Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
15 речей, які зрозуміють тільки творчі люди
Опубліковано Оновлено: 24.10.2023

15 речей, які зрозуміють тільки творчі люди

 

 

Творчі люди являють собою особливу групу людей, чиї здібності є захоплюючими і пронизані чимось неймовірним, на що просто неможливо не звернути увагу. Те, що відрізняє їх від інших – це їх складність. Вони дуже суперечливі особистості.

Нижче наведено ті якості, які і роблять їх не такими, як усі.

 

 1. Вони надихаються в найменш очікуваний момент

Творчі люди знають, що не можуть передбачити, коли до них прийде наступна велика ідея. Натхнення просто приходить до них і все.

 1. Вони дуже захоплені своєю роботою, але також можуть бути цілком об’єктивні

Хоча вони цілком і повністю захоплені своєю роботою, вони так само можуть залишатися об’єктивними і сприймати критику на свою адресу.

 1. Вони скромні, і все ж гордість і впевненість – їх невід’ємна риса

Творчі люди завжди готові вчитися і розвивати свої навички незалежно від того, наскільки вони успішні в своїй творчості. Зустрівши їх, ви будете вражені їх смиренням. Але за цим смиренням і скромністю ховається гордість та впевненість у власних ідеях та творіннях.

 1. Вони тут і водночас не тут

Творчі люди – це мрійники. Вони з легкістю поєднують фантазію та реальність. Розмовляючи з ними, ви відчуєте, що вони поряд з вами і в той же час далеко. Це тому, що вони в будь-який момент можуть подумки далеко полетіти від того, що відбувається і так само швидко повернутися.

 1. Вони можуть бути як екстравертом, так і інтровертом

Вони виявляють обидві риси одночасно. Вони можуть бути самотні протягом тривалих періодів часу під час створення чергових проектів, або бути в гущі натовпу, демонструючи свою роботу. В інших випадках вони можуть просто спокійно сидіти осторонь, не беручи участь у загальних веселощах.

 1. Вони консервативні і руйнівні одночасно

Творчі люди можуть бути дуже консервативні в своїй поведінці, або ж розносити все навколо в пух і прах. Все тому, що для того, щоб творити нове їм може знадобитися тиша або ж навпаки – шум, вибух емоцій і вражень.

 1. Вони слідують за своїм серцем, навіть коли їх розум каже їм вчинити інакше

Творчі люди, як правило, більше схильні ризикувати і менше турбуватися про проблеми, ніж інші. Вони ніколи не відмовляються від своєї творчості або ідей. Вони дотримуються їх, незалежно від того, що говорять люди.

 1. Вони вірні собі

Навіть якщо інші не розуміють їх мистецтво, творчі люди залишаються вірними собі без компромісів. Вони високо цінують свої творіння і вважають за краще бути справжніми, ніж популярними.

 1. Вони живуть на межі радості і депресії

Творчі люди завжди глибоко занурюються в роботу, тому для них характерно швидко переходити від радості до печалі і навіть до депресії. Вони чутливі люди, які мають делікатні серця, тому джерело їх блиску також є джерелом їх страждань.

 1. Вони черпають натхнення зі свого оточення

Творчі особистості можуть використовувати моменти або події в своєму оточенні для того, щоб створити щось блискуче. Вони відрізняються здатністю адаптуватися практично до будь-якої ситуації і вмінням досягати своїх цілей.

 1. Вони мають величезну силу в поєднанні зі спокоєм

Вони мають чудову фізичну енергію і можуть працювати довгі години за закритими дверима з великим завзяттям і ентузіазмом. У той же час, вони випромінюють ауру спокою під час роботи.

 1. Вони вільні духом і все ж цілком дисципліновані

Творчі люди настільки вільні і енергійні, що люди часто судять про них, як про безтурботних і навіть безвідповідальних. Але саме ця безтурботність допомагає їм виявляти свою творчість, а завзятість, наполегливість і самодисципліна не дають сидіти на місці.

 1. Вони ламають стереотипи про мужність та жіночність

З якоїсь дивної причини, творчі чоловіки, як правило, більш чутливі і менш агресивні, ніж їх однолітки чоловічої статі, які не мають відношення до творчості, в той час як більшість творчих жінок часто мають характер більш домінуючий і жорсткий, ніж у інших жінок.

 1. Вони розумні і наївні одночасно

Ця тенденція посилюється в гонитві за оригінальністю, і у виборі та створенні незвичайних ідей.

 1. Вони борються кожен день

Творчі люди прокидаються щоранку з усвідомленням того, що вони повинні змусити себе рости. Але завжди є страх, занепокоєння, або перешкоди, які стоять на шляху, кажучи їм, що вони не можуть зробити цього. Але по-справжньому талановиті люди вчаться боротися з опором і творять нове щодня.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *