Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 08.05.2024)
477430
осіб
349
літаків
325
гелікоптерів
7418
танків
14246
ББМ
12317
артилерія
792
ППО
1057
РСЗВ
16549
машин
26
кораблі і катери
Онлайн генератор складних паролів
Опубліковано

Онлайн генератор складних паролів

Зручний сервіс для створення випадкових паролів онлайн і лише натисканням однієї кнопки. З допомогою даного сервісу ви можете згенерувати пароль буквально на льоту, складний та довгий, і це все онлайн. Безкоштовно!

 

Довжина паролю - кількість символів:

Вибачте, досягнуто мінімальної довжини паролю - 10

Вибачте, досягнуто максимальної довжини паролю - 50

Згенерований пароль:

Пароль скопійований!

 

 

 

Навіщо потрібні складні паролі?

Зловмисники в мережі Інтернет не займаються тим, що вручну підбирають паролі до необхідних акантів. Для цього у них є спеціальні програми на потужних машинах, які за лічені секунди можуть перелопатити мільйони комбінацій паролів, доки не підберуть ваш пароль. Найпростіше розв’язуються паролі, які складаються з цілих слів або з дати народження, та й клички домашньої тварини. Не кажучи вже про паролі виду «123456», «qwerty» або «password». Використовуючи SebWeo генератор випадкових паролів, ви отримаєте не лише унікальний пароль, але й достатньо складний, щоб його не можна було легко підібрати. Він буде складатися не лише із букв в нижньому і верхньому регістрі, цифр, але й з спеціальних символів (@#$% і т.д.), і довжиною від 10 до 50 символів. Важливо зауважити, що він буде захищеним, адже ми його не зберігаємо, а також він буде унікальним.

 

Для кого цей генератор паролів?

Паролі потрібні в Інтернеті практично у всіх випадках, зокрема при реєстрації на сайтах, для користування електронною поштою, електронним гаманцем, в соціальних мережах, в інших моментах. Щоб придумати складний пароль, людині (не машині) потрібно добре постаратися. Тому, щоб спростити вам цю задачу, ми і розробили даний сервіс. Він все зробить за вас. А отриманий пароль буде настільки складний, що для його підбору зловмисникам потрібен буде мінімум надпотужний суперкомп’ютер.

У функціонал SebWeo генератора випадкових паролів закладені такі основні параметри:

  • букви латиницею, — як великі, так і маленькі
  • цифри
  • спеціальні символи, такі як: !@#$%^&*()_+~`|}{[]\:;?><,./-=
  • довжина паролю мінімально 10 символів, а максимально — 50. Більша і менша довжина вам не знадобиться

 

Сервіс випадкових паролів згенерованих онлайн надасть вам надійний пароль великої складності та за лічені секунди.

 

Загальні правила при використанні паролів в Інтернеті

Нижче наведено перелік основних і загальних рекомендацій, які дозволять максимально ефективно використовувати свої паролі в мережі Інтернет:

  • Пароль має містити щонайменше 10 символів, включно з літерами, цифрами і спецсимволами
  • Для паролю не підходять ні словникові слова, ні їх поєднання
  • Пароль не повинен містити вашу загальнодоступну інформацію (дата і місце народження, номер телефону і тому подібне)
  • Краще згенерувати для різних сайтів та соцмереж різні паролі, щоб не скомпрометувати всі свої аканти, — якщо хакер розкриє ваш пароль
  • Потурбуйтеся про надійне зберігання паролю, з захищеним доступом. Складний пароль ви не зможете запам’ятати, тож його доведеться десь записати
  • Рекомендуємо періодично змінювати свої паролі і генерувати нові
  • Не бажано надсилати паролі через соцмережі, електронну пошту та месенджери
  • Запам’ятайте, що тим надійніший пароль, — чим довший і складніший він. А обліковий запис, захищений ним, набагато складніше буде зламати

 

Як користуватись онлайн-генератором паролів?

Все дуже просто: коли ви відвідуєте цю сторінку, сервіс вже згенерував для вас унікальний та складний пароль з 10 символів. Якщо ж вам потрібен інший пароль, — просто виберіть необхідну довжину пароля і натисніть кнопку «Згенерувати новий пароль». Сервіс автоматично та моментально запропонує вам інший складний пароль. Після цього у вас буде можливість скопіювати його собі, скориставшись відповідною кнопкою праворуч від пароля.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *