Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 21.05.2024)
495070
осіб
354
літаків
326
гелікоптерів
7605
танків
14699
ББМ
12779
артилерія
811
ППО
1077
РСЗВ
17383
машин
27
кораблі і катери
Тренди біжутерії у 2023-2024 роках
Опубліковано Оновлено: 14.11.2023

Тренди біжутерії у 2023-2024 роках

Світ біжутерії постійно еволюціонує, підкреслюючи стиль та індивідуальність. 2023-2024 роки обіцяють привнести нові ідеї в цей захоплюючий світ аксесуарів. Наприклад, з’явився тренд біжутерії 2023 року на сережки своїми руками, які підкреслюють індивідуальність. Він продовжується і далі і не лише у сережках. Розглянемо ключові тренди, які домінуватимуть у галузі біжутерії у найближчі роки.

 

Екологічна стійкість

У світлі уваги до екології, що збільшується, бренди біжутерії все частіше звертаються до стійких матеріалів. Полімери на основі рослинних компонентів, рецикловані метали та дорогоцінне каміння із сертифікатами походження стають популярними виборами.

 

Геометричні форми

Прості та геометричні форми повертаються на передній план. Кільця, сережки та намиста з чітко окресленими лініями та геометричними візерунками надають образу сучасного та структурованого вигляду.

 

Технологічні інновації

Інтеграція технологій стає невід’ємною частиною сучасної біжутерії. Розумні прикраси з LED-підсвічуванням, вбудованими сенсорами та навіть можливістю спілкування з мобільними пристроями будуть на піку популярності.

 

Геодезичні форми

Інтерес до геодезичних форм приносить світ біжутерії свіжий погляд. Кристали та дорогоцінні камені з незвичайною формою надають прикрасам загадковий та незвичайний вигляд. Цей тренд торкається навіть модних обручок 2023, тому що звичайні кільця без нічого тепер є надто простими для більшості. А більшість пар бажає виділятися і мати щось особливе на знак свого кохання.

 

Асиметрія в дизайні

Бренди все частіше грають з асиметрією, створюючи унікальні та непередбачувані прикраси. Намиста з різними за формою підвісками чи сережки різної довжини надають образу динамічність.

 

Яскраві кольори

2023-2024 роки будуть відзначені яскравими та насиченими кольорами. Прикраси з яскравим камінням, такими як смарагд, рубін і сапфір, будуть у центрі уваги. Крім того, популярністю користуються прикраси у пастельних відтінках для створення ніжних та романтичних образів.

 

Мінімалізм

Мінімалізм не втрачає своєї актуальності, адже вони підходять практично до кожного образу. Тонкі ланцюжки, делікатні кільця та невагомі сережки підкреслюють ніжність та жіночність, при цьому залишаючись стильними та витонченими.

 

Ручна робота та персональний стиль

Покупці все більше цінують унікальність, тож ручна робота стає ключовим трендом. Ексклюзивні прикраси, створені майстрами в єдиному екземплярі, вирізняються на тлі масового виробництва.

Біжутерія тренд у 2023-2024 роках буде різноманітною та інноваційною. Екологічна стійкість, геометричні форми, технологічні інновації та інші тренди демонструють, що світ аксесуарів не стоїть на місці, постійно оновлюючись і надихаючи нові модні рішення. Слідкуйте за цими трендами, щоб залишатися у центрі уваги з вашим унікальним стилем.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *