Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 20.02.2024)
404950
осіб
337
літаків
325
гелікоптерів
6503
танків
12268
ББМ
9773
артилерія
675
ППО
988
РСЗВ
12805
машин
25
кораблі і катери
Який айфон взяти у 2024?
Опубліковано Оновлено: 07.02.2024

Який айфон взяти у 2024?

Як би не здавалося, вибір смартфона – завдання непросте. Бюджетні пристрої є вдалим рішенням для повсякденних завдань: здійснення дзвінків, використання простих програм, прослуховування музики, перегляду відео YouTube. У той же час, флагманські телефони, наприклад iPhone 13 Pro бу – це справжня інвестиція, оскільки виробники вкладають у них значні ресурси та забезпечують підтримку протягом тривалого періоду.

Зазвичай, покупка мобільного пристрою розглядається на роки, тому слід зважити всі за і проти. Людині, яка стоїть перед вибором смартфона, варто розуміти – чому варто вибрати Айфон 14 Про бу, апарат преміум? Відповіддю на питання, по суті, є розуміння характеристик та переваг цієї моделі iPhone. Про них розповідають фахівці «ЯК НОВИЙ», магазин бу техніки з Харкова.

 

iPhone 13 Pro бу – продуктивність, швидкість роботи

Сьогодні модель айфонів є однією з найбільш популярних. На відміну від Pro наступних поколінь, Айфон 13 Про бу набагато дешевший, при цьому не надто поступається за функціями, за винятком камер. Досі він займає лідерські позиції у різних рейтингах продуктивності та швидкості. Це стало можливим завдяки використанню розробниками процесорів топ-рівня.

У виробництві смартфона використано систему на кристалі. Це ексклюзивний дизайн електронної схеми, що включає процесор, відеоприскорювач та нейронний чіп на одній платі. Процесор Apple A15 Bionic, встановлений на iPhone 13 Pro, має такі переваги:

  • 6 ядер, 2 з яких виконують складні обчислювальні процеси, ще 4 – інші завдання;
  • нейронний чіп з покращеною продуктивністю, здатний обробляти до 15,8 трильйона завдань;
  • 6 ядер для графічної роботи.

 

Таким чином, обираючи флагманський iPhone 13 Pro бу, ви отримуєте по-справжньому потужний пристрій для вирішення будь-яких завдань.

 

Камери бу 13 Айфон Про

Покращені об’єктиви – одна з ключових причин, з яких блогери полюбили цей пристрій, адже фотографії сповнені насичених кольорів та найдрібніших деталей. Пристрій має 12 МП ширококутну камеру з підтримкою макрорежиму, який автоматично вмикається при зближенні з об’єктом. Діафрагма камери – 2,8, попередньої версії вона була 2,2.

 

Режим Always-On-Display

Девайс оснащений дисплеєм, що працює у «постійно увімкненому режимі». Ще одне рішення, яке заощаджує час. Слід зазначити, що ця опція може бути вимкнена з метою заощадити заряд батареї. Однак за необхідності бути в курсі новин та інших повідомлень, Always-On-Display значно покращує взаємодію зі смартфоном.

 

Батарея та тривала автономна робота.

У цьому аспекті всі пристрої лінійки iPhone 13 випереджають своїх попередників. Це пояснюється двома факторами – збільшеною ємністю акумулятора та енергозберігаючим процесором.

Користувачам гарантовано від 20 до 25 годин автономної роботи під час перегляду відео або використання Інтернету.

Таким чином, iPhone 13 Pro 256 бу (та інші конфігурації) вважається найкращим смартфоном, що повністю виправдовує свою вартість. За деякими показниками, він навіть кращий за базові Айфон 14, зокрема, камера «тринадцятки» має оптичний зум 3x, частота оновлення дисплея – 120 Гц (а не 60 Гц), а максимальна яскравість екрану на 27% вище (1071 проти 841 нит) . Щодо вартості: модель 128 ГБ Айфон 13 Про бу в магазині «ЯК НОВИЙ» у Харкові коштує 27 999 грн, 256 ГБ – від 31 999 грн, а конфігурація 512 ГБ – 33 599 грн. Значно нижчі, ніж смартфони Apple з коробки!

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *