Особливості догляду за проколотими вухами
Сережки, що представлені в асортименті будь-якого профільного інтернет-магазину, відрізняються матеріалами, дизайном, розмірами та іншими параметрами. Це один із найпопулярніших видів прикрас як серед дорослих, так і дітей.
На вибір пропонується велика різноманітність виробів за доступними розцінками та на будь-який смак. Замовити штангу або барбел в інтернет-магазинах можна з різних матеріалів (сталь, титан, біопласт, родована мідь та ін.).
Особливості вибору прикрас
Обираючи прикраси для вух, варто звернути увагу на такі фактори:
- виробник та вартість;
- матеріали виготовлення;
- дизайн;
- декор (камені, кристали, інкрустація та ін.);
- довжина та діаметр штанги;
- колір покриття;
- тип застібки та ін.
Завдяки великій різноманітності прикрас можна легко підібрати виріб для створення стильного та неповторного образу.
Як доглядати проколоті вуха?
У професійного майстра салону краси можна дізнатися чим обробляти прокол вуха, щоб уникнути інфекцій та запалень. Ця процедура нескладна, головне звертатися до фахівця, який використовує сертифікований та стерильний інструмент.
Для проколу різних частин тіла необхідно використовувати відповідний пістолет. Популярністю користується набір, до комплектації якого входить сам пістолет, антисептичний маркер для розмітки, спиртові серветки та голки різного розміру для встановлення сережок.
Після проколу вух слід дотримуватися простих рекомендацій. Після процедури необхідно обробляти місце проколу антисептичним засобом (перекис водню або спеціальний загоючий склад).
Обробка виконується протягом тижня після встановлення сережки, причому краще не мочити цю зону. Фахівці не рекомендують знімати медичні сережки щонайменше місяць після проколу.
У наступні 1,5 місяці слід відмовитися від відвідування басейну, відкритих водойм і збирати довге волосся в хвіст, щоб воно не травмувало вухо і не чіплялося за прикрасу.
Людям з чутливою шкірою та алергічними реакціями рекомендується використовувати спеціальні гіпоалергенні склади, які можуть бути у вигляді гелю чи рідини. Проколюють вуха не тільки дорослим, а й дітям, причому в ранньому віці.
Прокол за допомогою спеціального пістолета не викликає болю, крові та дискомфорту, є безпечним та комфортним. Важливо дотримуватися простих правил гігієни, ретельно мити руки перед обробкою дитячих вух антисептиком.
Промивати місце проколу варто двічі на день мильним розчином. Наступний крок – використання м’якої серветки без ворсу. Дотримання простих рекомендацій забезпечить швидке загоєння та виключить розвиток запалення.
Прокол хряща – складніша процедура і потребує більше часу для загоєння. Протягом 3-4 тижнів слід обробляти цю ділянку хлоргексидином. Необхідно обережно прокручувати сережку, щоб антисептик потрапив усередину та знищив мікроби.