Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 14.12.2024)
761160
осіб
369
літаків
329
гелікоптерів
9539
танків
19675
ББМ
21102
артилерія
1023
ППО
1253
РСЗВ
31217
машин
28
кораблі і катери
Що потрібно знати, якщо ваша кохана людина – вчений
Опубліковано

Що потрібно знати, якщо ваша кохана людина – вчений

 

 

Всі вчені трошки дивні. Якщо ви коли-небудь кохали вченого, ви, швидше за все, часто задавалися питанням – що ж відбувається в їх головах. Навіть самі вчені не завжди впевнені в тому, що відбувається в їхніх головах.

В основному, практично всі вчені мають аналітичний склад розуму, вони дуже інтроспективні, дуже деталізовані і дуже прямолінійні. Що ще потрібно знати про вчених? Ось деякі відомості про їх внутрішній світ.

 

 

  1. Вчені завжди думають

Для більшості вчених робота не закінчується після закінчення робочого дня. Вчені завжди знаходяться в стані готовності до натхнення, яке може прийти в будь-який час дня і в будь-якій ситуації. Тому, у всіх вчених в голові завжди є певна «дошка», на якій вони подумки роблять замітки, вирішують завдання, «пишуть» формули і т.д. Якщо ви помічали погляд ученого, який спрямований у верхній лівий кут, в даний момент, швидше за все, вчений щось пише на своїй «дошці» в голові.

Іншим побічним ефектом постійного мислення є те, що вчені іноді «промовляють» свої думки вголос, тож часом незрозуміло: вони зараз розмовляють з вами, або ж це тільки думки вголос.

 

 

  1. Вчені дивляться на світ через наукові лінзи

Подібно до того, як фотографи бачать світ через об’єктив фотоапарата, вчені дивляться на світ крізь наукові лінзи. Вони схильні мислити аналітично, завжди ставлячи собі питання, як все працює, і завжди шукають способи поліпшити те, на що дивляться. Наявність подібного світогляду впливає на мову, яку вони використовують для опису речей і свого розуміння їх роботи іншим людям. Якщо ви любите вченого – вам доведеться вивчити деякі терміни і наукові слівця.

 

 

  1. Вчені часто дають складні відповіді на прості запитання

Вчені іноді все ускладнюють. Як в старій приказці: «запитайте його, котра година, і він розповість вам, як влаштований годинник». Якщо вас дратує така поведінка свого вченого, пам’ятайте, що для нього/неї на задане вами питання не можна відповісти просто. Будьте терплячі, і в кінці кінців ви отримаєте відповідь на своє питання.

 

 

  1. Всі вчені злегка божевільні

Вченим часто доводиться виконувати складну розумову роботу. Їм доводиться багато думати, і багатьох це може зводити з розуму. Хороші вчені намагаються направляти подібне безумство в своєрідне почуття гумору. Не всім дано зрозуміти це почуття гумору і, тому, більшості людей талановиті вчені здаються трохи божевільними.

 

 

  1. Вони трохи відсторонені

Практично всі вчені є інтровертами за своєю природою, і для багатьох з них свій особистий простір – це найбільш безпечний простір. Недоліком цього є те, що вчені часто поводяться трохи відсторонено, так, як ніби їх не цікавить те, що відбувається навколо.

 

 

  1. Вчені наполегливі

Вчені знають, що більше 90% їх експериментів закінчиться невдачею, але хороших вчених це не зупиняє. Вони ще більше занурюються в себе і свої роздуми, а на ваше привітання можуть відповісти лише знизуванням плечей.

 

 

  1. Ви можете звертатися до них за порадою

Попросивши у вченого поради, будьте готові реалізувати пропоноване рішення. Якщо трохи пізніше ви запитаєте про думку вченого з того ж питання, він уточнить у вас, чи зробили ви так, як він/вона вам пропонував/пропонувала. Якщо ваша відповідь буде негативною, вони будуть байдужі до ваших благань, доки ви не спробуєте реалізувати те, перше, рішення. Вони не бачать сенсу пропонувати інше рішення, коли навіть перше не було випробувано. Крім того, вчені не можуть запропонувати іншого рішення, якщо не знають, який був підсумок першого рішення. Якщо є невикористані методи, вченому немає сенсу шукати інші рішення проблеми.

 

 

  1. Вчені бувають грубо чесними

Вченим часто не вистачає часу на сторонні дурощі. Їх вчать шукати і виявляти першопричину проблеми. Вони розглядають дані об’єктивно, без емоцій і «називають речі своїми іменами». Майте це на увазі, перш ніж запитати вченого «що мені робити?». Вони зададуть вам кілька прямих запитань, розглянуть отриману інформацію, і, звичайно, нададуть вам чесну відповідь. У більшості випадків, для вченого рішення проблем не має емоційної складової. Через це вони, як правило, висловлюють свої судження без потрібного такту і почуття міри.

 

 

  1. Іноді їм важко приймати рішення

Є один істотний недолік у аналітичного мислення під загальною назвою — «параліч шляхом аналізу». Вчені жадають даних, і, якщо вони відчувають, що даних недостатньо для прийняття правильного рішення, рішення вони не прийматимуть. Наприклад, при виборі нової машини більшості людей вистачить відвідування кількох веб-сайтів, можливо тест-драйву, декількох порад друзів, — і вибір буде зроблений. Але не для вчених. Вони можуть заглибитися у вивчення абсолютно непотрібних специфікацій і технічних даних автомобіля, щоб бути впевненими, що роблять найбільш кращий вибір за свої гроші. Чим більше вчений знає, тим простіше йому попастися в пастку «паралічу аналізу», і, відповідно, все складніше буде приймати навіть найпростіші рішення.

 

 

  1. Вчені вирішують проблеми креативно

Вчені – новатори. Чи то в дослідній лабораторії, чи на заводі або на території власного будинку, вчені завжди шукають способи найкращого рішення проблем – навіть тих, які ще не існують.

 

 

 

1 коментар для запису «Що потрібно знати, якщо ваша кохана людина – вчений»

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Швидкий доступ по сайту SebWeo
Пригости мене кавою