Українські біржі фрілансу – дистанційна робота в Україні

Українські біржі фрілансу – дистанційна робота в Україні

З розвитком Інтернету та супутніх технологій все більшої популярності набирають біржі фрілансу – сайти, на яких можна знайти віддалену роботу.

Якщо вам подобається ідея працювати вдома і по зручному для вас графіку, – цілком можливо, що і ви знайдете свою нішу у фрілансі. З іншого боку, якщо ви підприємець-початківець, який не готовий утримувати штат постійних працівників, але якому потрібні професійні люди для вирішення разових завдань, – можливо і вам в цьому допоможе біржа фрілансу.

Біржі фріланса можна порівняти з аукціоном: тут перемагають ставки, в яких досягається баланс між стартовою ціною замовника і фінальної ціною виконавця. Якщо ми подивимося на відомі західні біржі, то там можна помітити, що замовники не сильно обмежені в бюджеті, – для них важливе якісне і професійне виконання завдання. Ситуація ж з біржами в країнах, що розвиваються, дещо інша: основна маса замовників обмежена в бюджетах, тому тут вартість проекту є визначальною. Стан справ, на жаль, поки такий: якщо ви талановитий розробник, то ви, швидше за все, «працюєте на Захід». З іншого боку, ця сумна ситуація поступово поліпшується і все більше «ласих» проектів можна знайти навіть і на українських біржах фрілансу. Цьому сприяють і інші важливі моменти, наприклад, такі як мовний бар’єр (не всі хочуть вчити іноземні мови) і можливість швидко отримати зароблені гроші (через недосконалість законодавства та різні обмеження, наприклад як при роботі з PayPal).

Якщо ви сповнені знань та практичних навичок, вам не обов’язково шукати гідну роботу тільки на іноземних фрілансерських біржах, це ви можете зробити і в Україні. У даній статті ми розглянемо українські біржі, на які слід звернути свою увагу не тільки початківцям, але й цілком собі високого рівня фрілансерам.

 

 

Freelance.ua – українська біржа віддаленої роботи

українська біржа віддаленої роботи

Адреса біржі: https://freelance.ua/

 

 

Freelancehunt.com – простий і чесний фріланс

українська біржа віддаленої роботи

Адреса біржі: https://freelancehunt.com/

 

 

 

4 коментаря для запису «Українські біржі фрілансу – дистанційна робота в Україні»

 1. BusinessGualo

  Какие ещё фриланс биржи выводят деньга напрямую на карту без комиссии? Кроме ФрилансХант. Там можно найти фрилансеров разных специализаций, от дизайнеровдо программистов и копирайтеров. Но когда сами фрилансеры в поиске заказа на бирже, то их волнует фактор вывода денег, удобство и скорость.

  1. Александр

   Напрямую и без комиссии проводил на сайте дулист ( dolist.com.ua ). Оборот заказов, пока не очень большой, но кажется неплохо.

 2. Леонид

  Для украинских фрилансеров есть биржа seoware.com.ua. С нее можно выводить деньги на любую карту, комиссия системы 5%. Здесь есть задания не только по копирайтингу, но и для тех, кто разбирается в крауд-маркетинге или умеет наполнять сайты.

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *