Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 02.12.2024)
743920
осіб
369
літаків
329
гелікоптерів
9478
танків
19397
ББМ
20953
артилерія
1019
ППО
1253
РСЗВ
30606
машин
28
кораблі і катери
Як додати атрибут в Magento 2
Опубліковано Оновлено: 21.11.2018

Як додати атрибут в Magento 2

 

 

Атрибут в Magento 2 – це властивість товару. Він використовується для більш детального опису товару в інтернет-магазині. В Magento 2 функціональність налаштування додаткових властивостей більш гнучка, ніж в попередніх версіях. Розробники на Magento 2 можуть створювати атрибути або під час редагування товару, або на сторінці «Атрибути товару». І в сьогоднішній статті ми розглянемо найбільш простий спосіб створення атрибута для товару в Magento 2.

 

Увійдіть в панель адміністратора і перейдіть в Магазини – Атрибути – Товар (Stores – Attributes – Product).

Натисніть кнопку «Додати новий атрибут» (Add New Attribute).

У розділі «Властивості атрибута» (Attribute Properties) заповніть форму даних для атрибута.

 

В Magento 2 є можливість створити атрибути з 9 різними типами:

  • Текстове поле
  • Текстова область
  • Дата
  • Так/Ні
  • Множинний вибір
  • Випадаючий список
  • Ціна
  • Картинка
  • Фіксований податок на товари

 

 

Припустимо, що вам потрібно додати властивість (Розмір) для товару (картини). На сайті будуть продаватися картини розміром (в ширину) 25см, 50см і 1м. Відповідно, тип вибору буде Віпадаючий список (Dropdown). Введіть всі доступні значення в поле Опції.

Якщо якесь значення є обов’язковим (коли клієнт не може купити картину, не вказавши її розмір), виберіть для Значення обов’язкові (Values ​​Required) пункт «Так».

 

Нижче на сторінці ви можете налаштувати розширені властивості атрибута та його заголовки.

Розглянемо деякі з розширених властивостей атрибутів, якими ви можете керувати в Magento 2:

  • Код атрибута (Attribute Code). Тут ми вказуємо унікальний код атрибута, який буде його ідентифікатором всередині системи. Зверніть увагу, що ви можете використовувати тільки малі літери і без пробілів.
  • Область дії (Scope). Тут ми вибираємо область дії, яка може бути застосована до атрибуту: на окремому сайті або глобально (для всіх сайтів на платформі).
  • Значення за замовчуванням. Тут ми можемо вказати значення за замовчуванням, правда, якщо використовується тип Випадаючий список, таке значення неможливо встановити.
  • Унікальне значення. Якщо ви хочете, щоб даний атрибут застосовувався тільки до одного товару, виберіть «Так». Якщо ви хочете, щоб він був застосовуваний до всіх товарів в вашому магазині, вибирайте «Ні».

 

 

Отже, ви вказали все значення, які необхідні. Після цього ви можете керувати заголовками (Manage Labels). Тут ви можете змінити назву атрибута, яка буде відображатися у фронтенді магазину (наприклад, для різних мов).

 

Наступний розділ – властивості в магазині (Storefront Properties). Тут ви можете вказати наступні налаштування: чи використовувати атрибут в пошуку, багаторівневій навігації, в лістингу товарів та інші налаштування. При необхідності внесіть зміни в дані опції.

 

 

Після внесення всіх даних збережіть атрибут. Тепер ви можете використовувати даний атрибут при редагуванні товарів.

Форму налаштування нового атрибута можна викликати і при редагуванні якогось товару, — просто натисніть кнопку Додати атрибут (Add Attribute) – Новий атрибут (New Attribute) в табі Деталі Товару (Product Details). Ця форма буде такою ж, як і розглянута вище.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Швидкий доступ по сайту SebWeo
Пригости мене кавою