Все що потрібно знати про вибір газового грилю та аксесуарів до нього
Газовим грилем набагато простіше і зручніше користуватися, ніж тим же вугільним грилем, оскільки він дозволяє точніше регулювати робочу температуру, як паливо використовується доступний газ пропан або бутан, а час розігріву займає кілька хвилин. Вони бувають різних розмірів та дизайну: від маленьких настільних до великих професійних моделей.
Можуть використовуватися як окремий або вбудований гриль, часто мають додаткові функції, такі як бічні конфорки, насадки для копчення. Великий вибір газових грилів від тематичних компаній як правило доступний і можна подивитися на їх сайтах, де ви також знайдете такі аксесуари, як камінь для піци, ростери для курчат, щипці, рукавички та багато іншого.
Чому газові грилі вигідніші за своїх побратимів
Все, що вам потрібно зробити, щоб приступити до роботи, це підключити газовий балон до грилю, включити газ і запалити вогонь. Пристрій готовий до використання вже через 5-10 хвилин. Це позбавить вас від клопоту з розпалюванням вугілля, а значить вам знадобиться набагато менше часу для ідеального приготування м’яса чи інших продуктів.
Завдяки відсутності диму дані установки особливо підходять для балконів та терас. Ще один важливий фактор – їх можна швидко і легко чистити, а моделі з нержавіючої сталі особливо міцні та стійкі до іржі.
Щоб внести більшу різноманітність у повсякденне приготування на грилі, використовуйте нові аксесуари та пристрої, які допоможуть перетворити навіть класичне барбекю на повноцінну літню кухню. Сюди входять:
- щипці та шампур для барбекю;
- щітка для гриля;
- сковорідка-вок;
- ростер для курчати;
- камінь для піци;
- термометр для барбекю та інше.
Заходи безпеки під час роботи з газовим барбекю
- Завжди зберігайте балони з газом таким чином, щоб вони були захищені від сонця, високих температур та стояли у вертикальному положенні.
- Рекомендується не використовувати балони, що мають вм’ятини або пошкодження.
- Завжди краще мати кілька запасних шлангів, а перед використанням перевірте їх на герметичність, щоб уникнути витоку газу.
- Уникайте контакту шлангу з надлишковим теплом, особливо з гарячими рідинами, такими як гарячий жир.
- Встановлюйте барбекю таким чином, щоб полум’я не поширювалося на легкозаймисті предмети.
- Переконайтеся, що пристрій завжди знаходиться на рівній поверхні і ніколи не нахиляйтеся над робочою поверхнею, коли його розпалюєте.
На сайтах тематичних компаній ви знайдете все необхідне для барбекю в будь-яку погоду та пору року.