Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Все що важливо знати про речовину сульфат амонію
Опубліковано Оновлено: 29.10.2023

Все що важливо знати про речовину сульфат амонію

 

 

У сільському господарстві часто фермери використовують різні хімічні сполуки для прискорення росту рослин, а також для їх загального зміцнення. Інформація про сульфат амонію, його ціна оптом, – це те, що може знадобитися для великих цілей, пов’язаних із фермерством, удобренням рослин.

 

Сульфат амонію: властивості

Сульфат амонію постачає рослинам життєво важливі елементи для розвитку – сірку та азот. Це білий кристалічний порошок, який не є токсичним. Він добре розчиняється у воді, тому його дуже зручно використовувати для удобрення ґрунту. Сульфат амонію – це слабка кислота, щільність якої може змінюватись від початкової форми речовини, ступеня її гідратації. Як правило, він щільніший за воду. Сама по собі речовина не має вираженого запаху, проте це може змінюватись в залежності від виробника. На смак трохи кислуватий. Спеціалізований інтернет-магазин хімічної сировини – місце, де можна купити відповідний сульфат амонію для свого особистого городу та промислового.

 

Як речовина бере участь у харчуванні рослин

Ця речовина буде корисною для будь-якого городу не залежно від його розміру та призначення. З наступних причин:

  1. Як регулятор pH ґрунту. Так як сульфат амонію має невисоку кислотність, він здатний самостійно регулювати pH ґрунту. Особливо це буде актуально для тих фермерів, у яких на ділянці спостерігається надлишок лужних мінералів у ґрунті. Таке середовище перешкоджає здоровому розвитку багатьох культур, особливо унеможливлює зростання високих дерев. Адже чим глибше коріння занурюється в землю, тим більше вони будуть харчуватися лужним середовищем, що не є добре. Часто це призводить до загибелі рослини. Сульфат амонію здатний у такому разі врегулювати баланс pH у ґрунті та надати можливість рослинам рости вглиб.
  2. Звертає випари аміаку назад у ґрунт, що повертає рослинам поживні речовини. Сульфат амонію може зменшувати втрату аміаку, який викидає в атмосферу. Це зменшить вплив на навколишнє середовище, а також сприятиме утриманню аміаку в ґрунті, що благотворно впливає на розвиток та здоров’я рослин.
  3. Як джерело сірки. Сірка – важливий макроелемент для росту рослин, що міститься у сульфаті амонію. Сірка бере участь в утворенні амінокислот та білків, а також у процесах метаболізму рослин.
  4. Як джерело азоту. Азот легко поглинається рослинами через добрива. Він служить для синтезу білка, хлорофілу та інших життєво важливих органічних сполук у розвитку рослин. Сульфат амонію надає культурам у саду азот у формі амонію, який може бути негайно засвоєний рослиною. Це здатне швидко врятувати культуру, наситивши рослину життєвою силою.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *