Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 14.06.2024)
524060
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7936
танків
15234
ББМ
13818
артилерія
849
ППО
1101
РСЗВ
18854
машин
28
кораблі і катери
Обмінники крипти онлайн – найвигідніші сервіси сьогодні
Опубліковано Оновлено: 22.10.2023

Обмінники крипти онлайн – найвигідніші сервіси сьогодні

Інвестування та трейдинг криптовалют — найперспективніші на сьогоднішній день напрямки пасивного заробітку, при грамотній організації яких можна постійно отримувати прибуток. Причому розмір його, за умови регулярного моніторингу фінансового ринку, виявлення видів цифрових монет, що динамічно розвиваються, буде набагато соліднішим, ніж якщо використовувати будь-які інші доступні активи — сировинні товари, фіатні валюти, цінні папери. Цей факт зумовлений тим, що вартість цифрових валют змінюється лише на підставі актуального попиту та пропозиції. Тобто, діє комерційне регулювання.

Виконати обмін payoneer на usdt можна лише через спеціальні сервіси — обмінники криптів. Вибирати такий потрібно дуже уважно, щоб унеможливити ризики потрапляння на шахраїв, які досить активно ведуть свою діяльність у цій ніші на тлі того, що всі учасники криптовалютного ринку працюють анонімно, їх дані не розкриваються ні під яким приводом.

 

Правильний вибір криптовалютного обмінника

Від правильного вибору спеціального сервісу, де надається можливість виконувати конвертацію різних видів валют, залежить дохідність всієї діяльності. Тому потрібно одразу ж перевірити платформу за такими параметрами:

 • кількість валютних пар, які можна використовувати для отримання прибутку в рамках однієї платформи;
 • надійність, легальна діяльність компанії;
 • вигідні умови комісії;
 • ліміти;
 • зручність інтерфейсу;
 • швидкість обробки транзакцій;
 • можливість отримання додаткового прибутку за рахунок підключення партнерки;
 • наявність програми лояльності.

 

Крім того, можна відразу ж оцінити, як працює служба підтримки, не чекаючи виникнення реальних проблем під час проведення платежу.

 

Принципи роботи обмінника криптів

Щоб переконатися в надійності, безпеки обраного обмінника криптовалюти онлайн, необхідно перевірити такі фактори:

 • чи веде компанія офіційну діяльність, чи є дані про неї в реєстрах;
 • є ліцензія обмінника криптами;
 • скільки часу платформа функціонує в Інтернеті;
 • є фізичні відділення у різних містах.

 

Якщо компанія давно розвивається, причому здійснюється це на умовах абсолютно легальної діяльності за ліцензією, довіри користувачів до такого ресурсу буде набагато більше. Наявність фізичних відділень це добре, але не є принципово важливим критерієм. Наприклад, деякі солідні компанії обрали іншу стратегію свого розвитку, пропонують замість відділень особисту зустріч із представником у будь-який зручний час, щоб обміняти крипту на фіатні гроші.

 

Комісія та ліміти

Від цих чинників залежить, наскільки прибутковою буде діяльність, здійснювана через конкретний сервіс. Тут важливо знати, що ширші ліміти за сумою та кількістю транзакцій надаються зареєстрованим клієнтам на платформі. Тому, якщо планується досить активно займатися трейдингом криптовалют, є сенс відразу пройти цю процедуру.

Комісія у різних компаніях розраховується по-різному. На одній платформі користувач бачить конкретну суму витрат із кожної транзакції в окремій графі під час оформлення заявки. Зазвичай це фіксований відсоток кожної угоди. Інші компанії використовують вигідний рекламний хід, вказуючи, що комісія сервісу становить 0%. Однак при порівнянні актуального курсу можна помітити, що він буде менш вигідним, ніж на сервісах, де комісія відображається окремо. Тобто фактично в такому обміннику маржа компанії просто закладена у загальний валютний курс. Це не обман, а досить ефективна стратегія розвитку бізнесу та залучення клієнтів. Для клієнтів такі умови теж можуть бути найвигіднішими, плюс спрощено процес розрахунку за угодою.

 

Інтерфейс та швидкість обробки заявок

Індивідуально кожен відвідувач оцінює дизайн, структуру сайту, через який планується проводити угоди. Якщо все просто, зручно, нічого не відволікає від основного завдання та не дратує, сервіс працює технічно бездоганно, можна сміливо проходити реєстрацію, перевіривши всі попередні умови.

Швидкість обробки заявок — один із найважливіших факторів, адже від цього залежить прибуток учасника криптовалютної системи. Більшість сучасних сервісів пропонують автоматичний обмін, який миттєво здійснюється за рахунок спеціального ПЗ, що дуже практично і зручно.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *