Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 11.07.2024)
555620
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8182
танків
15732
ББМ
15110
артилерія
886
ППО
1119
РСЗВ
20325
машин
28
кораблі і катери
Ламінована ДСП (ЛДСП) – Що це і де застосовується?
Опубліковано Оновлено: 23.12.2023

Ламінована ДСП (ЛДСП) – Що це і де застосовується?

 

 

У широкому асортименті представлені деревостружкові плити, які виготовляються з деревної стружки за спеціальною технологією. Популярністю користується ламінована ДСП.

ЛДСП це плити, що широко використовуються в меблевій промисловості для виготовлення різноманітних меблів економ-класу. В спеціалізованому інтернет-магазині можна замовити ЛДСП у Києві за вигідними розцінками та з гарантією якості від офіційних виробників.

 

Переваги та недоліки ЛДСП

Матеріал лдсп, що це і де застосовується, можна дізнатися у продавця-консультанта магазину плитних матеріалів. До головних переваг ламінованих плит ЛДСП відносять:

  • доступна вартість за плиту;
  • механічна міцність;
  • надійність за рахунок багаторівневої обробки;
  • тривалий термін експлуатації;
  • стійкість до стирання;
  • багата палітра кольорів;
  • стійкість до зовнішніх впливів завдяки наявності ламінованої плівки та ін.

 

Незважаючи на плюси, є й мінуси. Це недостатня вологостійкість і схильність до високих температур. Тому не рекомендується використовувати цей плитний матеріал у приміщеннях з підвищеною вологістю та перепадами температур.

Окрім ЛДСП є ДСП шліфована, ціна якого цілком доступна. Це затребуваний матеріал, який використовують як заготовки.

 

Області застосування ЛДСП

Ламіновані деревостружкові плити широко застосовуються в різних сферах життєдіяльності. По-перше, із цього бюджетного матеріалу виготовляють меблі економ-класу.

По-друге, плити застосовують у будівництві та оздобленні приміщень (чорнової та чистової). Це незамінний матеріал для зведення міжкімнатних перегородок та стінових панелей завдяки оптимальному співвідношенню якості та доступної ціни.

З ЛДСП виготовляють різноманітні предмети декору, пакувальну тару та дитячі іграшки.

При купівлі слід враховувати як сферу застосування, а й характеристики. Це розміри плити, товщина, сорт, тип покриття, клас емісії та ін. Купувати матеріал краще у перевіреного постачальника, який надасть офіційну гарантію.

 

Порівняння ЛДСП з іншими матеріалами

Порівняно із звичайною ДСП плита ламінована має захисне покриття, що підвищує стійкість до зовнішніх дій. Також за рахунок меламінової плівки можна отримати оригінальний візерунок та відтінок, що розширює сферу застосування.

На відміну від ДВП, що відноситься до деревноволокнистих плит, ДСП – це деревностружковий матеріал.

МДФ має середню щільність та відрізняється від ЛДСП екологічною безпекою, гігієнічністю, відмінними декоративними якостями.

Якщо порівнювати ЛДСП та фанеру, то вони відрізняються товщиною листів та показником гнучкості.

ЛДСП що це таке і які має переваги, а також де застосовується, можна дізнатися у продавця-консультанта інтернет-магазину.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *