинається рослинами через добрива. Він служить для синтезу білка, хлорофілу та інших життєво важливих органічних сполук у розвитку рослин. Сульфат амонію надає культурам у саду азот у формі амонію, який може бути негайно засвоєний рослиною. Це здатне швидко врятувати культуру, наситивши рослину життєвою силою.

 

Share

Останні пости

Основні критерії при виборі та купівлі телевізора

В цьому огляді ми зібрали основні поради та критерії щодо придбання телевізора, в одному місці,… Читати далі

30/11/2023

На що звернути увагу при виборі ліхтарика на батарейках

Ліхтарик на батарейках здатний допомогти у різних ситуаціях, починаючи від походів і закінчуючи аваріями. При… Читати далі

29/11/2023

Всебічний огляд Apple Watch Series 9: у чому його відмінності від інших поколінь

Остання презентація американської компанії продемонструвала декілька різноманітних новинок. Зокрема, у середині вересня 2023 року були… Читати далі

24/11/2023

Як утеплити дитину на зиму за допомогою хутряних навушників

Голова та вуха – це ті частини тіла, які найбільше потребують тепла взимку. Особливо для… Читати далі

23/11/2023

Як відбувається огляд у проктолога при різних захворюваннях і як до нього підготуватися?

Проктологія спеціалізується на лікуванні різних захворювань ануса та прямої кишки. Такі делікатні проблеми викликають біль… Читати далі

23/11/2023

Нюанси розміщення меблів на кухні — на що звернути увагу

Облаштовуючи домашній простір, ми завжди намагаємося зробити його якомога затишнішим та функціональнішим. При цьому у… Читати далі

22/11/2023