Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Стратегії купівлі криптовалюти на біржі: основні підходи до процесу
Опубліковано

Стратегії купівлі криптовалюти на біржі: основні підходи до процесу

 

 

Криптовалюта в Україні, купити яку ви сьогодні можете на багатьох торгових платформах – затребуваний актив серед інвесторів. Робота з криптою передбачає різнопланову механіку. Підходи до придбання обираються за наступними критеріями: інвестиційні цілі, термін утримання, можливі ризики. Кожен із цих методів може принести бажаний результат, якщо правильно його застосовувати після детального аналізу ситуації на крипторинку.

 

Головні торгові підходи: як продати та купити криптовалюту в Україні?

Аналітики та трейдери виділяють 3 основних варіанти побудови торгової стратегії:

  • Довгострокова. Ця схема полягає в тому, щоб купити криптовалюту та утримувати її протягом тривалого періоду. Механіка передбачає відкриття позиції без необхідності щоденної торгівлі. Така стратегія підходить для тих, хто вірить у потенціал зростання конкретної криптовалюти або коли очікується бичачий ринок та вартість криптомонети продовжить швидко зростати.
  • Короткострокова (денна, інтрадей). Цей метод передбачає активний обмін цифровими активами впродовж коротких періодів, зазвичай протягом одного дня. Торгівля може ґрунтуватися на технічному аналізі, новинах та фундаментальних факторах. Механіка полягає в тому, щоб орієнтуватися на короткострокове коливання цін. Це дає змогу впродовж дня купити криптовалюту в Україні за нижчою ціною, а продати – за вищою.
  • Скейлінг (поступова) торгівля. Ця стратегія демонструє, як купити криптовалюту за різних цінових рівнів. Мета полягає в зниженні середньої вартості придбання криптоактиву. Підхід спрощує управління ризиком та рівномірно розподіляє витрати на придбання цифрової монети.

 

Як ще можна продати та купити Біткоїн?

Трейдери також можуть використати інші методи, які підійдуть для торгівлі криптовалютами. Серед них можна виділити наступні:

  • Торгівля на основі новин.

У цій стратегії акцент робиться на відстежуванні новин та моментальній реакції на них. Найбільше починає реагувати крипта, курс онлайн якої спроможний за секунду змінитись.

 

  • Долар-кост-авередж.

Підхід передбачає постійне вкладання фіксованої суми грошей в криптовалюту на регулярній основі, незалежно від вартості цифрового активу. Така методика дозволяє зменшити вплив цінових коливань на інвестиції та розділити ризик. Тому якщо ви обираєте, яку криптовалюту купити, зупиняйтесь на таких монетах, які точно не зможуть дуже стрімко обвалитись при найгірших умовах на ринку.

 

  • Маржинальна торгівля.

Обираючи цей варіант, зверніть увагу, де купити криптовалюту буде краще, бо стратегія передбачає використання позикових коштів для збільшення потенційного прибутку. Максимальне кредитне плече, яке доступне при маржинальній торгівлі, може скласти 10х.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *