Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Як вивчити німецьку мову легко і весело? З допомогою Beste Freunde!
Опубліковано Оновлено: 30.09.2020

Як вивчити німецьку мову легко і весело? З допомогою Beste Freunde!

 

 

Німецька часто вважається складною мовою. Так, німецька лексика має «важкий» характер. Так, є дійсно дуже довгі слова, які складно вивчити. І так, граматика не завжди інтуїтивно зрозуміла. У німецькій мові є 16 різних способів сказати «це», і іноді в ній мало уваги приділяється розумній структурі речення. Але в німецькій мові теж є багато чого простого, і вона надзвичайно передбачувана.

Чи складно навчитися говорити по-німецьки? Те, що вивчити німецьку дуже складно – це просто міф. Вивчення будь-якої мови вимагає часу та зусиль. Те ж саме і з німецькою мовою. Вивчити німецьку не так складно, як кажуть. Якщо у вас є вільний час, і у вас є бажання вивчити німецьку мову – це вже половина успіху!

Достатня мотивація і наполеглива праця для досягнення своєї мети – це все, що вам потрібно. А якщо ви не знаєте, з чого почати, в сьогоднішній статті ми розглянемо ефективний спосіб, який допоможе вам дуже швидко навчитися говорити по-німецьки. Деякі методи краще підходять для початківців, в той час як інші мають більше сенсу для учнів середнього рівня. Вам просто потрібно знайти те, що вам потрібно!

 

 

Підручники Hueber «Beste Freunde» — вчіть німецьку весело!

Beste Freunde (в перекладі з німецької «Кращі друзі») – це серія підручників для підлітків, які бажають вивчити німецьку мову. Серія підручників Hueber «Beste Freunde» складається з матеріалів, які розраховані на різний рівень підготовки та підійдуть учням віком від 10 і до 16 років.

Молодь найкраще вчиться новому один в одного, на прикладі однолітків. Автори підручників Beste Freunde врахували це і реалізували цю ідею в навчальних книжках. У підручниках ви познайомитеся з групою сучасних молодих людей, які говорять по-німецьки: Лаурою, Саймоном, Ганною, Ніко, Каті та Лукасом. Учні образно побачать побут і повсякденне життя Німеччини з допомогою захоплюючих історій, в які потрапляють головні герої. У кожному модулі ви познайомитеся з одним з головних героїв і будете вивчати мову разом з ним. Це дійсно сучасно, весело, молодіжно та мотивує до вивчення німецької мови!

Як вивчити німецьку мову легко і весело? З допомогою Beste Freunde!

 

 

Особливості серії підручників Beste Freunde

 • Навчання проходить легко і сучасно. Підручники орієнтовані на комунікативне навчання, яке повинно вирішувати сучасні завдання, з урахуванням сьогоднішнього використання німецької мови.
 • Прозора структура уроків забезпечує легку орієнтацію, а короткі уроки гарантують різноманітність завдань.
 • Чіткий прогрес зі зрозумілою послідовністю завдань також спрощує навчання німецькій мові. Для оптимального результату достатнім буде навіть приділяти навчанню всього лише кілька годин на тиждень.
 • В книгах враховані нейродидактичні знання та останні відкриття нейродидактики.
 • Навчальні посібники містять набір вправ, які точно відповідають вимогам сучасної школи.

 

 

 

Детальний концептуальне опис серії

 • Цільова аудиторія: підлітки 10 – 16 років (навіть без наявності попередніх знань)
 • Доступні рівні за шкалою Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання (CEFR): A1.1, A1.2, A2.1, A2.2, B1.1 і B1.2
 • Мова: Німецька
 • Видавництво: Hueber
 • Гриф міністерства освіти
 • Окремий підручник (Kursbuch) для кожного рівня складності
 • Робочі зошити (Arbeitsbuch) з великою кількістю вправ по граматиці і лексиці
 • Компакт-диск з аудіо-матеріалами для роботи над вимовою. Відео-диск (DVD) з короткометражними фільмами про повсякденне життя молоді в Німеччині. Аудіо для роботи в класі можна завантажити безкоштовно з сайту Hueber
 • Книги для вчителя з практичними порадами і методичними вказівками. Також містять роздатковий матеріал. Календарно-тематичне планування для вчителя
 • Де можна придбати окремі компоненти серії: на сайті спеціалізованих інтернет-магазинів.

 

 

Вчіться німецькій мові легко, весело і просто!

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *