Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 11.06.2024)
528050
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7902
танків
15176
ББМ
13690
артилерія
842
ППО
1099
РСЗВ
18676
машин
28
кораблі і катери
Українські біржі фрілансу – дистанційна робота в Україні
Опубліковано Оновлено: 28.03.2021

Українські біржі фрілансу – дистанційна робота в Україні

З розвитком Інтернету та супутніх технологій все більшої популярності набирають біржі фрілансу – сайти, на яких можна знайти віддалену роботу.

Якщо вам подобається ідея працювати вдома і по зручному для вас графіку, – цілком можливо, що і ви знайдете свою нішу у фрілансі. З іншого боку, якщо ви підприємець-початківець, який не готовий утримувати штат постійних працівників, але якому потрібні професійні люди для вирішення разових завдань, – можливо і вам в цьому допоможе біржа фрілансу.

Біржі фріланса можна порівняти з аукціоном: тут перемагають ставки, в яких досягається баланс між стартовою ціною замовника і фінальної ціною виконавця. Якщо ми подивимося на відомі західні біржі, то там можна помітити, що замовники не сильно обмежені в бюджеті, – для них важливе якісне і професійне виконання завдання. Ситуація ж з біржами в країнах, що розвиваються, дещо інша: основна маса замовників обмежена в бюджетах, тому тут вартість проекту є визначальною. Стан справ, на жаль, поки такий: якщо ви талановитий розробник, то ви, швидше за все, «працюєте на Захід». З іншого боку, ця сумна ситуація поступово поліпшується і все більше «ласих» проектів можна знайти навіть і на українських біржах фрілансу. Цьому сприяють і інші важливі моменти, наприклад, такі як мовний бар’єр (не всі хочуть вчити іноземні мови) і можливість швидко отримати зароблені гроші (через недосконалість законодавства та різні обмеження, наприклад як при роботі з PayPal).

Якщо ви сповнені знань та практичних навичок, вам не обов’язково шукати гідну роботу тільки на іноземних фрілансерських біржах, це ви можете зробити і в Україні. У даній статті ми розглянемо українські біржі, на які слід звернути свою увагу не тільки початківцям, але й цілком собі високого рівня фрілансерам.

 

 

Freelance.ua – українська біржа віддаленої роботи

українська біржа віддаленої роботи

Адреса біржі: https://freelance.ua/

 

 

Freelancehunt.com – простий і чесний фріланс

українська біржа віддаленої роботи

Адреса біржі: https://freelancehunt.com/

 

 

 

4 коментаря для запису «Українські біржі фрілансу – дистанційна робота в Україні»

 1. BusinessGualo

  Какие ещё фриланс биржи выводят деньга напрямую на карту без комиссии? Кроме ФрилансХант. Там можно найти фрилансеров разных специализаций, от дизайнеровдо программистов и копирайтеров. Но когда сами фрилансеры в поиске заказа на бирже, то их волнует фактор вывода денег, удобство и скорость.

  1. Александр

   Напрямую и без комиссии проводил на сайте дулист ( dolist.com.ua ). Оборот заказов, пока не очень большой, но кажется неплохо.

 2. Леонид

  Для украинских фрилансеров есть биржа seoware.com.ua. С нее можно выводить деньги на любую карту, комиссия системы 5%. Здесь есть задания не только по копирайтингу, но и для тех, кто разбирается в крауд-маркетинге или умеет наполнять сайты.

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *