Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 28.05.2024)
503800
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7692
танків
14858
ББМ
13029
артилерія
815
ППО
1085
РСЗВ
17740
машин
27
кораблі і катери
Як розумні люди уживаються з тими, хто їм не подобається
Опубліковано

Як розумні люди уживаються з тими, хто їм не подобається

В ідеальному світі оточуючі люди добрі, уважні, щедрі та наділені багатьма іншими позитивними якостями. Але, тим не менш, навколишній світ далекий від досконалості. Деякі люди зводять нас з розуму, і ми теж стаємо трохи божевільними. Ті, хто найбільше нам не подобається, не розуміють наших мотивів та жартів, але очікують від нас сміху у відповідь на їх власні жарти.

Ви можете запитати, чи можна бути справедливим з тими, хто постійно вас дратує. І чи повинні ви навчитися доброго відношення до кожної людини, яку зустрічаєте. Адже неможливо створити команду, що складається виключно з людей, яких би ви хотіли запросити на шашлик у вихідні.

Ось чому розумні люди роблять все можливе, щоб уживатися навіть з тими, кого не люблять. Ось як вони це роблять.

 

  1. Вони визнають, що не повинні любити всіх

Неминучим є те, що в своєму житті ми будемо стикатися з тими, хто думає інакше. І розумні люди знають про це. Вони також визнають, що конфлікти або розбіжності є результатом відмінностей в цінностях. Ті, хто вам не подобаються, не обов’язково погані люди.

  1. Вони терпляче ставляться (не ігнорують або відхиляють) до тих, кого вони не люблять

Любити людей, якими ви керуєте, це велика проблема. Але для успішної роботи вам потрібні ті, хто має різні точки зору, і не боїться сперечатися. Це такий тип людей, які вбережуть ваше підприємство від багатьох помилок. Найчастіше саме ті, хто кидає нам виклик або провокує, приводять нас до нових ідей і допомагають просунутися до успіху. Пам’ятайте, що ви теж не досконалі і оточуючі люди, можливо, теж змушені вас терпіти.

  1. Вони чемно поводяться з тими, кого не люблять

Люди часто ставляться до вас так, як ви ставитеся до них. Якщо ви грубі з оточуючими, вони, швидше за все, відкинуть всі пристойності та будуть хамити у відповідь. Дуже важливо вміти зберігати обличчя в будь-якій ситуації і залишатися неупередженим.

  1. Вони перевіряють свої власні очікування

Для людей не рідкість мати нереалістичні очікування щодо інших. Ми можемо очікувати, що інші будуть робити саме так, як і ми, в тій чи іншій ситуації. Тим не менш, це не реально. Люди мають певні риси характеру, які багато в чому визначають їх реакцію на те, що відбувається навколо. Чекаючи від людей конкретних вчинків, ви налаштовуєте себе на розчарування.

Але якщо ставитися спокійно до поведінки інших, ви будете психологічно готові, і їх поведінка не застане вас зненацька. Розумні люди роблять так весь час.

  1. Вони зосереджуються на собі

Замість того, щоб думати про те, як вас дратує та чи інша людина, зосередьтесь на причині вашої реакції. Іноді те, що нам не подобається в інших, це саме те, що ми не любимо в собі. Пам’ятайте: легше змінити своє сприйняття, ставлення та поведінку, ніж змінити іншу людину.

  1. Вони зупиняються і роблять глибокий вдих

Пауза, глибокий вдих і один великий крок назад може допомогти вам заспокоїтися і захистити себе від надмірної реакції на навколишні події. Тим самим ви зможете продовжити розмову з трохи більш відкритим розумом і серцем.

  1. Вони озвучують свої власні потреби

Якщо деякі люди постійно виводять вас із себе, спокійно дайте їм знати, що їх манера поведінки або стиль спілкування є проблемою для вас. Уникайте звинувачувального тону в розмові, а замість цього спробуйте використати речення наступного типу: «Коли ви …, я відчуваю, що …». Наприклад, «Коли ви перебиваєте мене на зустрічах, я відчуваю, що ви не цінуєте мою точку зору». Після цього просто чекайте відповіді від співрозмовника.

Може виявитись, що інша людина ненавмисно вас перебила, а просто була так схвильована своєю власною ідеєю, що з ентузіазмом «стрибнула» у розмову.

  1. Вони залишають простір між собою та іншими

Якщо нічого не допомагає, розумні люди просто створюють простір між собою і тими, кого вони не люблять. Просто вибачтесь та йдіть своїм шляхом. Якщо це відбувається на роботі, підіть в іншу кімнату або сядьте подалі. Зберігаючи невелику дистанцію, ви можете взаємодіяти як з тими людьми, які вам подобаються, так і з тими, до яких байдужі.

 

 

Звичайно, все було б простіше, якби ми могли просто побажати людям, яких не любимо, піти куди подалі. Але, на жаль, всі ми знаємо, що життя влаштоване не так.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *