Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 15.03.2024)
428420
осіб
347
літаків
325
гелікоптерів
6758
танків
12949
ББМ
10580
артилерія
717
ППО
1017
РСЗВ
13993
машин
26
кораблі і катери
Як відключити коментарі на сайті WordPress?
Опубліковано Оновлено: 06.03.2020

Як відключити коментарі на сайті WordPress?

Всі блоги, які розроблені на CMS WordPress, можна розділити на 2 типи: які дозволяють коментарі, і які їх забороняють. У кожному з цих типів є свої плюси і мінуси, які ми сьогодні не будемо розглядати. Краще ми зосередимося на тому, як домогтися відключення коментарів на своєму сайті. А для цього у вас є кілька доступних варіантів.

 

 

Вбудовані способи WordPress для відключення коментарів

Хоча в WordPress можна знайти плагіни практично для всього, включаючи і відключення коментування, основна частина такої функціональності вже вбудована в ядро ​​самого WordPress. Найпростішим способом відключення коментарів на сайті на WordPress буде налаштування в Майстерні сайту. Для цього перейдіть на вкладку Налаштування — Обговорення в панелі управління. Тут ви побачите більшість елементів управління, які пов’язані з коментарями.

 

Основне налаштування – це пункт Дозволити залишати коментарі на нові статті. Якщо ви знімете цей прапорець, користувачі не зможуть коментувати ваші нові пости (публікації). Якщо ви хочете відключити коментарі WordPress для нового сайту або з певного моменту часу, ця опція буде вам корисна.

 

Трохи нижче в налаштуваннях ви можете виставити допустимий вік статті, для якого дозволено коментарі. Наприклад, якщо ви виставите в пункті Автоматично закривати обговорення статей старше 7 днів, тоді по закінченню тижня, користувачі не зможуть додавати коментарі. Ця опція не видаляє коментарі. Вона просто прибере можливість публікувати коментарі і видасть користувачеві повідомлення про те, що коментарі для цього посту закриті.

 

Обидва ці налаштування також застосовні і до сторінок сайту на WordPress.

 

 

Як відключити коментарі до окремих постів та сторінок

Якщо вам потрібен більш тонкий контроль, вам потрібно перейти в Майстерні в меню Публікації або Сторінки. Опинившись там, натисніть посилання Швидке редагування (Quick Edit) під потрібним постом або сторінкою.

Праворуч ви побачите прапорець Дозволити коментарі (Allow Comments). Якщо ви знімете прапорець, тоді ви вимкнете весь розділ коментарів для конкретної статті (або сторінки).

Пам’ятайте також, що ви можете вмикати/вимикати коментарі для певних постів (сторінок) в режимі групового редагування.

 

 

Як відключити коментарі WordPress при редагуванні публікації/сторінки

І, нарешті, ви можете перейти безпосередньо до самого посту або сторінки, і відключити там розділ коментарів.

Відкрийте будь-яку публікацію або сторінку. У правому верхньому куті ви побачите кнопку Налаштування екрану. Натисніть на неї, щоб розгорнути налаштування параметрів відображення блоків. Одним з цих блоків є блок обговорення. Так, є ще один, який називається Коментарі (Comments), але він відображає тільки коментарі і дозволяє вам відповідати на коментарі з сторінки редагування посту. Позначте прапорцем блок Обговорення (Discussion). Це відобразить мета-поле під панеллю редагування контенту поста або сторінки.

У мета-полі Обговорення (Discussion) ви знайдете ту ж опцію для відключення коментарів, що і при Швидкому редагуванні. Поставте прапорець (або зніміть його), в залежності від того, чи потрібні вам коментарі на сторінці або ж ні. Після цього натисніть кнопку Оновити (Update), щоб зміни вступили в дії.

 

 

Ось і все – це було досить просто!

Звичайно, крім розглянутих сьогодні варіантів, є й інші способи, — наприклад, відредагувати PHP файли шаблону і вручну видалити область коментарів з макету, але це досить таки складна робота. Також ви можете приховати цей розділ з допомогою CSS. Але цей спосіб не відключає коментарі, а просто приховує, і це не врятує вас від спамерів. Якщо ви хочете відключити коментарі WordPress, найкраще вибрати один з розглянутих сьогодні варіантів.

Прокоментуйте сьогоднішній урок, поки ми не відключили функцію коментування )

І дякуємо, що читаєте нас!

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *