Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 14.06.2024)
524060
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7936
танків
15234
ББМ
13818
артилерія
849
ППО
1101
РСЗВ
18854
машин
28
кораблі і катери
Практичні поради та вправи для підвищення своєї ефективності
Опубліковано

Практичні поради та вправи для підвищення своєї ефективності

В даній статті ми хочемо розповісти про те, як можна жити більш щасливим життям і бути більш ефективними на роботі, незалежно від того, де ви працюєте. Отже, наша мета – охопити деякі психологічні та практичні питання, які можуть поліпшити ваше особисте життя, роботу і навіть здоров’я. Ця інформація не буде коштувати вам ні копійки. Ми хотіли б поговорити про рішення та ідеї, які приховані десь всередині нас.

Наш мозок і душа – ідеальне поєднання, здатне впоратися з будь-якою проблемою в житті, в роботі і зцілити будь-який біль. Хотіли б ви почати вдосконалювати сфери життя, які важливі для вас? Ми готові перерахувати деякі працюючі поради, які вже допомогли багатьом людям поліпшити якість свого життя і підвищити ефективність своєї роботи.

 

 

Концентрація, подолання перешкод, пошук нових ідей

Отже, почнемо з концентрації, подолання перешкод і запуску нових проектів та ідей.

Ви коли-небудь рахували, скільки разів в день різні речі відволікають вас від роботи? Skype, SMS, телефонні дзвінки, розмови з колегами і т.д. Наша увага переходить від однієї речі до іншої. Ось чому ми відчуваємо себе такими виснаженими в кінці дня.

Уявіть собі ваш ідеальний робочий день, коли ніщо не заважає вам виконувати роботу, яку ви повинні закінчити. А потім подумайте про свій звичайний божевільний робочий темп з усіма його відволікаючими факторами.

Ви знаєте, як всі ці дрібниці впливають на вашу ефективність? Ви будете вражені, якщо ми перетворимо цю інформацію в цифри. Ви тільки на 10-12% ефективні в порівнянні з максимумом. Ми витрачаємо 88-90% нашої ефективності тільки тому, що не можемо зосередитися. Отже, як же це зробити?

 

 

Практичні вправи для ефективності

У нас завжди багато завдань та ідей. Проблема в тому, щоб почати діяти. Ми так неохоче починаємо виконання деяких завдань, тому що вони дуже складні, дуже трудомісткі або занадто стомлюючі. Ось чому ми відкладаємо на завтра, потім до понеділка, і в результаті ми виконуємо роботу в останню хвилину, щоб встигнути в термін.

Марно боротися з нашої природної лінню. Вона завжди сильніша та хитріша. Але можна грати з поганою звичкою і перемагати. Для цього потрібно лише вміти зосереджуватися і створювати правила гри з лінню.

 

Перша вправа допоможе вам сконцентруватися самостійно. Вам знадобиться годинник (наручний або настінний). Для чого це? Просто спостерігайте за рухом секундної стрілки на годиннику протягом хвилини. Але за цей час ви нічого не повинні робити, окрім як дивитися на годинник. Якщо ви розумієте, що якась ідея чи думка проникає в ваш розум, почніть вправу з самого початку, інакше ви не досягнете необхідного результату.

Якщо буде занадто складно хвилину дивитися на секундну стрілку без будь-яких відволікаючих чинників, зробіть стільки, скільки вам потрібно: почніть з 5, 15, 20, 30 секунд. Ваша мета – продовжити цей час перегляду секундної стрілки (не думаючи ні про що інше) до 3 хвилин. Коли ви збільшите час зосередженості на секундній стрілці до 3 хвилин, ви станете іншою людиною, що володіє потужною здатністю фокусуватися.

 

Якщо вам подобаються методики дихання, ви можете спробувати наступну вправу. Вона спрямована на те, щоб викидати непотрібне з голови. Нагніться обличчям вниз, закрийте очі і зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, уявляючи, як непотрібна «брудна енергія» йде в землю через ваші ноги, а свіжа «зелена енергія» наповнює кожен м’яз вашого тіла.

 

Що ви зазвичай робите зі своїми бізнес-проектами та ідеями? Нічого? Просто забуваєте про них? Але чому? Не подобається будувати повітряні замки? Це велика помилка. Дуже часто ми вважаємо, що з наших ідей не може виникнути щось хороше. Але що думають успішні люди, коли приходить в голову ідея нового бізнес-проекту? Вони думають: «Чому ні? Як я можу це зробити? Це повинно бути дійсно здорово!». Тут напрошується висновок: якщо у вас є ідея або бізнес-проект – прийміть заходи. Набагато краще спробувати зазнати невдачі, ніж залишитися без діла. Без праці не виловиш і рибку зі ставка. Це залежить від вас, як жити. Ви можете продовжувати перетворювати своє життя в точний набір механічних дій. Але, з нашої точки зору, це досить нудно, тому давайте будемо креативними і використаємо всі можливості, які дає нам життя.

 

 

Як швидко поповнити свою енергію? Навчитися розслаблятися. З дитинства нас вчили, як треба багато працювати, але чи пам’ятаєте ви які-небудь уроки релаксації? Ви знаєте, як швидко відновити енергію? Наступна вправа допоможе вам відновити вашу енергію за 15 секунд.

Кращий спосіб розслабити розум і тіло – надіти маску «англійський мастиф» на 15 секунд. Ця вправа замінює чашку кави. Як це зробити? Спробуйте уявити собі великого мастифа з великими щоками, з яких рясно капає слина. Обличчя людини абсолютно розслаблене. Жодний м’яз не напружується. Спробуйте скопіювати цей вираз розслабленої собаки (без слини, звичайно). Таким чином, ми можемо розслабити нашу нервову систему. Легко надіти маску «англійський мастиф». Ви злегка відкриваєте рот, розслабляєте губи. Розслабте свої щоки, ніс, область під очима, лоб – і ваше обличчя прийме дурнуватий вираз. Це може здатися смішним, але просто спробуйте надіти маску «англійський мастиф», і ви помітите, що у вас немає думок в голові. Робіть цю вправу, коли ви втомилися, коли відчуваєте сонливість, коли ви хочете випити чашку кави, щоб освіжитися, ви можете повторювати її хоч щогодини. Випийте пару ковтків води замість кави і розслабте обличчя на 15 секунд. І ви помітите значні зміни в своєму фізичному станові.

Сподіваємося, що у вас немає нічого проти фіксації результату, досягнутого при виконанні попередньої вправи. Наступне потребує 30 секунд вашого часу, але ви відчуєте себе легким, як вітер, на 1,5 години! Наше тіло потребує перепочинку кожні 1,5 години. 1,5 години – це цикл нашої ділової активності. За цей час ми входимо у фазу активності, досягаємо свого апогею і потім спускаємося вниз. Як більшість з нас справляється? Йдемо на кухню, щоб випити чашечку кави. Це не зовсім правильно, тому що кава не дає нам енергії; вона просто закликає нас увійти в наступний цикл діяльності, що продовжує виснажувати наше тіло. Що ми пропонуємо робити? Зробіть кілька глибоких вдихів. Вдихніть своїм животом, потім грудьми, а потім підніміть плечі. Видихніть, втягнувши живіт і опустивши плечі. Вам потрібно повторити цю вправу 4 рази. І не забудьте надіти «маску щасливого мастифа». В кінці ви можете уявити потік енергії, про який ми говорили вище. Коли ви уявляєте, що вся брудна енергія йде в землю, а свіжа наповнює ваше тіло. Весь процес займе 30-40 секунд, і ви почнете відчувати себе набагато краще.

Що ще можна зробити? Якщо вам подобається медитувати і маєте можливість зробити це – ляжте і послухайте медитативну музику. Краще робити це три рази в день. Якщо ви навчитеся відпочивати, якість вашого життя значно покращиться.

 

 

Пошук ідей і рішень

Всі стикаються з проблемами/завданнями, які здаються нерозв’язними з першого погляду. Це означає, що вам просто не вистачає натхнення, і вправа, наведена нижче, поверне його вам назад. Цю вправу можна зробити ввечері, воно не вимагає окремого часу, тому ви можете зробити це, готуючи свою вечерю, прибираючи в кімнаті, вигулюючи собаку, або що завгодно. Ви просто згадуєте про неприємну ситуацію, яка вас турбує зараз (наприклад: складності на роботі, сварка з близькою людиною) або, може бути, завдання, яке ви не знаєте як закінчити. Задайте собі питання: «Що зробив би Будда, якби він був на моєму місці?» Коли ви отримаєте відповідь, задайте собі наступне питання: «Це найкраща річ або дія, яку Будда міг би зробити або сказати?» Продовжуйте робити цю вправу, поки Відповідь Будди буде здаватися вам абсолютно ідеальною. Звичайно, ви можете замінити Будду людиною, яка для вас є авторитетом, наприклад, Білл Гейтс. Звичайно, це залежить від багатьох факторів і роду вашого заняття. Таким чином, ви навчитеся ловити спалахи натхнення. Після свого роду діалогу з вашою підсвідомістю ви отримаєте найкращу відповідь на своє питання. Цей метод дозволяє просто поглянути на ситуацію під іншим кутом і побачити нестандартне рішення. Фактично, ви розглядаєте ситуацію з точки зору людини, яка знає набагато більше про вашу проблему, яка більш успішна, більш освічена і розумна.

Будьте в хорошій формі, навіть працюючи віддалено, сидячи вдома в своєму улюбленому кріслі. Немає часу для бігу підтюпцем, тренування в тренажерному залі або плавання в басейні? Це не привід для ожиріння, неохайного вигляду або поганого здоров’я! Ми пропонуємо вам спробувати метод Табата (високоінтенсивні інтервальні тренування). Ці вправи можна виконувати навіть вдома. І займуть всього чотири хвилини вашого часу. Щоб залишатися у формі, займайтеся Табата 3 рази в тиждень. Це забере у вас 12 хвилин. Хочете досягти великих результатів? Працюйте щодня. Ви станете сильнішими, витривалішими і веселішими. Табата настійно рекомендується для зниження ваги і контролю ваги.

 

 

Планування

Лягаєте в ліжко з купою думок в голові? Ви згадуєте день минулий і думаєте про день прийдешній? Думки не дозволяють вам заснути; ваш сон – слабкий і поверхневий? Організм не відновлює свою силу? Ви можете провітрити кімнату або прогулятися перед сном. Це звичайно може допомогти. Але є хороша вправа, яке допоможе вивільнити всі думки і дозволить вам швидко заснути і добре виспатися, не витрачаючи багато часу на засинання.

Вправа – це вечірнє планування. Ви просто відкриваєте свій блокнот і пишете все, що ви повинні зробити завтра. Коли ми записуємо свої думки, вони вивільняються з нашої голови. Ось і все, ваш розум ясний, і ви готові добре виспатися.

 

Остання вправа – це і не вправа зовсім. Вона включає тільки питну воду. Не чай, каву, соки або інші напої, а воду.

Ви можете розрахувати мінімальну потребу у воді за цією формулою: 30мл на кілограм вашої ваги. Наприклад, потрібно пити принаймні 1500мл води в день, якщо ви важите 50кг (50кг * 30мл = 1500мл). Це не так багато, але якщо ваша вага становить 100кг, наприклад, щоденне споживання води має становити 3000мл (3 літри). Деякі можуть посперечатися, що неможливо так багато пити. Не хвилюйтеся, просто спробуйте. Спочатку ви відчуєте підвищену спрагу, це нормальний процес. Ця неконтрольована жага закінчиться, як тільки ваш організм насититься водою.

Ми можемо писати довгі тексти про численні позитивні ефекти належного споживання води, але ми не хочемо витрачати ваш час на те, що вважається повсякденним. Просто вірте нам і почніть пити воду, якщо у вас все ще немає такої звички. Ви можете збільшити споживання води поступово, щоб зняти стрес свого організму, який ще не звик до такої звички. Вживання достатньої кількості води допоможе вам втратити вагу на додаток до інших переваг.

 

 

 

Висновок

Отже, ми поговорили про різні психологічні та практичні методи, які здатні поліпшити якість вашого життя і ефективність вашої роботи. І тепер ми хотіли б дізнатися вашу думку про ці поради із самовдосконалення. Чи була ця стаття корисною для вас? Чи використовуєте ви який-небудь з перерахованих порад для успіху в житті? Може бути, у вас є свої власні секрети того, як домогтися успіху в житті, щоб поділитися з співтовариством? Чи будете ви намагатися робити деякі вправи? Якщо так, то які вони будуть? Ви вважаєте такі статті цікавими, корисними? У вас є інші проблеми, які тут не були оглянуті? Будь ласка, вкажіть їх нижче, в розділі коментарів, і наступного разу наші пости в блозі будуть націлені на них. Дякую за вашу увагу, будьте здорові і ефективні!

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *