Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 19.05.2024)
492290
осіб
354
літаків
326
гелікоптерів
7576
танків
14630
ББМ
12687
артилерія
803
ППО
1074
РСЗВ
17251
машин
26
кораблі і катери
Онлайн сервіс отримання інформації по IP адресі (Мій IP)
Опубліковано Оновлено: 29.04.2024

Онлайн сервіс отримання інформації по IP адресі (Мій IP)

З допомогою нашого безкоштовного онлайн сервісу ви зможете легко дізнатися свою IP адресу (свій АйПі). А також отримати основну інформацію по своїй IP адресі (з якої ви вийшли в мережу Інтернет), а саме: країна, поточні налаштування часового поясу (timezone), валюта, назва та адреса з координатами вашого інтернет-провайдера. Всі ці дані доступні вам трохи нижче.

 

 

Мій IP:

3.238.112.198

Сполучені Штати Америки (США) (US) Сполучені Штати Америки (США) - прапор країни

Доступні дані для цієї IP-адреси:

Місцевий час для цього IP: Sunday, May 19, 2024 at 9:50:55 AM Eastern Daylight Time

Країна:

Сполучені Штати Америки (США) (US) Сполучені Штати Америки (США) - прапор країни

Часовий пояс (timezone):

America/New_York

Валюта:

$ (USD)

Компанія:

AS14618 Amazon.com, Inc., Ashburn, United States

Координати:

39.0437,-77.4875
(ПРИМІТКИ: найчастіше за IP-адресою стоїть інтернет-компанія або хостинг-провайдер)

 

Що таке IP-адреса і навіщо вона потрібна?

IP-адреса (від англ. Internet Protocol address) (ще називають айпі адресою) — це унікальний числовий ідентифікатор мережевого рівня, що використовується для ідентифікації пристрою (наприклад, комп’ютеру) у глобальній або локальній мережах. Глобальна адреса присвоюється у мережі Інтернет, а для певної мережі — локальна адреса. IP-адреса (або адреса Інтернет-протоколу) – це адреса підключення вашого пристрою до мережі в числовому вигляді. Іншими словами, це набір правил, з допомогою якого відбувається ідентифікація вашого пристрою в Інтернеті.

Приклади IP-адреси:

  • 123.456.789.0 – зразок глобальної IP-адреси в протоколі IPv4
    зразок запису IP адреси у форматі IPv4
  • 192.168.0.1 – IP-адреса для локальної мережі в протоколі IPv4
  • 127.0.0.1 IP-адреса для локальної мережі, яка має спеціальне значення — localhost
  • 2024:0419:0000:0000:0000:0000:ae20:ad24 – приклад адреси в протоколі IPv6
    зразок запису IP адреси у форматі IPv6
  • 2024:0419::ae20:ad24 – приклад скороченого запису попередньої адреси в IPv6 протоколі

Навіщо потрібна ця адреса?
Кожен пристрій, з якого хтось виходить у мережу Інтернет (комп’ютер, мобільний телефон, смартфон тощо), отримує свою IP-адресу. Це працює як поштова скринька — щоб вам прийшов лист, потрібно знати вашу адресу. Тож, подібна ідентифікація й подібним чином відбувається і в мережі. Перевірка по IP являється одним із найстаріших та найпоширеніших методів ідентифікації та захисту від зловмисників в мережі. Якщо ж ви використовуєте VPN, анонімайзер чи проксі-сервер, ваша IP-адреса буде динамічно отримана з бази серверів, а не видана провайдером.

 

Як можна дізнатися дані своєї IP-адреси?

Наш сервіс визначить вашу (вашого комп’ютера) публічну IP-адресу, яка доступна всім іншим сервісам в мережі Інтернет. В основному, цю IP-адресу вам автоматично видасть інтернет-провайдер, який надає вам послуги інтернету. Якщо ж ви використовуєте VPN, чи якісь сервіси-анонімайзери, тоді ваша IP-адреса буде рандомною і сильно відрізнятись від справжньої.

Якщо ваша IP-адреса постійно змінюється, значить ваш комп’ютер налаштований на отримання динамічної IP адреси. Кожного разу, коли ви підключаєтесь до мережі Інтернет, провайдер видає вам нову IP (з доступного йому діапазону адрес).

З допомогою нашого безкоштовного сервісу ви легко визначите IP-адресу свого комп’ютера та дізнаєтесь більш докладну інформацію по своїй АйПі (ай-пі) адресі. Наш сервіс відповість вам на питання який «мій IP»?, тобто допоможе вам дізнатися його швидко, просто і безкоштовно.

ВАЖЛИВО: інформація по вашій IP адресі не записується і не зберігається на нашому сайті. Ми поважаємо вашу конфіденційність. Не бійтеся — тут не працює погроза типу “я тебе по айпі вичислю”, — адже контакти представляють провайдера, а не вас.

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *