Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 29.05.2024)
505100
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7700
танків
14891
ББМ
13066
артилерія
815
ППО
1087
РСЗВ
17796
машин
27
кораблі і катери
Способи підвищити активність відвідувачів на вашому сайті
Опубліковано Оновлено: 23.01.2019

Способи підвищити активність відвідувачів на вашому сайті

В мережі Інтернет у будь-якого сайту є конкуренти, незалежно від його ніші або цільового ринку. Якщо у вас є сайт – значить вам потрібно перемагати в конкурентній боротьбі, щоб привертати увагу користувачів. Після того як ви домоглися уваги користувачів, вам потрібно ще буде втримати їх увагу. Якщо вони залишають ваш сайт, ви втрачаєте можливість продати товар, послугу або показати їм рекламу.

У цій статті ми розглянемо кілька різних ідей, які можуть допомогти вам підвищити відвідуваність і активність на вашому сайті. Чим довше відвідувач буде перебувати на вашому сайті, тим більша ймовірність того, що він зробить бажану дію.

 

 

Створюйте приголомшливий контент, що привертає увагу

Нікого не хвилює обсяг контенту, який ви публікуєте. Якщо ви пишете багато тексту просто тому, що вважаєте, що контент – це головне, є велика ймовірність, що ви даремно витрачаєте час і гроші. Чи важливий контент? Звісно так. Але тільки тоді, коли все зроблено правильно.

Хороший контент легко читати. Використання чітких однозначних назв, заголовків і підзаголовків допоможе читачам зрозуміти суть публікації. Звичайно, не забувайте і про важливість зображень.

Популярний контент і контент, який приваблює відвідувачів, має деякі специфічні риси, які варто відзначити. Якщо ви створюєте контент, практично корисний для ваших відвідувачів, це вже дуже добрий початок. Після того, як ви побачили, що ваші пости цікаві публіці, намагайтеся на регулярній основі писати багато практичних рекомендацій, оглядів і статей. Контент, який привертає вашу цільову аудиторію, буде також цікавий і високо оцінений в пошукових системах.

 

 

Використовуйте дизайн сайту, який підходить для вашої аудиторії

Ви повинні витратити деякий час на з’ясування того, які зміни найкраще підійдуть для вашого сайту, а які слід уникати. Тестуйте, вимірюйте і аналізуйте, поки не знайдете оптимальний макет і дизайн для свого сайту

Незалежно від того, який дизайну ви оберете, є одна річ, яка має значення в кожному випадку. Професіоналізм. Добре продуманий мінімалістський сайт і добре продуманий, але захаращений сайт можуть мати гарний вигляд у різних випадках. Тут головне, щоб на сайті відчувався професіоналізм. Вибирайте мудро і вкладайте час, гроші і енергію там, де це важливо.

 

 

Зробіть ваш сайт простим в навігації

Проста і добре структурована навігаційна структура відверне непотрібну втрату відвідувачів. Якщо ви коли-небудь були на сайті, де ви не могли знайти те, що шукали, ви точно знаєте, про що йде мова. Ніщо не розчарує користувачів швидше, ніж паршива навігація.

 

 

Взаємодійте з вашими відвідувачами

Якщо ви створюєте приголомшливий контент, який привертає багато коментарів, відповідати на кожен коментар може бути дуже важко. Проте, побудова бізнесу будь-якого типу вимагає міцних відносин, а іноді це починається з відповіді на коментар, який ваш читач залишив на вашому сайті.

Людям подобається, коли їх впізнають і цінують їхню думку. Побачивши, що їх коментар не залишився без відповіді, вони будуть схильні коментувати більше. В такому темпі рівень залученості читачів буде повільно збільшуватися з часом.

 

 

Активно використовуйте внутрішню перелінковку

Внутрішні посилання важливі не тільки з точки зору SEO, але й для відвідувачів сайту. Часте використання внутрішніх посилань дозволяє відвідувачам легше орієнтуватися на вашому сайті. Точно так, як і заголовки публікацій, явними повинні бути й ваші внутрішні посилання. Якщо ви збираєтеся вказати відвідувачеві відповідну статтю або частину інформації на вашому сайті, ніколи не порушуйте їх довіру, відправляючи їх кудись не за адресою.

Найважливіші внутрішні посилання – це ті, які розміщуються всередині тексту статей. Якщо у вас є можливість вказати лінк на свій другий пост, який пов’язаний з поточною темою, додавайте посилання з відповідним анкором (текстом посилання).

Також додавайте в кінець кожної статті посилання на інші актуальні статті. Як це зробити ми писали в практичному керівництві для WordPress. Якщо відвідувач витратив час, щоб прочитати всю статтю, є велика ймовірність, що він буде зацікавлений в прочитанні чогось схожого.

Нарешті, розмістіть список ваших кращих постів або постів з найбільшою кількістю коментарів в сайдбарі (бічний панелі) вашого сайту. Відвідувачам подобаються такі списки, і це простий спосіб збільшити кількість переглядів сторінок.

 

 

Ваш сайт повинен працювати швидко

Швидкість завантаження сторінки відноситься до офіційних чинників ранжування в Google. І, крім цього, відвідувачі ненавидять працювати з повільним сайтом. Якщо ви хочете, щоб люди взаємодіяли з вашим сайтом, швидкість роботи сайту повинна бути ефективною і швидкою.

 

 

Аналізуйте свій сайт

Один з найпростіших способів залучення відвідувачів на ваш сайт – уважно проаналізувавши результати своєї роботи. Трохи потренувавшись, ви зможете точно визначити не тільки ті сторінки і пости, які працюють добре, але й ті, які чинять негативний вплив.

Більш пильну увагу потрібно приділяти сторінкам виходу, сторінкам, на яких відвідувачі проводять найменше часу і сторінкам, які мають найвищий показник відмов. Але не зациклюйтеся тільки на поганому. Якщо у вас є сторінки, які працюють дуже добре, з’ясуйте чому і робіть те ж саме.

 

 

 

Короткий підсумок

У сьогоднішній статті ми розглянули самий мінімум ідей, які здатні підвищити рівень залученості на вашому сайті. Багато з цих ідей просто реалізувати, але їх часто не беруть до уваги.

Наявність зручного для користувача сайту – це завжди перший крок до залучення відвідувачів. Ніщо не відлякує відвідувачів швидше, ніж сайт, який повільно працює або на ньому складно орієнтуватися.

Створення відмінного контенту також важливе, якщо ви хочете, щоб відвідувачі поверталися до вашого сайту. Контент, який є корисним і актуальним, має більше шансів залучити й утримати відвідувачів, ніж якби ви просто писали для пошукових систем.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *