Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 21.05.2024)
495070
осіб
354
літаків
326
гелікоптерів
7605
танків
14699
ББМ
12779
артилерія
811
ППО
1077
РСЗВ
17383
машин
27
кораблі і катери
Шукаєте мету в житті – дайте відповідь на ці питання
Опубліковано

Шукаєте мету в житті – дайте відповідь на ці питання

Чи знаєте ви свою мету в житті? Для багатьох людей такою метою є забезпечення гідного і заможного життя, але ж успіх не завжди визначається кількістю грошей. Йдеться і про такі складові життя як щастя, позитивні відносини та здатності себе реалізувати. Якщо ви намагаєтеся відшукати мету життя, дайте відповідь, спочатку, самому собі на наступні питання.

 

Чим ви захоплювалися, коли були дитиною?

Що вас наповнювало позитивними емоціями, коли ви були молодими? Можливо, ви любили складати вірші, або будувати, або малювати. Тим не менш, у дорослому віці люди часто перестають робити те, чим були захоплені в дитинстві. Часто це відбувається через брак часу, але також і через вплив суспільства. Згадайте те, що вам подобалося в дитинстві. Ви як і раніше прямуєте за своїми дитячими мріями? Якщо ні, то чому? Ваші дитячі мрії ще важливі для вас в даний момент?

 

Якщо у вас є маса вільного часу, як би ви його провели?

Якщо вам не потрібно працювати, і вам не дозволяється залишитися вдома, як би ви провели цей час? Куди б ви пішли? Вечорами, багато людей хочуть відпочити і розслабитися. Тим не менш, необмежений вільний час часто спонукає людей до проведення цього часу у продуктивному ключі. Запишіть у блокноті кілька способів проведення свого вільного часу, а потім спробуйте один спосіб в свій наступний вихідний день.

 

Що змушує вас забути про навколишній світ?

Коли ми працюємо над чимось важливим для нас, ми можемо повністю втрачати відчуття часу. Часто люди не помічають як проходять години, і можуть навіть забути поїсти або випити води, поки не закінчать розпочату справу. Коли востаннє ви відчували подібне?

 

Які питання ви постійно прокручуєте в голові?

Про що б ви хотіли почитати або дізнатися? Подумайте про те, що цікавить вас найбільше в новинах, інтернеті, книгах або в улюбленому занятті. Дуже часто ми навіть не помічаємо те, що нам дійсно подобається. Якщо ви звернете увагу на свої думки і на те, що вас найбільше цікавить, у вас є можливість відкрити для себе своє життєве призначення.

 

Про що ви розмовляєте з найближчими людьми?

Велику частину часу, який ви проводите зі своїми близькими, ви обговорюєте саме ті питання, які насправді вам цікаві й приємні. Чи є теми, які ви неодноразово піднімали? Ці теми, дуже часто, і є елементом вашої життєвої мети.

Можливо, ваші друзі часто звертаються до вас за порадою з якихось питань? Ці поради виявляють області, в яких ваші друзі довіряють вам як цінному джерелу, і вони можуть виявити те, що вам визначено в цьому житті!

 

Що записано в вашому списку бажань?

Що б ви хотіли досягти до смертного одра? Навіть просте створення списку бажань вже є відмінним способом дізнатися свою мету в житті, і здатне показати вам напрямки, які для вас важливі і приносять емоційне задоволення.

 

Якщо у вас є мрія, чому ви її не здійснили?

У багатьох людей є сакральні мрії, але не у всіх є хоробрість прагнути до їх досягнення: через страх втратити гроші, або через страх невдачі. Подумайте про свою мрію як про щось повсякденне; запитайте себе: “Як я можу здійснити свою мрію?”, а не шукати відмовки або вважати, що це неможливо.

Робіть невеликі «кроки» щотижня, які допоможуть реалізуватися вашим бажанням та досягти своєї мети в житті!

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *