Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 22.11.2024)
728300
осіб
369
літаків
329
гелікоптерів
9399
танків
19156
ББМ
20736
артилерія
1004
ППО
1254
РСЗВ
29777
машин
28
кораблі і катери
Як перенести сайт WordPress на локальний сервер
Опубліковано Оновлено: 20.04.2019

Як перенести сайт WordPress на локальний сервер

 

 

В одній із минулих статей ми писали про те, як сайту на WordPress переїхати на новий домен. Сьогоднішня стаття є своєрідним продовженням цієї теми, і в ній ми покажемо вам як можна просто перенести ВордПрес сайт на локальний сервер.

 

Для чого це потрібно?

Основна причина заключається в тому, що на локальному сервері бажано (навіть, рекомендовано) тестувати нові теми, плагіни або ж великі зміни в коді. Це дозволяє протестувати всі функції до публікації їх он-лайн, не турбуючись про порушення роботи свого сайту в мережі Інтернет. Також це надає можливість практикувати свої навички кодування, працюючи з реальними даними сайту. Реальні дані вашого сайту дають краще візуальне уявлення про те, як ці зміни будуть виглядати (працювати) на вашому сайті он-лайн.

 

Важливо! Незалежно від того, чи змінюєте ви домен свого сайту на WordPress, чи переносите сайт на локальний веб-сервер, наполегливо рекомендується спочатку робити повний бекап всього сайту.

 

Процедура перенесення сайту з хостинга на локальний сервер

Перше, що потрібно, — це зробити резервну копію свого сайту. До резервної копії відносяться: всі файли сайту та база даних. З файлів сайту можна зробити архів на більшості хостингів. Для цього у панелі адміністрування сайтом на хостингу (наприклад, DirectAdmin, cPanel та ін.) вам потрібно зробити архів з усіх файлів сайту та завантажити потім архів через браузер, або за допомогою будь-якого FTP-менеджера. Також ви можете скопіювати всі файли сайту і за допомогою лише FTP-менеджера (наприклад, FileZilla чи подібного). Завантаження всіх файлів може зайняти деякий час, залежно від того, наскільки великий у вас сайт, а також від швидкості інтернет-з’єднання.

Після завантаження файлів WordPress, просто скопіюйте ці файли в локальну папку сервера, на якому ви хочете встановити WordPress.

 

Наступним кроком буде створення дампу (бекапу) бази даних на хостингу. Для цього ефективно підійде веб-додаток phpMyAdmin, який є практично у всіх панелях адміністрування на хостингу.

Щоб експортувати базу даних WordPress, увійдіть в свою панель адміністрування на хостингу та відкрийте phpMyAdmin. Усередині phpMyAdmin оберіть базу даних, яку ви хочете експортувати, а потім натисніть вкладку Експорт зверху.

Щоб експортувати всі таблиці бази даних, просто натисніть кнопку Go нижче. В результаті на ваш комп’ютер почне завантажуватись резервна копія бази даних.

 

Після цього вам потрібно створити базу даних для сайту на локальному сервері. Для цього теж відкрийте додаток phpMyAdmin у своєму веб-браузері та створіть нову базу даних. Після створення бази даних відкрийте вкладку Імпорт зверху. На наступному екрані потрібно натиснути кнопку «Вибрати файл», щоб вибрати експортований раніше файл бази даних, а потім натисніть кнопку «Go» нижче. Знову ж таки, час імпортування залежить від об’єму бази даних та потужності комп’ютера. Дочекайтеся повного імпорту та повідомлення про успіх цієї операції.

 

Тепер, коли ваша база даних налаштована, вам потрібно оновити URL-адреси, які зберігаються в цій базі даних. Оскільки ми імпортували дані з он-лайн сайту, то і всі лінки в базі ведуть на його домен.

Щоб швидко замінити всі лінки, ви можете скористатися кількома SQL-запитами у phpMyAdmin. Відкрийте у цьому додатку потрібну базу даних вашого локального сайту, а потім натисніть на вкладку SQL. Скопіюйте код запиту нижче та вставте його у форму для запиту.

Увага: замініть {DOMEN} на свої відповідні домени. Також наполегливо рекомендується використовувати повну адресу домену, наприклад, з http:// та/або з www. Замініть local-site на домен свого сайту, що розміщений на локальному сервері.

 

UPDATE wp_options SET option_value = replace(option_value, '{DOMEN}', 'http://localhost/local-site') WHERE option_name = 'home' OR option_name = 'siteurl';
UPDATE wp_posts SET post_content = replace(post_content, '{DOMEN}', 'http://localhost/local-site');
UPDATE wp_postmeta SET meta_value = replace(meta_value,'{DOMEN}','http://localhost/local-site');

 

Цей запит замінить всі потрібні URL-адреси, щоб сайт нормально відкривався на локальному сервері.

 

Останній крок – оновити файл wp-config.php у корені сайту на локальному веб-сервері.

Відкрийте файл wp-config.php у текстовому редакторі (наприклад, в Notepad++) та внесіть в нього відповідні коригування:

  • Замініть назву бази даних на ту, яку ви створили в phpMyAdmin на своєму локальному комп’ютері
  • Замініть ім’я користувача бази даних
  • Введіть пароль, який використовується для доступу до бази даних

 

/** Назва бази даних */
define('DB_NAME', 'тут_введіть_назву_бази_даних');

/** Ім’я користувача бази даних MySQL */
define('DB_USER', 'тут_введіть_ім’я_користувача_бази_даних');

/** Пароль для доступу до бази даних */
define('DB_PASSWORD', 'тут_введіть_пароль_для_бази_даних');

 

 

От і все! Ви пройшли всі етапи перенесення сайту WordPress з он-лайн на локальний сервер. Тепер ви можете почати працювати з сайтом на локальному веб-сервері.

Сподіваємось, що інформація з сьогоднішнього уроку була для вас корисною! Якщо у вас є питання чи зауваження, будь ласка, залиште коментар нижче.

 

 

1 коментар для запису «Як перенести сайт WordPress на локальний сервер»

  1. Олег

    Для сайта на вордпресс очень важно выбрать хороший хостинг, иначе проблем с работой не избежать.

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Швидкий доступ по сайту SebWeo
Пригости мене кавою