Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 14.06.2024)
524060
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7936
танків
15234
ББМ
13818
артилерія
849
ППО
1101
РСЗВ
18854
машин
28
кораблі і катери
Огляд хостинг-провайдера Fornex.com в Україні
Опубліковано Оновлено: 19.10.2023

Огляд хостинг-провайдера Fornex.com в Україні

Глобальна мережа Інтернет складається з об’єднання комп’ютерних мереж, сайтів та додатків, а кожен сайт повинен мати свій «дім». Під «домом» мається на увазі хостингова компанія, хостинг-провайдер, хостер, або просто хостинг. Якщо у вас є свій сайт, — чи то особистий блог, сайт-портфоліо або ж корпоративний сайт, — йому обов’язково потрібен хостинг. Тому, дуже важливо вибрати такий хостинг, на якому вашому сайту буде комфортно. Ваш сайт повинен бути доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень і так цілий рік. Він повинен витримувати великий наплив відвідувачів, справлятися з можливими атаками хакерів і працювати швидко. Більшою мірою всі ці вимоги повинен виконувати хостинг. Саме тому до вибору хорошого хостингу потрібно підійти відповідально, зваживши всі за і проти.

І в сьогоднішньому огляді ми розглянемо відомого європейського хостера – компанію Fornex.com.

 

Коротко про компанію Fornex

Хостинг-провайдер Fornex – це компанія з більш ніж 10-річним досвідом на ринку. Вона почала свою роботу в 2007 році в Іспанії. Там вона була офіційно зареєстрована як Fornex Hosting S.L. Номер реєстрації компанії: B93064228. Реєстраційний номер товарного знаку EU010109213.

Через декілька років компанія вже була представлена ​​в таких країнах як Марокко, Гіблартар, Німеччина та Україна. І на цьому компанія не збирається зупинятися. На початку Fornex надавала послуги тільки віртуального хостингу, а на сьогодні лінійка продуктів компанії значно ширше.

Огляд хостинг-провайдера Fornex

 

Які послуги надає провайдер Fornex.com

В першу чергу – це хостинг. Є можливість замовити віртуальний сервер на SSD дисках починаючи від 32,00грн в місяць (ціни вказані станом на день написання огляду). Більш потужні сервери, відповідно, коштують трохи дорожче. Такий сервер підійде для сайтів компаній, персональних сторінок, блогів на WordPress, а також для невеликих інтернет-магазинів.

 

Для сайтів з великою відвідуваністю (і, відповідно, навантаженням), середніх і великих інтернет-магазинів, найкращим рішенням буде орендувати свій сервер. Такі сервери називаються виділеними. Виділеними, оскільки на такому сервері крім вас ніхто не розміщується (тобто, тільки ваш сайт/сайти буде на ньому і у нього буде свій унікальний IP). Вартість виділених серверів стартує від 2993,00грн в місяць (на дату написання огляду). І цю ціну можна легко назвати демократичною за надану конфігурацію (у порівнянні з іншими хостерами). За самий бюджетний варіант ви отримуєте Xeon Silver 4110 з частотою процесора 8 × 2.1 ГГц, оперативкою 16 ГБ, 2-ма SSD дисками по 240ГБ. Так, і, відповідно, необмеженим трафіком. Використовується серверне обладнання виробництва Supermicro з великим вибором операційних систем. Звучить непогано, чи не так?

 

Якщо ви не хочете купувати ані занадто дешевий, ані дорожчий сервер, тоді вас може зацікавити хостинг на віртуальних серверах (VPS – віртуальний виділений сервер). Тут ціни стартують від 159грн в місяць (на дату написання огляду). Навіть найдешевший сервер має непогану конфігурацію + використовуються ультрашвидкі SSD диски.

Так, забув уточнити, що якщо ви захочете перейти з іншого хостингу, інженери Fornex зроблять це абсолютно безкоштовно.

 

Цікавим є і послуга VPN (віртуальна приватна мережа). З її допомогою ви зможете отримати зашифрований та захищений доступ в мережу Інтернет. Коштувати це буде від 64,00грн в місяць (на дату написання огляду).

Огляд хостинг-провайдера Fornex

 

Також є можливість замовити послугу захисту від DDOS-атак. Вона надається не тільки клієнтам хостера, але й клієнтам сторонніх провайдерів. Стандартна фільтрація обійдеться в 150 євро в місяць (на дату написання огляду). Якщо ви орендуєте виділений сервер на Fornex, тоді ви отримаєте безкоштовну фільтрацію атак (об’ємом до 10 Гбіт в секунду).

 

Ну і реєстрація доменів. На даний момент доступні наступні зони: com, name, biz, org, ru, рф, su, info та tv.

 

 

Короткий підсумок

Хостингова компанія Fornex.com  з’явилася не вчора і у неї вже є більш ніж 10-ти річний досвід, а ще близько 60 тисяч постійних клієнтів! Послуги цього хостингу вибирають найбільші проекти, в тому числі Pikabu, Admitad, Lety Shops і ЯПЛАКАЛъ та інші. Цей хостер стабільно розвивається і розширює лінійку своїх пропозицій. Сьогодні у вас є можливість спробувати ресурси європейського хостера і в Україні. Можна почати навіть з безкоштовного 7-ми денного пробного періоду.

Сподіваємося, що сьогоднішній огляд допоміг вам при виборі хостинга, і ви знайдете надійний «дім» для свого сайту!

 

Стаття розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *