Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 13.04.2024)
452760
осіб
347
літаків
325
гелікоптерів
7169
танків
13745
ББМ
11518
артилерія
756
ППО
1045
РСЗВ
15396
машин
26
кораблі і катери
Кредитування для підприємців із державною підтримкою
Опубліковано Оновлено: 23.10.2023

Кредитування для підприємців із державною підтримкою

Розвиток бізнесу в Україні дуже важливий, тим більше в умовах економічної нестабільності. Наразі підприємці постійно стикаються з викликами через обмеження воєнного стану, відключення світла тощо. Доступні кредити 5 7 9 – це пропозиція для тих, хто хоче розвиватися й потребує фінансової підтримки.

Не варто використовувати власні заощадження чи позичати у друзів тоді, коли терміново потрібні кошти. Програма з частковою компенсацією від держави, до якої приєднався Банк Львів та інші фінансові установи в Україні, дозволить отримати гроші на великий термін. Попередньо варто як слід ознайомитися з умовами, адже пропозиція має певні особливості.

 

Що являє собою кредитування 5-7-9

Його назвали доступним тому, що він надається за підтримки держави. Передбачається часткова компенсація фінансового навантаження на сплату заборгованості за створення нових робочих місць на підприємстві. Чим більше робітників працевлаштовані, тим вищою буде сума компенсації. Отже, це стимул для малих, середніх та великих компаній набирати новий персонал, активно розвиватися й розширювати напрямки діяльності.

Доступні кредити за державною програмою надаються Банком Львів спільно із Фондом розвитку підприємництва за підтримки Львівської ОДА. Кожен, хто скористається цією пропозицією, має можливість отримати фінансування від уряду Німеччини. Позика надається на великий термін – в залежності від мети це може бути до 10 років, саме за цей час потрібно повністю сплатити отриману суму.

Однією з важливих переваг доступного кредиту варто назвати можливість змінювати ставку за відсотками. Вона залежить від мети, необхідної суми та річного доходу підприємства. Подати заявку на отримання кредиту за доступною програмою із частковою підтримкою держави можна до 24 січня 2025 року, це останній день дії пропозиції. За нею можна отримати досить велику суму – до 60 мільйонів у національній валюті. Цього достатньо, щоб покрити витрати для тих або інших задач.

 

Коли можна отримати доступний кредит

Перш ніж скористатися позикою, слід пам’ятати, що вона має цільове призначення. Тобто, її надають тільки для певних потреб, які виникли у суб’єкта підприємництва. Кредит 5-7-9 доступний для:

  • купівлі та або реконструкції, оновлення основних засобів, які використовують для комерційних цілей. Пропозиція поширюється також на придбання транспорту, який знадобиться для потреб підприємства;
  • ремонт, оновлення або будівельні роботи у приміщеннях, які компанія використовує для власних потреб. Варто враховувати, що офісні приміщення не підпадають під цю категорію;
  • придбання нежитлового об’єкту нерухомості. Мета, для якої його купують, має бути визначена чітко – ведення господарської діяльності;
  • фінансування оборотного капіталу тоді, коли це необхідно для подальшої роботи компанії;
  • інвестування. Такий кредит можуть отримати ФОП.

 

Щоб скористатися пропозицією, потрібно подати заявку на сайті Банку Львів онлайн та дочекатися дзвінка від працівника, щоб з’ясувати усі умови.

Джерело: Сайт www.banklviv.com

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *