Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
СRM для магазина техніки Skynum
Опубліковано

СRM для магазина техніки Skynum

 

 

Магазин техніки потребує точного та системного обліку, адже відрізняється широким асортиментом та дороговартісним товарам. При цьому облік техніки та аксесуарів має ще й інші особливості – серійні номери, гарантійні терміни, підвищення лояльності клієнтів, швидке обслуговування та реалізація послуг.

Для забезпечення усіх цих потреб варто використовувати програму для обліку в магазині техніки. На нашу думку, найкращим варіантом є платформа Skynum.

По-перше, Скайнум розроблена в Україні та ніколи не була доступна для підприємців країни-агресора. По-друге, платформа є дійсно багатофункціональною та дозволяє покрити більшість питань у магазину техніки:

  • створення каталогу товарів зі зручним пошуком;
  • облік за серійними номерами;
  • продаж і товарів, і послуг;
  • запуск програм лояльності для клієнтів;
  • наявність каси з інтеграцією з ПРРО;
  • можливість створення власного Інтернет-магазина або інтеграція з наявним;
  • зручний формат отримання статистики про товари та фінанси;
  • ведення обліку у двох валютах;
  • виробництво з серійними номерами і т.д.

 

Даний перелік відображає лише частину корисних функцій, котрі можуть вам, як підприємцю, бути дуже потрібними. Далі ми покажемо і розкажемо як працює програма для обліку техніки Skynum більш детально.

 

Облік товарів в магазині техніки

На платформі Skynum є можливість ведення обліку таких товарів як мобільні телефони, планшети, комп’ютери, ноутбуки та аксесуари до них. Ви можете створити свій каталог товарів. Для цього є картотека, де зберігається уся потрібна інформація про товар. Це особливо актуально при продажі техніки, де потрібно знати чимало характеристик.

Облік товарів в магазині техніки

 

Крім, цього в картці товарів можна додати серійні номери. Так, в Skynum підтримується облік техніки за серійними номерами.

За допомогою серійних номерів ви зможете відслідковувати кожну окрему одиницю товарів від оприбуткування до реалізації. Даний функціонал допоможе швидко дізнатись інформацію по обраному товару. Також завдяки серійним номерам можна вказувати гарантійний термін.

До речі, в програмі Skynum також можна вести облік виробництва товарів із серійними номерами – в тому числі і техніки.

Крім звичайних товарів, ви також можете додавати в картотеку послуги. Це досить важливий пункт, адже досить часто в магазині техніки клієнти потребують додаткових налаштувань телефону або ж наклеювання скла. Це допоможе вам вести облік не тільки товарів, а й наданих послуг.

Ну і ще один незамінний функціонал, котрий є максимально якісно розроблений, це звісно ж мультивалютний облік. Якщо ваші постачальники є іноземними, то вам однозначно варто працювати з мультивалютний. Завдяки цьому облік стане простішим, адже ви зможете його вести одночасно у двох валютах з конвертацією по заданому курсу.

 

CRM програма для роботи з покупцями в магазині техніки

Програма для магазину техніки від Skynum передбачає можливість створення клієнтської бази. Покупців можна зареєструвати в системі та додати інформацію про нього. При цьому вам буде доступна історія покупок, здійснені платежі, прив’язані торгові документи, бонуси та заборгованості при продажі в кредит.

Також на платформі можна запустити програми лояльності для постійних клієнтів та залучення нових покупців. Для цього є бонусна та дисконтна програма лояльності. В Скайнум реалізований варіант продажу з використання бонусів та створенням знижкових карт.

За необхідності також можна вводити акційні пропозиції та спеціальні знижки. Це особливо актуально до свят, чорної п’ятниці або ж для постійних клієнтів. Наприклад, знижка на аксесуари для певної категорії клієнтів.

Skynum дозволяє працювати з мережею магазинів техніки, тому база клієнтів та активні програми лояльності працюватимуть у всіх торгових точках.

 

Скайнум.Каса в магазині техніки

Скайнум.Каса – це зручне автоматизоване робоче місце касира, котре використовується для швидкого продажу товарів. Ця каса дозволяє одночасне підключення декількох продавців. Кожен з них має власну зміну, дані про яку можна переглянути.

Уся інформація про здійснені продажі, повернення, внесення та видачі фіксуються на платформі Skynum, адже програма повністю синхронізована з касою. Тому всі товарні та фінансові залишки завжди будуть актуальними.

Скайнум.Каса в магазині техніки

 

Крім того, Скайнум.Каса підтримує всі види оплати – готівковий, безготівковий та бонусами. Навіть є можливість розрахунку за допомогою QR-еквайрингу від monobank.

Також Скайнум.Каса має інтеграції з програмним реєстратором розрахункових операцій. Що це дає? По-перше, ви зможете фіскалізувати чеки та автоматично надсилати інформацію про проведені операції в податкову службу.

Підіб’ємо підсумки? Отже, програма для обліку в магазині техніки Skynum є універсальною та багатофункціональною, адже дозволяє реалізовувати і товари, і послуги. При цьому є можливість обліку за серійними номерами та зі створенням гарантійного терміну.

Крім того, зі Скайнум обслуговування клієнтів стане набагато простішим, а програми лояльності платформи дозволять підвищити клієнтоорієнтованість.

А ще розробники Skynum роблять все для покращення програми, тому завжди доступні оновлення та зручна технічна підтримка.

Радимо скористатись цією платформою вже сьогодні, зареєструвавшись на сайті – skynum.ua. Для нових користувачів перший місяць використання абсолютно безкоштовний.

 

огляд розміщений на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *