Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 11.07.2024)
555620
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8182
танків
15732
ББМ
15110
артилерія
886
ППО
1119
РСЗВ
20325
машин
28
кораблі і катери
БМВД для свиней: склад та рекомендації щодо використання
Опубліковано Оновлено: 23.11.2023

БМВД для свиней: склад та рекомендації щодо використання

 

 

Збалансоване та правильне харчування – запорука успішного вирощування свиней. Виробники пропонують сучасні готові корми із натуральним компонентним складом.

Для підвищення поживності додають спеціальні добавки, представлені в асортименті. Білкові вітамінно-мінеральні добавки або БМВД для свиней це концентрат готовий до застосування. Його просто додають до комбікорму з дотриманням дозування.

 

БМВД: склад та застосування

БМВД це продукт підвищення біологічної цінності кормів для свиней. При його розробці враховуються анатомічні особливості тварин та фізіологічні потреби.

До складу бмвд для свиней входять мінерали, вітаміни, незамінні амінокислоти та білок. Якість білка важлива для молодняку, так як у них ще не сформована травна система.

Додавання в корм таких добавок забезпечує активний набір ваги та захищає від хвороб, а це, у свою чергу, знижує показник смертності серед поросят.

Застосовуючи бмвд для свиней склад є на упаковці, важливо дотримуватись інструкції, так як всі корисні речовини в цій добавкі в концентрованому вигляді.

Вітаміни можуть бути універсальними та спеціальними, а також жиро- та водорозчинними. Джерелом органічних та неорганічних мінералів виступає кухонна сіль, вапняк, спеціальні мінеральні суміші із вмістом цинку, міді, йоду, заліза та інших елементів.

Окрім БВМД використовують і премікси. Вони можуть бути простими та складними, враховуючи компонентний склад. Так, перші це вітаміни, мінерали чи їх комбінація. По-друге додають сорбенти, пробіотики, амінокислоти та інші корисні речовини для активного розвитку свиней.

На упаковці можна дізнатися все про премікси для свиней та ознайомитись із складом, дозуванням, призначенням. Вони необхідні як для молодняку, а й дорослих особин. Дозволяють скоротити період відгодівлі, виключити зайвий набір ваги та покращити продуктивність свиноматок.

 

БМВД для свиней: що це і в чому переваги?

БМВД для свиней інструкція є на упаковці – добавка для збагачення корму корисними речовинами та підвищення енергетичної цінності з метою максимального задоволення фізіологічних потреб тварин.

На сайті перевіреного магазину є інформація – що це таке і які плюси його застосування. До основних переваг відносять:

  • зміцнення імунітету;
  • поліпшення апетиту;
  • захист від вірусів, хвороб, інфекцій;
  • зменшення смертності серед молодняку;
  • підвищення продуктивності свиноматок;
  • гарантія набору ваги;
  • економна витрата;
  • простий спосіб застосування;
  • демократична вартість.

 

Застосування якісних комбікормів та добавок забезпечить прибутковість фермерського господарства завдяки збалансованому харчуванню свиней. Добавки просто додають у корм, не потрібно їх заварювати, а це економить час і зусилля.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *