Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 14.06.2024)
524060
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7936
танків
15234
ББМ
13818
артилерія
849
ППО
1101
РСЗВ
18854
машин
28
кораблі і катери
5 способів збільшити трафік сайту
Опубліковано Оновлено: 29.12.2023

5 способів збільшити трафік сайту

В останні роки до мене часто звертаються друзі з проханням пояснити, як саме збільшити кількість відвідувань на сайті. Якщо раніше проблемою було створення сайту, то зараз з цим завданням впорається  навіть школяр. Інша справа – скерувати трафік. Відтак, сфері Інтернет-послуг характерна велика конкуренція, тому навіть якщо ваша тематика дуже цікава, статті унікальні, а сайт працює на 5+, потрібно подолати чималий шлях, щоб залучити відвідувачів.

У мене є  досвід створення і просування кількох інтернет-магазинів абсолютно різної тематики: одяг, контактні лінзи, екзотичні фрукти і т.д. Всі ці ресурси, зараз займають лідируючі позиції за релевантними запитами. У цій статті я розповім, про ті способи просування, які використовую сам.

 

 

1. Створюйте цікаві заголовки

Заголовок повинен бути настільки яскравим і цікавим, щоб людина, котра швидко гортає інформаційну стрічку, миттєво «зачепилась» за нього і не змогла пройти повз.

Нижче я дам кілька порад щодо написання заголовків, а в якості прикладів буду використовувати новинні і розважальні ресурси. Адже професійні журналісти точно знають, як залучити читачів.

Отже, кілька простих порад:

 • Тема обов’язково повинен відповідати змісту статті. Це важливо не тільки для читачів, але й для індексації пошуковими системами.
 • Намагайтеся створювати заголовок, який не перевищує 62 символів. Якщо ж він буде коротшим – навряд чи виявиться інформативним і когось зацікавить, якщо ж довшим — він може не повністю відкриватись на різних сайтах або мобільних пристроях і теж буде не цікавий.
 • Використовуйте в заголовках конкретні цифри і дані
 • Використовуйте в заголовках основну тезу і обґрунтування для неї (ідеї, способи, причини і т.д.).
 • Використовуйте заголовок у формі запитання.

 

5 способів збільшити трафік сайту

5 способів збільшити трафік сайту

5 способів збільшити трафік сайту

 

Що б перевірити, наскільки добре складені заголовки, “проженіть” їх через спеціальні сервіси. Найбільше мені подобається «Аналізатор заголовків №1» — CoSchedule.

https://coschedule.com/headline-analyzer

5 способів збільшити трафік сайту

 

Вам всього лиш потрібно ввести свій заголовок, а CoSchedule проаналізує його за такими параметрами:

 • тип заголовку;
 • кількість символів (наприклад, заголовки з більш ніж 55 символами зазвичай отримують вищий бал);
 • кількість слів (найбільш точна назва має містити не більше шести слів).

Опираючись на отримані дані, інструмент ставить вашому заголовку оцінку, а також дає поради і рекомендації щодо його покращення. Чим вище бал, тим краще.

Також ви можете використовувати універсальні формули зі створення заголовків, наприклад:

5 способів збільшити трафік сайту

 

 

 

 

2. Для підбору ключових слів аналізуйте Quora

Quora — величезний портал обміну інформацією. Люди ставлять запитання і отримують на них онлайн-відповіді. Значимість кожної нової відповіді залежить від того, наскільки високо була оцінена його попередня відповідь.

5 способів збільшити трафік сайту

Quora був створений в червні 2009 року Адамом д’Анджело і Чарлі Чівером (одним із засновників Facebook). Зараз ресурс має 200 мільйонів унікальних відвідувачів щомісяця.

Адам д’Анджело говорить: «Quora пов’язує вас з усім, що ви хочете знати. Quora прагне бути найзручнішим місцем для написання нового контенту та спільного використання контенту з Інтернету. Ми об’єднуємо людей і їх інтереси, щоб ви могли знайти, зібрати і поділитися найбільш цінною інформацією».

https://www.quora.com/Did-Quora-make-a-smart-move-in-introducing-Quora-boards

Для нас важливість Quora полягає в тому, що на даному сайті люди спілкуються не на книжній мові, а так, як у житті. При аналізі цього ресурсу ми отримужмо можливість значно розширити кількість ключових слів з потрібної тематики.

5 способів збільшити трафік сайту

 

Коли ключових слів стає особливо багато, я використовую сервіс SEOQUICK

Він дозволяє безкоштовно формувати об’ємні списки ключових фраз і обробляти їх за різними критеріями: формувати семантичне ядро, розділяти на групи, задавати мінус-слова, обов’язкові слова, синоніми і т.д. Детальніше про цей інструмент можна дізнатись із відео-інструкції:

 

Повертаючись до Quora, його також можна використовувати, як рекламний майданчик для свого ресурсу. Так, результат буде видно не відразу і для цього доведеться докласти деяких зусиль, але воно того варте!

 • Створіть обліковий запис на Quora, додайте кілька слів про себе і свій досвід в різних галузях, також додайте посилання на свій сайт.
 • Знайдіть і відзначте 10 основних категорій, які вам цікаві та відповідають тематиці вашого сайту. Вибирайте популярні категорії з великим числом переглядів і підписників!
 • Знайдіть в категоріях нові питання. Максимально розгорнуто дайте відповідь на них. Покажіть, що прекрасно знаєте дану тему. Важливо при цьому писати грамотно і без помилок, фото і відео – вітаються. Перші 3-4 рядки повинні привертати увагу читача. Історії на основі особистого досвіду користуються найбільшою популярністю. Не забувайте ненав’язливо вставляти посилання на свій сайт.

 

3. Використовуйте велику кількість картинок

Будь-якій людині властиво сприймати інформацію декількома способами. Вчені довели, що на слух сприймається і запам’ятовується лише 10% інформації, від прочитаного в пам’яті  залишається  10-20%, 80-90% інформації людина запам’ятовує саме за допомогою ілюстрацій.

Таким чином, візуальна інформація: малюнки, картинки, графіки, схеми і т.д. — це саме те, що потрібно для запам’ятовування.

І ось Вам доказ: у постів з великою кількістю фотографій і картинок та при мінімальній кількості тексту,переглядів набагато більше, ніж у громіздких публікацій, де «багато букв». А відео-пости — взагалі поза конкуренцією!

Цим обов’язково потрібно скористатись при створенні контенту: вставляйте яскраві, помітні картинки в якості прев’ю на сайтах де це передбачено, ілюструйте тексти фотографіями і схемами.

Зовсім не обов’язково купувати картинки на фото-біржах, для початку можна спробувати знайти їх на фото-стоках або ж просто у відкритому доступі в мережі Інтернет.

5 способів збільшити трафік сайту

 

Не слід забувати, що ілюстрація повинна бути не абстрактною, а збігатися з тематикою поста!

 

 

4. Робіть репости власних статей

Я вже говорив про те, що який би унікальний контент ви не викладали у себе на сайті, він не буде мати цінності, поки його не побачить велика кількість людей. Звідки їм узятися, якщо про ваш сайт поки ніхто не знає? Як говориться у крилатому вислові: «Коли  гора не йде до Магомета, Магомет іде до гори».

Не соромтеся реєструватися на великих розкручених ресурсах зі схожою тематикою. Навпаки, старайтесь якомога частіше  робити там репости своїх статей з блогу.

Іноді статті доведеться не просто переписувати, а суттєво змінювати або навіть переписувати, адаптуючи під ту чи іншу публіку. Публікації можуть піддаватися критиці від «старійшин» і завсідників сайту. Але все це дрібниці!

По-перше, ви зможете ненав’язливо вставляти посилання на свій ресурс в публікації, і це приверне додатковий трафік.

По-друге, познайомитесь з великою кількістю людей, які цікавляться подібною тематикою. Можливо, вони надихнуть вас на свіжі ідеї.

По-третє, якщо публікації будуть дійсно гідними, читачі будуть стежити саме за вашими постами. Нові підписники  з’являться не тільки на сторонніх тематичних сайтах, а на вашому, власному!

Не забувайте про взаємність: просто писати пости недостатньо, потрібно читати, коментувати, підписуватися, ставити лайки іншим користувачам. Це привертає увагу.

До речі, якщо не знаєте на які саме ресурси відправитися для самореклами, скористайтеся Buzzsumo.

5 способів збільшити трафік сайту

 

Просто введіть слово з тематики, наприклад, «подорожі», і отримаєте аналітику найпопулярніших сайтів.

5 способів збільшити трафік сайту

 

 

5. Використовуйте перепосилання

Внутрішні посилання дуже важливі. Вони допомагають читачам, які вже вивчили одну статтю, знайти таку ж, зі схожої тематики або навіть відшукати продовження першої статті. Завдяки перепосиланням, архітектура сайту стає більш прозорою.

Не забувайте правильно розставляти «якорі». Якщо ви посилаєтеся на довгий пост, перехід за посиланням повинен керувати читача відразу до зазначеного місця — інакше людина, просто не буде шукати потрібну інформацію, а закриє вкладку.

Не перестарайся з посиланнями. 5-10 внутрішніх посилань в одному повідомленні в блозі – це те, що потрібно. Якщо їх буде більше, то  і люди, і пошукові системи перестануть їх сприймати.

 

 

Я поділився з вами п’ятьма способами, які допомогли мені збільшити відвідуваність моїх сайтів. Ви можете випробувати їх пробувати  по одному або ж всі відразу, якась із схем обов’язково спрацює! І Ви побачите, як поступово збільшується кількість цільових відвідувачів вашого ресурсу.

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *