
Боротьба з тютюнопалінням на яскравих прикладах соціальної реклами
Кожного року величезна кількість людей передчасно помирає від серцево-судинних захворювань, раку, діабету, хронічних захворювань органів дихання та інших неінфекційних захворювань. І, як не дивно, до основних причин цієї смертності відноситься саме паління цигарок. І далі по списку: вживання алкоголю, нездорове харчування та недостатня фізична активність. Відповідно, з цим потрібно щось робити. Та найперше — це відмовитися від згубної звички куріння.
Оскільки куріння відноситься до найбільш складних та важких залежностей людини, тут потрібні сильні методи. І, щоб хоча б почати процес відмови від нікотину та цієї згубної звички, можете звернутись до пропаганди. Одним із таких способів пропаганди є соціальна реклама у жанрі «шокуючого креативу» (shocking creativity): яка приверне увагу, змусить задуматися, здивує, вразить, і навіть викличе огиду.
В сьогоднішньому огляді я пропоную вам поглянути на яскраві приклади соціальної реклами, що містять фотографії органів хворих на рак людей, фотографії страждаючих від задушливого сигаретного диму дітей, зображення обвуглених пальців рук, губи в виразках, ампутовані кінцівки та інші неприємні образи. Так працює шоково-креативна пропаганда — спочатку створюється сильне враження, а згодом, ймовірно, це змусить когось задуматися про відмову від смертельно небезпечної звички.
Поінформований — означає захищений?!
10 яскравих прикладів соціальної реклами боротьби з курінням
До речі, якщо вам цікаво, то можете поглянути на статтю: Що буде з вашим організмом, якщо кинете курити?